2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

olumunekankayizsmile

günaydın kızlar
dünden beri giremiyorum internet yoktu. kızlar zehra dört gündür kabız ne yapsam ya ne verebilirim?

olumunekankayizsmile
aynin
günaydın kızlar
dünden beri giremiyorum internet yoktu. kızlar zehra dört gündür kabız ne yapsam ya ne verebilirim?

zeytinyağı ver peşinede ılık su bak nasıl mıçıyo paçadan aşağıya doruu:))

oferta saol canım tatil değil aslında anneme gidiyom kaynanamda orda abulamda orda onlarda kalcaz işte gürhanın okulu açılıyıncaya kadar

oferta bende 65e demir attım yukarı çıkii aşağı inmiimafoldumben toplu olarak zayıflayalım ameliyatı geç yemeyecez verecez kiloları:)

sendeki kilomu kızım yaa

:roflol:
:roflol::roflol:

kız sivri bacısı 65 kiloyum odun hatta kereste iri kıyımından totom var basenleri zaten ağzıma bile almıyorum göğüs desen 95e zor girrii ay daha ne olsun sabah sabah konuşturdun beni mralimi sinirlendirdin en kötüsüde kıyafet amaya gidiyon beğendiklerin sütüne olmuyoyaa offoffoofff:sinifsinif:

bende 63 te çakıldım canım ilk başlarda 3 gün gidiyorduk spora önce 2 ye düştü şimdi 1 gün zorla gidiyorum aynen bende akşama kadan popom 1 dk koltuk yüzü görmüyo değişen bişey yok ben en sonunda çok yediğime yada düzensiz yediğime karar verdim bayramdan sonra 1hafta tatile gideceğiz otelde yiyip iip yatacağım sonrada diyetisyene gideceğim emzirenlere göre bi diyet vardır herhalde

süt hamileyken mi tuzlanıyormuş,
juli adet oldun mu,test yanıltıcı olabiliraklinialirimsmile
amaniin sus kız yaptım negatif cıktı :lepi:

kız esmer dönüşte benide sokun o takıma julliyede söle yoksa bende yakında patlarım bu kiloylamafoldumben

merhaba kızlar ne takımına giriyorsunuz beni de sokun opuyorumnanaktan

hepinize sokerem siz yeterki hazır olun olumunekankayizsmile

cadı kız senin boyun var bide biz ne edek 160 larda 63 kg
eski kıyafetlerime bakıp bakıp yuh ya ben bunlara nasıl giiyormuşum diyorum zatn pes ettim öncelri zayıflayacağım diye almıyordum yeni bişeyler artık alıyorum valla bıktım hep aynı şeyleri giymekten

aynen esra bayram geldiş bayramda gene kot giycem canım sıkılii bende platese başkıcam topumu bi şişirse kocam bahanemde hazır şöle çağana bakacak adam olsa bende düzenli spora gitmke istiyorum tabii bende bide uykusuzluk fazlaca var

esra benim boyum var ama basen çok fena göbekde öleee boy uzun olunca daha can sıkıcı görüntü oluyo emin ol

bacım boyum 1,72 diisin 1,72 boyla 65 kilo gaayet iyi olur yawwww

ama vcuduna göre kalçadan ve basenden kilo alısen bilemem tebi...

o zamanda sadece döt çıkar..

belin incemi peki?

ayça zehranında üstte dört tane dişi çıkyor agrıları var ama ateş yapmadı çok şükür ama çok kötü kabız oldu zehra zeytinyagı verdim komposto içirdim banamısın demedi . senın kızındada varmı kabızlık durumu?

kızlar tahin veriliyormu bebklere erken değil mi?

julii zehra ilk düştügünde çok korkmuştum hep kendimi suçlamıştım ama şimdi alıştım oturtuyorum oynarken birden arkasına düşüveriyo sanırım büyüdükçe butür şeylerle daha çok karşılacagız ama böyle hafif şeylerle büyütürüz inşallah allah kötü sonuçlar doğuran kazalardan korusun..

benim eski kıyafetlerim oluyor ama karnım çok açken=(((

bende bayramdn sonra işyerinde öğle arası spor salonu var oraya başlıcam...

ayyy baryamda ne giycez yaaaa
dur bakem bii elbisem vardı içine gircem mi bi deneyim

bende bayramda yeni bi elbise diktiriyom harike olcek onu giycem....bayanssulusmilebayanssulusmile

aslında başka kıyefetde almak istiyodum ama para yok sıkışığız bu ara elbiseyle idere etcez artıkın....

şu kikoları vermekte almak kadan kolay olaydı keşke
etrafımdaki bütün hamilelere söylüyorum valla fazla kg almayın vermek çok zor diye

yav niye kiloyla ilgili yazdığım mesajlar gitmii anlamiim
zayfınsın die olabilirmi acaba :dilcikar:

heheyyyy girdim girdim bayrama kadan 2 kilo daha verirsem cuk olcak

fatma zehra zamanla düşmemeyi öğrenecek canım benim çok düşen oğlum artık düşmemek içi tutunuyo ve yere yığılmamak için oturma pozisyonuna geçiyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…