2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmişi okudum biraz yeme konusunda Kuzeyde hiç bişey yemiyor dün sadece zorla ağlaya zırlaya meyve püresi yedirim başkada bişey yemedi aç aç durdu öyle.ne yaptıysam beğenmedi paşam bende zorlamadım ne yapayım karşılıklı geriliyoruz yoksa.yavrum emmek istiyor ama bendede süt kalmadı öyle oyalandı durdu memede.

günaydın canımcımmm,
ne yapıyosun
üzülme allah rızkını verir belki şu dönem stresten sütün gelmiyordur
ol bol kompostu yap içinde incir ,kuru dut ve kayısı akşama bol bol iç ben bu akşam yapmaıyı düşünyorum
çünkü buğlem gece emdi ama süt olmadığı için boş çekip durdu biraz zorlasam emer diye düşünyorum
3-4 gecedir zorla veriyorum bu gece uyku arası verdi olan sütü hep emdi
sende sütünü artırcak şeyler ye birde lütfen herşeyi stres yapma çok takıyosun ,çok geriliyosun hepimizn sorunları oluyor mutlaka

Son düzenleme:
ben babymix veriyorum 5.aydan beri.
hatta yoğurt makinem bozuldu dün gene baby mix aldım o yüzden.

ben iş çıkışı iniyorum sahile genelde. zaten bizim ev sahilde yani vasıtaya binilip gidilmiyor.
ama gece ineceksem ya koceyle iniyoruz ayaz'a annem bakıyor, ya da annemle-kardeşimle iniyoruz ayaz'a koce bakıyor.

baby mix dr umuz verebilirsin mayalayamazsan demişti bize de. ben de yoğurt makinesini rafa kaldırdım bu arada. artık pınar yoğurt veriyorum

esmercim senin güzelmiş canım şanslısın hee
annen yakın ya o yönden iyi benm annem yakın ama ben bırakmıyorum oda gelemiyor

kayınvalideye bırak sende canım. evde hazır birlik var nasılsa

ooo ben eve gider gitmez daha üstümü çıkarmıyı bırak duşuda geçtim
elimi-yüzümü yıkamadan
buğlem kucağımda oluyor
yapıyşıyor almazsam banyonun kapısnda ağlıyor
yapışık ikiz gb olduk artık
gecde hiç bırakmayı denemedim bakar bakmam demez
bnde o saate yorgunluktan mayışıyorum
ambarlı sahil yakın bizede ama öyle hiç gitmiyoruz

evet doğru diyorsun ben çok takıyorum yapı olarak biraz takıntılıyımödır zaten herşey yolunda gitmezse çok geriliyorum tahammül sınırım çok düşük.
Bu yüzden de saçkıran olmuş saçımda kocaman bir kelim var artık kafamda cumartesi doktora gittim stres yapma istersen seni psikiyatriye yönlendireyiimi diye sordu oyy aman oyyy

kızz ceyce sen nerelerdeydin söyle bakiyimmm ?

canım kerem hastalandı cuma işe gelemedim o yüzden perşembe gecesini acilde geçirdik sabah 06:30 da döndük evimize ateşini düşüremedik ateşi 39,8 çıktı indiremedik bir türlü cumada kendi dr.muza gittik bronşit başlangıcı olmuş yine yavrum onla uğraşıyorum canım ikinci dişimizde çıkmaya çallışıyor bir onun ishali iştahsızlığı var ateşimizde var anlayacağın bizde hastalandık.

ayy kıyamam çok geçmiş olsun şimdi nasıl ceyce peki

çok geçmiş olsun canımm

canım bizim evde çocuğu yatırmak çocuğa işkence gibi olduğu için iniyoruz malum sıcaklardan... karşılıklı banklara geçiyoruz yanımızda ana kucağında uyuyor bizde laflıyoruz....yatağına koyarken uyansada pış pışlayarak tekrar uyutup yatırıyorum ... sahil bizede çok yakın araba ile 5 dak.

çok geçmiş olsun ceyce

oferta bu kadar sinir stres yaparsan olacağı buydu anacım.
kasma kendini gözünü seveyim yaa, olan sana oluyor bak.
hani gerçekten elle tutulur birşey de yok ortada, nolur biraz gevşe artık.

çok geçmiş olsun bacım yaa..
yaz geldi bebeler heder oldu iyi mi akannehir

Bak işte ne olursa sana oluyor
kendimizi yıpratıyoruzda ne sanki değerimiz mi oluyor yap yap
yaptıkça herkes daha fazlasını ister
bende gamsız bir insan olmayı o kadr çok isterdimki
bnde yapamam senin gb
ben artık alıştım bünyem alıştı yani
zorluklarda biraz daha kolay atlatıyorum eskiden çok takardım şimdi
taksamda ne değişyorki yine yanı insanlarla oluyorusn mecbur
ailen en başta silemiyorsun
yada huyunu değiştrmyosun olduğu gibi götürmeye zamnla alışıyorsun
en azından böyle yaptım kendi hayatıma baktım söylennleri duymadım moralimi bozmadım
sende öyle yap
stres yapıp erekn yaşlanacağız onuda vbırak stresten oluyor her hastalık
dikkat et sen bebeğin önemli gerkirse psikoloğa git
rahatlarsın en azından

çok geçmiş olsun ceyce
yoktum merak ettim özelden tel msj atsana bana
bişey mi oldu dedim
canım damatıma ne oldu nazarlandı çocuğum

esmer haklısın ama elimde değil bende rahat olmaya çalışıyorum ama olmuyor patlama hazır bomba gibi dolanıyorum etrafta.amannn diyip geçemiyorum.mesela işimde mutsuzum başka işte bulamıyorum şimdilik eee çalışmamda lazım ayrılamamda buna takıyorum.sonra çocukla uğraşmak evle uğraşmak arada koca dırıdırı anneme laf anlatmak derken kendimi mahvettim farkındayım.allahtan saçımın alt taraflarında dökülme olmuş birde görünen yerde olsa ne yapardım.ama çok büyük nerdeyse mandalina kadar.doktor ilaçları düzenli kullanırsam 3 ay içinde çıkar dedi yeni çıkan saçlar beyaz yada gri olabilirmiş korkmana gerek yok dedi ve seni psikiyatriye yönlendireyimmi diye sordu bilmiyorumkismile

bence yönlendirsin.
senin süt vardı ama daha değil mi; ilaç kullanamazsın o zaman. :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…