2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım inşallah.
utkuda ilerleme var maşallah. sen şimdi üzülürsün de niye bensiz oynuyor, ben uzaklaşınca ağlamadı diye :KK1:

[]

yapışkan anne yaptın ha beni iyice..aşmaya çalışıyoz heraldealsanaalsanasmile

kilo demeyin bana ya..eski kotlarıma giriyorum ama göbeğim pörtlüyo..üste bol giyersem ancak öyle giyiyorum onları..

julii ben gircem takıma ama kurallar çok ağır ya..

sinemis Kuzey biraz daha iyi yemek konusunda dün yine itiraz etmiş ama yinede saatlerinde yemeğini yemiş annem yatarak ayağında sallayarak yedirmiş mama koltuğundan kendini aşağılara atıyor çünkü.galiba mama koltuğunda çok zorladığımız için ordan nefret etti yavrum.
bende bildiğin gibi iş güç işte yarın olsada biraz dinlensek hafta sonu diye bekliyorum.gerçi bu hafta sonu ders çalışmam lazım yüksek lisans tezim var 3 ayım kaldı teslimetmeme hala bitiremedim hafta sonu eşim kuzeye bakacak bende biraz yezimi tamamlayacağım.
Tezini en kısa zamnda tammalrsın inaşllh canım allah yardım etsin onca iş arasında
kuzeyide zorlamyın bence dahada tiksinmesin
pazartesi iznlimin sen canım?

işte ben de onu dim,teste güvenme diim,juli diim kime diim:KK1:
yaww kızım dün lekem geldi bi kreme regli olsam eli kulağında
ama ben kendimle ilgili yazmidim arkadaşlara yorum yapidim:çok üzgünüm:
heeee iyi o zaman :teselli:
şu takımların linkini yollasa biri bana bende baksam

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/91083-7-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-1726.html

Tezini en kısa zamnda tammalrsın inaşllh canım allah yardım etsin onca iş arasında
kuzeyide zorlamyın bence dahada tiksinmesin
pazartesi iznlimin sen canım?
[/QUOTE

evet canım izinliyim vede çok mutluyum bu yüzden ohh be 2,5 gün evde olacağım uzun bir aradan sonra

sivri ben açlıktan gebersemde olmuyolülülülülülü

banada kesinlikle olmuyorrrr cokacimcoook

Günaydin kizlar

hangi takımdasın
ben 7. takımdayım..
2 sene önce de o takımdaydım 52 ye düşmüştüm..

gecmiş olsun kuzucumaaa :1hug:

canim ben de 2. takimdayim,

günaydın millet bugün abbas yolcu yani ben artık anama gidiyorum tabii yanında jokeride kaynanam bakalım nasıl bi tatil beni çok bekliyo dün çok iş yaptım hala hertarafım ağrıyo hepinizi kocaman öpüyorum fırsat buldukça girmeye çalışrım kendinize vebebeişlere iyi bakın

kız julli daha neyesin meloş herşeyi yiyo maşallah çoğu bebek onun yediğinin yarısını yemiyo bence fazla problem yapıyon pirinç ununuda dene ben ülkerin gogyl pirinç ununu veriyom çağan onu sevii:)
Iyi yolcuuluklar canim ins. iyi bir tatil olur
günaydınn.
bugün gene hastaneye gidiyor ayaz hırıltısı için. bakalım ne diyecek doktor?
tam 2 ay oldu
Allah sifa versin ins. iyi haberlerle gelirsin

sivri bibercim 40 indna sonra düsürdü göbegini doktor bisey dememdi normal dedi her gittigimde göbegi icin az kalmis düsecek dedi :KK1:

simdi de disten bir gelime yok, cikmiyorlar daha

bu arada kizlar yusuf emekliyor artik onu bile gec ögrendi :eek:klava:

julicim ben 7. takimda farkettim seni sonuc listelerinden ama caktirmadim kaydirigubbakcemile3

artikin rakibiz aklinialirimsmile

ben bu hafta 600 gram verim gecen hafta da 700 gram vermistim önceki hafta 1 kilo verdim iyi gidiyorum maasallah bana :nazar:

kızlar şimdi internetten bebek uyku tulumu araştırıyorum şimdi bu bebeler yazın böyle sere serpe yatmaya alıştı ya yani mesela Kuzey üzerine örttüğüm tüm örtüleri atıyor sıyırıyor bir şekilde üstünden bende kışında aynısını yapacağını düşündüğüm için uyku tulumuna sokarım diye düşündüm nasılsa yorganıda üstünden atacak.

julicim ben 7. takimda farkettim seni sonuc listelerinden ama caktirmadim kaydirigubbakcemile3

artikin rakibiz aklinialirimsmile

ben bu hafta 600 gram verim gecen hafta da 700 gram vermistim önceki hafta 1 kilo verdim iyi gidiyorum maasallah bana :nazar:
bende gecen hafta 1.8 gr verdim bu hafta 500 gr verdim..

artık rakiibiz senlen kaydirigubbakcemile3

kızlar şimdi internetten bebek uyku tulumu araştırıyorum şimdi bu bebeler yazın böyle sere serpe yatmaya alıştı ya yani mesela Kuzey üzerine örttüğüm tüm örtüleri atıyor sıyırıyor bir şekilde üstünden bende kışında aynısını yapacağını düşündüğüm için uyku tulumuna sokarım diye düşündüm nasılsa yorganıda üstünden atacak.

kız daha kısa yıl var..
ben kısın bile sokamamıstım tuluma uyumuyodu cıkarınca uyuyodu..hiç sıcağı sevmiyo

ben de tulum alicam canim yoksa üsür kerata:ecrin_bebek:

canlarım saolun içirdim zeytinyagını bekliyoz bakalım pok nöbetini:)) ay yapar inşallah çok ıkınıyo zorlanıyor yavrum.
kızlar bende 65 te kaldım bende katılsam acep takımaCADIARZU

posi benımkı de daha emeklemıyo sadece arka arka gidiyo benımkıde tembel o konularda hiç kendini yormuyor hanımefendibayanssulusmile

gecmis olsun aycacim, ya maasallah bizim daha hicbiryerde dis görünmüyor zaten bizimki göbegini de 40 indan sonra düsürmüstü tembel velet :emir_bebek:

teşekkür ederim cnm...çok şükür bugün daha iyi ...:Saruboceq:

hangi takımdasın
ben 7. takımdayım..
2 sene önce de o takımdaydım 52 ye düşmüştüm..

saol canım..aslında her seyi kaldırdık ortada kosturuyor ama bi anlık dalgınlık normalde örtüde tutmam nasıl olduysa oldu işte..

gecmiş olsun kuzucumaaa :1hug:

sağol cnm...ateşimiz dünkü gibi değil ve halsizliğimizde baya azaldı...:sm_cool:ya juliii şu takıma benide sokuversen diyorum...kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar nasılsınız..ayça geçmiş olsun eceye...
juli sizede geçmiş olsun ev kazaları bundan sonra çok olur ayris çokfena heryere saldırıyor:))
devam sütü almıyorsa muhallebi yap sulu onu ver juli..yemeside iyi gibi..

sağol ecrincim...valla bebiiler hasta masta olmasın yaaa çok kötü oluyor insan...:umursamaz:

bugün de açılış benden olsun kocem işe gitti beni de uyku tutmadı
julii çok geçmiş olsun ama kendini suçlama canım
nelere dikkat etmemiz gerektiğini bu şekilde öğreniyoruz
çok şükür bişey de olmamış melisa'ya
jasmin güle güle kullanın mama sandalyenizi
ayca çok geçmiş olsun inşallah biran önce çıkarır dişlerini de rahatlar ece hanım

ayyy bir bitse şu diş çıkarma...maşallah bzm kız aldı başını gidiyor diş çıkarmada...
millette hiç diş yokken bizde 6 tane var...ayrıca 2 side yolda...8 olceekkkksempatiksalakcinni

geçmiş olsun eceye diş çıkarmak çok zor gerçekten.bizim dişlerde hala bir numara yok daha çıkarmayacak galiba böyle giderse.

posii Kuzeyde tembel hala çıkarmadı dişlerini.

juli benimde kontrolümden çıkmış durumda dama canı ne zaman istese o zaman yemek yiyor bende bıraktım zaten artık yoksa ikimiz birden geriliyoruz sağlığı yerinde olsun önemli olan o.yazdıklarının hepsini yiyorsa maşallah diyeyim önce bence çok iyi biz onların yarısını bile yediremiyoruz Kuzeye.

valla cnm bu bebeklerde diş ayrı dert hastalık ayrı dert yeme içme ayrı dert...akannehir

geçmiş olsun cnm,inş. ece kolaylıkla çıkarır dişlerini..

beril 5 günde düşürdü göbeğini ama hala diş miş yokboshayallersmile

cnm maşaallah çok iyi yiyor melisa,
günlük yemesi gerekenleri fazlasıyla yemiş:nazar:

cnm bebişlerimizin beslenme şekli çok benziyor,
berilin de kahvaltısı ve yatmadan önceki besini anne sütü,
beril de çorbayı severek yiyor yoğurdu ve meyveyi zorlamayla yiyor..
muhallebiyi de sevmedi,ben bir kaç gündür akşamları da çorba veriyorum,
meyvesini yemediği için..

maşaallah cnm güzel bir gelişme,
çalışmaya başlayana kadar tığ gibi olacaksın,
topiciğimizin kaderi hakkında ben yorum yapmıştım,
inş. senin hayal ettiğin gibi olur cnm,yavrularımızı birlikte büyütürüz..

güle güle cnm,iyi tatiller sana,arada gir,habersiz koyma bizi..

inş. hayırlı ve güzel haberlerle dönerler cnm..

mehlikacım sağol cnm yaa....hiç sorma mahvetti dişler kızımı...:1no2:

MEHLİKACIM:[/COLOR]
ben sebze çorbasını kabak havuç patates ve 2 kere çekilmiş sinirsiz dana kıymasıyla yapıyorum nefret ediyor resmen hiç sevmiyor...

bide seninkini deneyeyim bakalım...

akannehirakannehirakannehir
40ındamı çok geç değilmi canım?
neden öyle oldu peki dr ne dedi?
bizimki 5 günde düşürdü...

aman o kadar takma canım ya...
bu arada geçmiş olsun...

şuraya bende bi bakayım bakalım..

julii gayet iyi kızın yemesi benimkide keşke böyle yese yahu abartma...

kaynananın ne işi var şekerim...
kafamçokkarıştı

canım inşallah geçer şu hırıltı ya bence balgamını atamıyor ayaz başka sorun yok yani...
onun için bi ilaç verir inş. doktorda o da rahatlar...
eşin iş buldumu canım kim bakıyor bebeye?

günaydın, naber?:emir_bebek:

valla kilomu takmamak elde değil...hemen kilo vermek istiyorum hemen...:gitme:

ayça zehranında üstte dört tane dişi çıkyor agrıları var ama ateş yapmadı çok şükür ama çok kötü kabız oldu zehra zeytinyagı verdim komposto içirdim banamısın demedi . senın kızındada varmı kabızlık durumu?

kızlar tahin veriliyormu bebklere erken değil mi?

julii zehra ilk düştügünde çok korkmuştum hep kendimi suçlamıştım ama şimdi alıştım oturtuyorum oynarken birden arkasına düşüveriyo sanırım büyüdükçe butür şeylerle daha çok karşılacagız ama böyle hafif şeylerle büyütürüz inşallah allah kötü sonuçlar doğuran kazalardan korusun..

canlarım saolun içirdim zeytinyagını bekliyoz bakalım pok nöbetini:)) ay yapar inşallah çok ıkınıyo zorlanıyor yavrum.
kızlar bende 65 te kaldım bende katılsam acep takımaCADIARZU

cnm ece 2 alt dişinde bir problem yaşamamıştıboshayallersmile...üst 4 dişte aslında ilk başlarda gayet rahattı..ama sonradan ne olduysa önce kabız oldu sonra hafif ishal oldu...şimdi üst yandaki diğer dişlerde gelmeye başlayınca ateş oldu ateş kulağa vurdu orta kulak iltihabı yaşadık:2: allahtan ilerlememiş...
ben kabız olduğunda kulak çöpüne zeytinyağı batırıp poposun oraya sürüyordum cnm...hatta hafiften içeri de yapıyordum anında yapıyordu ece kakasını...

off ya ece de emeklemiyor...bende çok istiyorum emeklemesini..face de delf koymuşya video bayıldım yaaa...ne güzel emekliyor maşallah...:nazar:

X