2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkese.

ayçacım Ayaz'ın hırıltısı geçti çok şükür. ama tedaviye en az 1 sene daha devam edeceğiz. 1 sene içinde tekrar astım krizi geçirmezse o zaman geçti diyebiliriz ancak.

günaydın kızlar.

esmer sevindim ayazın iyileşmesine. surpriz ben mandalina suyunu hatta kendisini vermeye başladım.daha portakala başlamadık.saç kurutma makinasını uzaktan tutarak kullanıyorum

Amin arkadaşım sağolasın bizde düşünmüyoduk ama Allah nasip ederse İnşallah ilerde güzel olacak opuyorumnanaktan
günaydın herkese.

ayçacım Ayaz'ın hırıltısı geçti çok şükür. ama tedaviye en az 1 sene daha devam edeceğiz. 1 sene içinde tekrar astım krizi geçirmezse o zaman geçti diyebiliriz ancak.

çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin bebişine Ömür boyu hastalık göstermesin İnşallah cümlemizinkine içindede bizimkilere

deniz ben gece adet oldum çok şükür bugün test alcaktım gerçi ama emindim ama benim iş belli olmaz buğlemdede süpriz olmuştu selam ayça maşallh biz daha 1 diş çıkarabildik
günaydın herkese.

esmer günaydın canım
çok sevindim ayazın iyilşemesine tedavi ne uyguladınız ki ben biraz geri kaldım herşeyden :roflol:

kızlar bişey sorabilirmiym
yasmi kontrol hağına başlayacağım ama dün hapı almadım unutmuşum dünde adet oldum normalde 1.günü başlanması gerkiyorya 2.günü başlasam ne olur?

sürprizcim ben henüz portakal ve mandalina vermeyi düşünmüyorum,asitli olduğu için..
saç kurutma makinasını da uzaktan kullanmanın bir sakıncası olmadığını düşünüyorum,ben berile çok kullanmıştım gaz sorunundan dolayı..

çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin bebişine Ömür boyu hastalık göstermesin İnşallah cümlemizinkine içindede bizimkilere

amin, sağol canım

esmer günaydın canım
çok sevindim ayazın iyilşemesine tedavi ne uyguladınız ki ben biraz geri kaldım herşeyden :roflol:

sağol canım.
günde 5 kere maskeyle buhar veriyoruz. şurup ve toz ilacı var bir de hergün kullandığı.
toz ilaç ve şuruba devam, maskeli buharı ise 10 gün daha devam ettireceğiz. sonra bir aparat alıp ağızdan fıs fıs yapacağız sabah-akşam.

doğum kontrol hapını da alabilirsin.
benim 5.gün bile başladığım oldu.

kızlar bişey sorabilirmiym
yasmi kontrol hağına başlayacağım ama dün hapı almadım unutmuşum dünde adet oldum normalde 1.günü başlanması gerkiyorya 2.günü başlasam ne olur?

ben oğlumdan önce iki yıl kullandım yasmini.
ama ben adetin 5. gününde başlıyordum bitince yedi gün ara veriyodum.

mehlika,sinemisss
dişelriniz hayrili olsun çok zor oluyor gerçekten bizimkide bu ara çıkartacak sanirim uyuyamiyor,el agizda beni ısırmaya çalısıyor

canımmmm çok teşkkür ederim inş. bir an önce çıkarırı
aşkolsun mehlika bende merak ettim kızım.nerelerdeydin sen

dünür sen yoksun diye topik sessizliğe gömüldü

herhalde kızım ben yoktum 10 gündür ondan sessiz:dilcikar:

teşkkürler canım sizinde dişiniz hayırlı olsun
allahtan hırıltıısı geçmiş
onuda atlatrsınız inaşllh sen devam et canım
doğum kontrol hapı ilk gün diye biliyorum ya ben ne biliym bugün alıyım dimi?

sinemis ben adetin 3. günü başlanır biliyorumCADIARZU
:roflol: anam sende 3 gün diyosun

ben oğlumdan önce iki yıl kullandım yasmini.
ama ben adetin 5. gününde başlıyordum bitince yedi gün ara veriyodum.

bende 3 yıl kullandım ilk kullanmaya başladağımda ilk gün demişti doktor 5.gün niye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…