2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

haticecim nasıl geçti görüşme? bu arada tayin nereye çıktı?

merhaba canım
tayininm aliağa-yenişakrann oldu bize yaklaşık 50 km gayet güzel yani
görüşme nasıl geçti bilmiyorum walla iyi birine benziyordu
yarın tekrar konuşacağız büyük ihtimalle olacak içim ısındı ama ne bileyim iş ciddiyete binince bi başka oluyormuş
ne konuşacağımı falan bilemedim bir garip oldu
bakalım yarın netleşecek

ay hadi çok sevindim. güzel oaralar hem sana yakın. inşallah böyle devam etsin. tabi biraz zor oluyor ama istediğin herşeyi açık ve net söyle. sonra zor olur

ayy ne ıssız kalmış burası.
zor bir gün Kuzey yine hiç bişey yemedi nasıl bu kadar aç kalmaya dayanabiliyor anlamıyorum şimdide uyudu öyle aç karnına.çok zor o bişey yemeden bende yiyemiyorum neden bu çocuk bu kadar reddediyor yemeği anlamıyorum.uyanınca yine yemek savaşı başlayacak offf offfff

scedcedu hayirli olsun canim ins. iyi bir is ortamin olur is yerinde mutlu olursun

Oferta benimki de yemiyor dün ve bugün babasi evde ben yemek yedirirken benim arkama saklanip Ceeee yapiyor babasi, yusuf da oyun oynarkene dalginliktan yiyor biraz

aksama da misafir gelecek iftara evi süpürdüm börek tramisü tavuk yaptim pilav ve corba da yapicam daha cok yoruldum

canim uykudan uyaninca yedirmeye calis bir de burak emsela uykusu gelince mizmizlaniyor hicbisey yemiyor ancak uykusunu alip keyfi yerinde olunca yiyor corbasini bir de elinle falan da yedirmeye calsi tadina alisinca aksikla verirsin meyve suyunu bardakla icmeyi seviyro burak oyle de denesen
aksama da misafir gelecek iftara evi süpürdüm börek tramisü tavuk yaptim pilav ve corba da yapicam daha cok yoruldum
kolay gelsin valla hem yusufla ilgilen hem aksama iftar hazirla ben ikisini birden yapamayanlardanim da

selam
nasılsınız kızlar nur diş çıkardı ertesi gün de emeklemeye başladı
bakalım sırada ne var

selam
bakalım sırada ne var

merhaba hoya oo nur epey hizli cikmis arka arkaya hem dis hem emekleme masslalh diyelim nasil zor oldu mu dis cikarmasi burak daha cikarmadi da dis

tayinin hayırlı olsun sced, bakıcı işinde de Allah hayırlısını nasip eder inşaallah...

bizimki de uykusuz nasıl yaşıyor bilmiyorum, gündüzleri en fazla 3 defa uyuyor,
onlar da maksimum yarımşar saatlik, gece uyuyor bir tek, o da 12 ya da 1 gibi dalıyor, uyandıkça yanına yatıp meme verirsen uyuyor, çıldırtçak beni, kuzey diş
mi çıkarıyor, belki ondan yemiyordur...

selam
bakalım sırada ne var

hayırlı olsun hoya, darısı bize inşallah, yakında koltukların kenarına tutunup
sıralamaya başlar...

günaydın juli,sinemis..
sinemis neden çağırdılar bugün seni işe..bankalar falan çalışmayınca.
çok kızdım patronuna.bi bahane uydurup kaç bence

üff sorma canımm benim yaa
bizm burda çalışma arkadaşımız muhasebedeki yani
patronun oğluyla tartışdı geçen hafta
gıcık gitti oğlu iizin vermedi
bende şahsım adıma gdip izin almadım
alsamda gıcıklığa vermeyebilrdi
benlik bişey yok ama
körü körüne geldim
buluşmaya gelecktim süpriz yapacaktım
eşimde izinlydi o getrcekti
karşıda teyzemn kızı var kadıköyde akşamda oraya geçecektim hepsi yalan oldu

günaydin herkese

sinemis kolay gelsin

bugün ben de calisicam gibi bisey oldu, arkadas ikiz dogum yapti, bebekler hastanede kaliyordu. bu hafta bebekleri vericeklermis annesine. o yüzden birazdan arkadasin evini temizlemeye gidicem, annesi ve abileri dün geldi ama bebekleri hastanede görüp geri dönmüsler insan bir yardim eder kiza, valla insanlik annelerde ve abilerde de kalmamis, ben temizlik yaparken arkadas da evde olmicak yusufla nasil basa cikicam bilmiyorum, daha benim evim pislik götürüyor :kedi:

bi de bu temizlikten sonra eve gelip aksama iftara misafirler var onun icin bizim evde hazirlik yapicam eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…