2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhabalar
taha sürünmeye başladı kızlar
çok komik ama parmak uclarının üstüne basıyo poposunu kaldırıyo öne doğru atlıyo
oyuncaklarına ulaşabiliyo yani ara arada kafasına yere koyuyo çok yorulu kaydirigubbakcemile3

maşallah taha ya Kuzeyde öyle başlamıştı 10 gün içinde emeklemeye başladı sende bekle canım tahada emekler yakında.

merhaba kızlarr..ayris tepesine kadar kaka yaptı onu yıka temizle kahvaltı yedir off yoruldum..ayris çok fena oldu yaa ayağa kalkmak koltukta sıralamak istiyor düşüyor ne yapcam böyle bilmem buldugunu indiriyor aşağıya:)

canlarım saolun içirdim zeytinyagını bekliyoz bakalım pok nöbetini:)) ay yapar inşallah çok ıkınıyo zorlanıyor yavrum.
kızlar bende 65 te kaldım bende katılsam acep takımaCADIARZU

fatma çok zorda kalırsan fitilden küçük yap sabun ver hemen yapar biz bi gece kaç saat ağladı ıkına ıkına morardı verdik hemen yaptı

ecrin buğlemde öyle canım
artık yürüteçide istemiyor elimden tutun hep yüriyim sehpalarda gözü benimde yerde vazolar var aksilk hep kaldırdım ama geri koymayı düşünyorum öyle alışsın diye ne yapacağız
biz yaa

feyza dün gece sabun verdik o kadar ağladı ama yapamadı yine..bakalım eşime kayısı armut al dedim onları verecegım yapamazsa.

canım bunlar daha iyi günlerin benim oğlan şimdide bi elini çekip sıralamaya çalışyo

çok kızardım bebek almasın diye evde ne var ne yok toplayanlara siir olurdum...
ama şimdi kendim yapıyorum...lmaz:

feyza dün gece sabun verdik o kadar ağladı ama yapamadı yine..bakalım eşime kayısı armut al dedim onları verecegım yapamazsa.

caanım ya çok zorlanıyorsa fitil at yazık kuzuma ya

evet canim belki de ilk sebze corbasiyle basladik diye mi onu daha cok sevdielr dun ve bugun meyve ve yogurtta biraz daha gelismemiz var hic acmiyodu agzini simdi icine gidiyro birazcik ama her yolla deniyom parmakla fileyle bardakla biberonle o an hangisiyle icine giderse :)
günaydın kızlar
dünden beri giremiyorum internet yoktu. kızlar zehra dört gündür kabız ne yapsam ya ne verebilirim?

armut suyu iyi gelir canim zeytinyagi ama denedim diyosun en son care sabun diyecektim ben sabun koyunca ama dikat et disari cikmasin iceri it cikarsa da 10 dakika ciinde yapmisti burak bir ekre 5 gunde cikinca

maşaallah cnm yusufa,dur hemen kızma yusufa daha tembeli de var,beril hala sürünmüyor bile..

off ya ece de emeklemiyor...bende çok istiyorum emeklemesini..face de delf koymuşya video bayıldım yaaa...ne güzel emekliyor maşallah...
ayy bir emeklemeyen daha varmış,ben de bir biz mi kaldık diyordum,
cnm ben berili yüzüstü yatırınca kısa süre sonra ağlamaya başlıyor,nasıl emeklicek bu şekilde bilmiyorum..

maşaallah ayrise
sana da kolay gelsin cnmkaydirigubbakcemile3

cnm ben berile ilk elma suyuyla başlamıştım,10,20,30 ml şeklinde arttıra arttıra 4-5 gün verdim severek içti,ama sonra nolduysa içmez oldu,
aksi gibi hiçbir meyvenin suyunu püresini yediremiyorum,
geçen muz verdim 2 gün yedi,evvelki gün gene yedirmeye çalıştım yemedi,
yoğurdu da nasıl yediriyorlar bilmiyorum ama kreşte yediriyorlarmış sorduğumda yedi diyorlar,
bazı gübler yediremiyorlarmış ama,ben haftasonu imkanı yok yediermiyorum burnuna sıkarak ancak yedirebiliyorum onda da çok ağlarsa bırakıyorum,
ama çorbayı çok şükür severek yiyor maşaallah,
bu arada buraka da maşaallah,zamanla alışacak demekki yoğurda ve meyveye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…