2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar. yarın ben de misafir ağırlıycam ama ne pişirsem bilemiyorum kiiiii? 2 kilo kuş başı etim var. onunla değişik bişeyler yapayım ama ne? fikir verir misiniz lütfen?

zeynep kızım uyuyor şimdi bir sürü işim var. bir yanım burda kalıp, geçmişi okumak ister, bir yanım kalksana işler seni bekliyor der. of offfff

sana güzel bir tarif vereyim o halde; kuşbaşı etleri sebzelerle(patates,havuç,bezelye) kavur,soğuduktan sonra bohça şeklinde yufka içine koy,üzerine yumurta sür hafif kızarıncaya kadar fırında pişir. yanına mısırlı/sarımsaklı pilav(iskoçyada öğrendim bu pilavı,müthiş oluyor. istersen detaylı tarif verebilirim). afiyet olsun.

kızlar buluşmaya gelemedim çok istiyodum ama olmadı.faceden 2 resme baktım yeni arkadaşlarda varmış hem tanışmış olurdum :KK43:(((((((((

bulusma harika gecti kizlar yien cok gzuel bri gun gecirdik keske sizler de geelbilseydiniz epey uzun oturduk bol bol sohbet ettik miniklerin elverdigi olcude bende de resimelr var ama simdi yuklemeye halim yok yarin yukleyecegim

ben bugun burcuyu aradim ama acmadi telini serapcim aksam eve gelicne de burakla ugrasirken gec oldu yarin arayacagim tekrar ben de merak ettim bugun hastaneye yatiracaklardi ayazi

rengarenk
esmer face te yazmis,yarin dr gorecek.bugun hastanede yine buhar vermişler ama hiç işe yaramamış yatiralim demişler ama esmer yatirmamiş o kadar eziyete çocuk hiçç rahatlamayınca

jasmin

ben de aksam muhallebi yedirdim yarim kavanoz ve az once emdikleri ile kustu ne zorluklarla yedirmiştik ustelik neyse....
sen epey yoruldun tabi bugun iyi dolaştirdim seni....

jasmindonduk donduk çok sukur:) o kadar gurultuluydu ki hemen kalkip eve geldik evde devam ettik arkaadslarla onlarda gider gitmez bir bakim dedim.çokta yorgunum....

rengarenk
esmer face te yazmis,yarin dr gorecek.bugun hastanede yine buhar vermişler ama hiç işe yaramamış yatiralim demişler ama esmer yatirmamiş o kadar eziyete çocuk hiçç rahatlamayınca

jasmin

ben de aksam muhallebi yedirdim yarim kavanoz ve az once emdikleri ile kustu ne zorluklarla yedirmiştik ustelik neyse....
sen epey yoruldun tabi bugun iyi dolaştirdim seni....

o kadar zahmetle yedirdigini kusunca sinri oluyro insan di mi bu
zor yediren anneler kervanindan olarak seni gayet iyi anliyorum canim cuneyti melisayi utkuyu bugun kiskanmadik desem yalan olur saka saka hepsine massalalh bizimkielr de ogrenecek insallah oyle yemeyi
ay demek ayazim hala duzelmemis canim ya insallah yarin doktoru gorunce guzel bri tedavi baslatir da iyilesir yavrum bir an once

selam kızlar....gelince iyi uyku cıkarmısım melisada 2 saat babasıyla oyalanmıs..aç ve uykusuz kalmıs bebem anca su içirmeyi akıl etmiş akannehir

selam kızlar....gelince iyi uyku cıkarmısım melisada 2 saat babasıyla oyalanmıs..aç ve uykusuz kalmıs bebem anca su içirmeyi akıl etmiş akannehir

oh iyi yapmissin canim ben ordan kalkinca arkadasima gittim orda da 1 saat kadar oturduk sonra kalk eve gel yemek telasi burakin mama telasi derken sonra burakla oyna onu uyut gec oldu simdi uykum geldi ben de yatacagim birazdan

ogretmenim ne dolastirmasi tam evin onune goturdun beni asil ben seni eve birakacagim derken yurumek zorunda kaldin kusura bakma ee sokaklar dar sofor de dar sokak ozurlu olunca tekrar seni birakmaya cesaret edemedi :)

burayada ayzayım dedim adresinizi yazarken isim soyisim ve tel de yazarsanız aksilik halinde irtibat kurmak için...çekilişi yaptım adresleri bekliyorum..

X