2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aşkolsun mehlika bende merak ettim kızım.nerelerdeydin sen

dünür sen yoksun diye topik sessizliğe gömüldü

sağol cnm,hakket merak ettin mi?
son kalan 5 günlük senelik iznimi de kullandım,izin, mizin kalmadı:gitme:

kızlar öykü bazen çok geğiriyo nerdeyse büyük insan gibi sizdede oluyomu ben bazen kolayı fazla kaçırıyorum omu dokunuyo acaba CADIARZU

Etmemmi yauv hatta geçmişte bir yerde sordum bile. nasıl geçti tatil dinlendinmi?

tatil güzel sayılır,gezdik,tozduk,hergün biryerlere gittik,
eşim ben kızım hep birlikteydik,gündüzleri hep eşim ilgilendi beriile o taşıdı hep,
gece dişten dolayı çok sık kalktığından gene uykusuz bir hafta geçirdim diyebilirim sabahları eşim baktı ben 1-2 saat uyudum,öyle işte
benim mesaim bitti,herkese iyi akşamlar..

ben de temizligimi tam bitiremeden geldim yaniniaza:))

Rylai benimki de gegiriyor:))koladan sadece kafein geçer.artık daha rhat çıkartiyorlar gazı ondandir

juliii

gittin mi oyun oynatmaya:))nasıldı

mehlika,sinemisss
dişelriniz hayrili olsun çok zor oluyor gerçekten bizimkide bu ara çıkartacak sanirim uyuyamiyor,el agizda beni ısırmaya çalısıyor

selam kızlar ne var ne yok..giremedim fazla geçen hafta..çok fena grip oldum..
utkununda burnu akıyo hafif öksürüyo arada..peditus veriyoum savaşla..

oyun grubu mevzusu geçmiş bende katılmak isterim adresler çok uzak olmadığı sürece.anadolu yakasındaki anneler planlayalım bence bunu..

öğretmenim nasılsın kerem nasıl..
utkuda beni ısırıyo nerem denk gelirse..biizmde yeni diş yolda galiba..

ben de temizligimi tam bitiremeden geldim yaniniaza:))

Rylai benimki de gegiriyor:))koladan sadece kafein geçer.artık daha rhat çıkartiyorlar gazı ondandir

juliii

gittin mi oyun oynatmaya:))nasıldı

ayy bi görsen büyük insan gibi :roflol: çok komik oluyolar ama bu ara çoğalınca merak ettim bende

tutku canim keremde ayni sıkıntıları yasiyor.artık sikayet etmim diyorum sanki daha da beter oluyor....

ben de oyun grubu yapabilirsek katilmak isterim.internetten biseylerr arastiriyorum. zeynepnaz in bahsettigi adim-adim setini falan arastiriyorum.evde ben pek faydali olamiyorum çocuga...

bu arada çok geçmiş olsun canim..

sağol canım..

rylai test sonuçların güzel çıkmış..çok sevindim canım

Herkeslere selamlar,iş hayatına geri döndüğüm için çok fazla uğrayamıyorum umarım herkesin keyfi yerindedir...
Bizim bebişin de öksürüğü var da bitkisel öksürük şurubunun adı neymiş acaba?
Tüm hasta bebişlere tekrar geçmiş olsun...

kızlar selam
bende uzun zamandır giremiyorum
bugün balıklama daldım topiğe
sinemis bende enson 30 temmuzda adet olmuştum
hala tık yok
iki kez test yaptım bişe çıkmadı
sanırım hava değişiminden boyle oldu

1 kişi bile cevap yazmamış :gitme::gitme: ne oldu bu topiğe böylebilmiyorumkismile

saç kurutma kullanan varmı diye sormayı unutmuşum malum kış geldi ıslak kalırsa daha çabuk hasta olacaklar
ilayda Allah yardımcın olsun inşallah sağlıcakla gelsin bakalım minik bebiş

suprisim ben hiç portakal ve mandalina vermedim..henüz mevsimi gelmediği için..ama istersen biraz sulandır verebilirsin....

gecende bende sac kurutma işini düşündüm...şimdi bile havlu ile zor kuruyo..saç kurutma kullanılabillir bi sorun olmaz nasıl bebekken gaz probleminde acıyorsak biraz uzaktan üfleticez ipek saclara

günaydın kızlar...a.s.
giremedim ne zamandır topiğe...ancak bakıp çıkmıştım....ece 9.ve 10.dşişini çıkarma evresinde kök söktürüyor bize vallasempatiksalakcinni
sinemiz mehlika dişleriniz hayırlı olsun..
zambakkız ilayda allah sağlıklı doğumlar nasip etsin ,inşallah...aslında kaza da olsa güzel yaa ikisi bir arada büyür bir anda atlatırsınız....
bizde eğer bir kazaya mahal vermsek inşallah 3 yıl sonra düşünüyorz ikinciyi...kardeş mutlaka olmalı diye düşünüyorum...zaten 2 çocuk istiyoruz allah nasip ederse...
esmer ayaz nasıl? bir sorun yoktur umarım....
diğer arkadaşlar bebişler nasıl...herkes bir lkoşuşturmaca halinde sanırım kimse topiğe uğrayamıyor ekisi gibi:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…