2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bak şimdi iki kat kızdım patronuna ya..ne güzel olurdu gelseydin..

kolay gelsin canım..işin çok zormuş hem orayı temizle hem kendi evinde iş yap..allah yardımcın olsun..
ama sevap kazanırsın mübarek günde..

ayy canım nasıl yetiştireceksin peki
hem ora hem ev misafrler hazır bişeyler alsan olmaz
kötü olmuş allah kolaylık versin

ayazda hastaymış üzüldüm yaa
hepinzle bir arada olacaktım ilk defa gelecektim ama şans vallaha sinir olmam elde değil

sinemis bende çalışıyorum bugün :2:
posi allah kolaylık versin ihtiyacı varmış yapabildiğin
kadar yaparsın artık

jasmin çok zorlandı dişş çıkarırken huysuzluk vs..
bi de gecede 12 kere kalktı anaam bayılacaktım nerdeyse ama şimdi iyi şükür

bengisu tutunup kalkıyor ama sıralama yok emeklemesi de çok komik ellerini sırayla atıp tavşan gibi zıplıyo
hele gece yatakta dönerken birden oturuyo başlıyo çığırmaya ben neden oturuyom uyuyacaktım diye:bbo:
posi var ya çok büyük sevaba giriyorsun canım kolay gelsin

sinemis dikat ettim de kahretsin sözünü çok kullanıyorsun
çok beddua etmek iyi değildir canım o yüzden pek kullanmasan

EVET HOYA
çok kullanıyorum
ama elimde değil sinir oluyor
nurun dişleri hayırlı olsun
bizde daha hiç yok

günaydın kızlar...a.s.
sinemis bnm eşimde çalışıyor offf ya her yer kapalı resmi tatil ...klava:.
hoya dişiniz hayıtrlo olsun oh ne güzel ya emeklemeye de başlamış...bizde 6 diş var ama emekleme yok daha...boshayallersmile

işte tam tersi benim eşimde evde çalışmıyor
bense işteyim çok moralim bozuk

hoya hayırlı olsun dişleriniz ve emeklemeniz:)
bugun misafir var kocik markete gitti bende bi taraftan başlayayım ayris gece 3 de uyuyor öğlen 12 de uyanıyor düzen müzen kalmadı:)

kızlar hepinize merhaba

ben çoook uzun zamandır giremiyorum çok farklı kişilerde katılmış

ben sizlere danışmak istediğim baston puset kullanlar bana tavsiyede bulunabilirmisiniz ben kraft roxy almıştım çoook güzel bir araba ama oldukça ağır ben hafif bir baston puset almayı düşünüyorum kızım la toplu taşıma araçlarına binemiyorum bununla : sizlerin yorumlarını bekliyorum bana tavsiyede bulunuraız çok sevinirim

gittim geldim, banyo, wc tamizledim, yerleri süpürdüm sildim. daha fazla bise yapmadim.
hem bebeklerin dolabi ve karyolalari gelmemisti bebegin odasi icin bisey yapamadim o yüzden. simdi de aksamki misfairlere hazirlanmam gerek

Hoya hosgeldin, senin hediye ettigin cercevenin icine yusufun resmini koydum fotosunu cektim. face de bizim grubun resimler bölümüne ekledim bak istersen. cok güzel oldu cerceve cok tesekkür ederiz

bu arada disiniz ve emeklemeniz hayirli olsun

ben baston kullanmaya baslamadim daha

slm kızlar,kimse yok,herkes buluşmada sanırım,
ben de beril hanıma çorba yedirmeye çalışıyorum yarım saattir,
yemiyor yaa,severek yediği çorbayı da yemez oldu,2-3 gündür yemek istemiyor,
günde 2 defa vermeye başlamıştım bıktı mı acaba,
kuru kuru ekmek yiyor,mink parçalar halinde veriyorum öyle yiyor..

posi kolay gelsin benimde misafir var kocik markete gitti hala gelmedi:)))
meleknur chicco liteway iyi diyorlar bak istersen.dandikten istersen iş görür ama fisrt class var 70 80 lira..ben chicco multiway aldım ama biraz ağır kışın onu kullancaz yazın bu dandik olanı kullandık..

mehlika ayrisde uyumadı evi sildim süpürdüm peşimde gezdi nennee diyee şimdi yatırdım umarım uyur..birtek tatlıları yaptım offffff.gelmedi kocik.

selam kızlar. yarın ben de misafir ağırlıycam ama ne pişirsem bilemiyorum kiiiii? 2 kilo kuş başı etim var. onunla değişik bişeyler yapayım ama ne? fikir verir misiniz lütfen?

zeynep kızım uyuyor şimdi bir sürü işim var. bir yanım burda kalıp, geçmişi okumak ister, bir yanım kalksana işler seni bekliyor der. of offfff

ay bu gün tatil di mi, o yüzden kimsecikler yok. bi de buluşma vardı.
çalışırken ne kadar kıymetliydi, bu tatil günleri, şimdi farkına bile varamıyorum...
ben de içimdeki sesi dinliyorum, iş başına gidiyorum o zaman :))):lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…