2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay juliii çok duygulandım yaaa...allah sabır versin arkadaşına..:Saruboceq:
o küçücük melekte herşeyden habersiz
ay arkadaşın ne halde kimbilir yaa...birde üstüne aldatılma duygusu...:1no2:

buğlem aklına estiği gb bi bakıyorum günde 500cc içiyor
bi bakıyorum günde sadece 200cc
hiç belli olmuyor
kafasına göre yemek istedmi devam sütü içsede peşine bizm yediğimzden istyor onuda yiyor
başka günde ikisnide istemyor bi garip
ruh haline bağlı bnde üstelemyorum rahat davrnıyorum nasılsa açıkıyor ertesi gün haklıyor önüne ne gelrse yiyor
bizmki rejim yapıyor galibaaaa
çok akıllılar merak etme konuşmaya başlayınca düşünyorum ben şimdi değil
hızlarına nasıl yetişeceğiz

aman aman Kuzeyde aynı korusunlar formlarını zamane çocukları dimi ne de olsa..

bende aynı şeyi düşünüyorum canım ya.şimdiden bu kadar oynatıyorlar bizi biraz daha büyüyünce n eolacak bakalım. bilmiyorumkismile

merhaba kızlar nasılsınız
bugün saat 3 te bakıcıyla görüşeceğim
inşallah iyi biridir anlaşabiliriz

ya ne hayatlar var julicim hayat maalesef boyle birsey her zaman sukretmek lazim ben o yzuden etrafimd agereksiz seyelri kafayi takip uzulen dert eden yakinlarima hep kizarim halinize sukredin diye saglimizi ailemizin sagligi yerindeyse daha ne isteriz ki digerleri ayrintilar hayat telasi kosturmaca yeterki caresiz dert vermesin alalhim
merhaba kızlar nasılsınız
bugün saat 3 te bakıcıyla görüşeceğim
inşallah iyi biridir anlaşabiliriz

hadi insallah istedigin gibi kizina senin kadar sefkatle bakacak bir bakicidir canim sansin bol olsun biarz da sans meselesi bu bakici isi ne iyi bakicilar var arkadaslarimin cocuklarina bakiyolar acaip sevecen kendi cocuklari gibi bakan
sinemsi o yzuden senin dedigine katilmiyorum bakiciya biraksaydim durmazdi demissin ya cok kuckken nbakanin anneannesi mi babaannesi mi bakici mi oldugunu anlamz bebeler yeterki onlara sevgiyle yaklasan dokunan biri olsun annesini ayiri birtek digerleri hepsi aynidir bebekelr icin iyi bakici olduktan sonra ona alisirsa onunla mutlu olur sen yokken

selam kızlar..
sinemis okudum ben bile üzüldüm yavrum benim yaa..
juli arkadaşaınada allah sabır versin..

ben varım....
kalkıp tatlı yapmam lazım ama be yemediğim için canım yapmak istemiyor..
eşyalarımı hazırlamam lazım yarın ablama giderim...
ütü var bı sıcakta hiç cekilmez..
ayy pek bi mayıştım yahuuu

doğru söylüyosun juli hergün şükretmek lazım ama günlük telaşelere kapılıyoruz başımıza yada yakınımıza bi hal gelmeden anlamıyoruz işte nefis nede olsa hakim olmak zor

amin sinemmm, seni çok iyi anlıyorum, hem de çok...

merhaba, eski face hesabım sorun çıkardığından az önce "bengi su" ismiyle yeni
bir hesap açtım, melteme istek yolladım, siz de beni ekler misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…