2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:nazar:
Bak işte ne olursa sana oluyor
kendimizi yıpratıyoruzda ne sanki değerimiz mi oluyor yap yap
yaptıkça herkes daha fazlasını ister
bende gamsız bir insan olmayı o kadr çok isterdimki
bnde yapamam senin gb
ben artık alıştım bünyem alıştı yani
zorluklarda biraz daha kolay atlatıyorum eskiden çok takardım şimdi
taksamda ne değişyorki yine yanı insanlarla oluyorusn mecbur
ailen en başta silemiyorsun
yada huyunu değiştrmyosun olduğu gibi götürmeye zamnla alışıyorsun
en azından böyle yaptım kendi hayatıma baktım söylennleri duymadım moralimi bozmadım
sende öyle yap
stres yapıp erekn yaşlanacağız onuda vbırak stresten oluyor her hastalık
dikkat et sen bebeğin önemli gerkirse psikoloğa git
rahatlarsın en azından

psikoloğa gitmeyi istiyorum aslında ama vakit yok ne zaman gideceğim akşam 7 den önce evde olamıyorum haftasonuda 2 den önce .doktorlar haftasonu çalışmıyor çoğu araştırmam lazım gerçekten ihtiyacım var ben gençken yani daha gençken daha gamsızdım şimdi ise takıntılı biri oldum çıktı.ne yaparsam kendime yapıyorum biliyorum.

çok geçmiş olsun ceyce
yoktum merak ettim özelden tel msj atsana bana
bişey mi oldu dedim
canım damatıma ne oldu nazarlandı çocuğum

bence yönlendirsin.
senin süt vardı ama daha değil mi; ilaç kullanamazsın o zaman. :bbo:

evet süt var ama çok azaldı sanki kesilecek gibi.

zaten ben daha öncesinde ilaç sektöründe tanıtım temsilcisiydim ve 5 sene pskiyatri nöroloji doktorlarına çalıştım zaten oferta adı da ordan geliyor çalıştığım ilacın adıydı o yüzden doktor bulmam zor değilde ilaç kullanamam bende oyüzden psikolog araştırıyorum şimdi ilaçszız konuşup ağlayıp rahatlayayım biraz.

günaydın kızlaarr:KK3:
ceyce çok geçmiş olsun cnm,aslında aklıma geldi keremin hastalandığı,
ateşlendiğini falan söylemiştin ya,inş. kısa sürede iyileşir keremcik..
oferta sana da çok geçmiş olsun cnm,arkadaşların dediklerine katılıyorum,
lütfen herşeyi dert etme,Allah daha büyük dert keder vermesin:Saruboceq:
bengi senin görümceler de bir tuhafmış,misafirleri de ucuz atlatmışsın neyseki,
ben senin yerinde olsam aynı şekil telaşlanırdım ateş basardı,

ayy kıyamam çok geçmiş olsun şimdi nasıl ceyce peki

çok geçmiş olsun canımm

canım bizim evde çocuğu yatırmak çocuğa işkence gibi olduğu için iniyoruz malum sıcaklardan... karşılıklı banklara geçiyoruz yanımızda ana kucağında uyuyor bizde laflıyoruz....yatağına koyarken uyansada pış pışlayarak tekrar uyutup yatırıyorum ... sahil bizede çok yakın araba ile 5 dak.

çok geçmiş olsun ceyce

Bak işte ne olursa sana oluyor
kendimizi yıpratıyoruzda ne sanki değerimiz mi oluyor yap yap
yaptıkça herkes daha fazlasını ister
bende gamsız bir insan olmayı o kadr çok isterdimki
bnde yapamam senin gb
ben artık alıştım bünyem alıştı yani
zorluklarda biraz daha kolay atlatıyorum eskiden çok takardım şimdi
taksamda ne değişyorki yine yanı insanlarla oluyorusn mecbur
ailen en başta silemiyorsun
yada huyunu değiştrmyosun olduğu gibi götürmeye zamnla alışıyorsun
en azından böyle yaptım kendi hayatıma baktım söylennleri duymadım moralimi bozmadım
sende öyle yap
stres yapıp erekn yaşlanacağız onuda vbırak stresten oluyor her hastalık
dikkat et sen bebeğin önemli gerkirse psikoloğa git
rahatlarsın en azından

çok geçmiş olsun ceyce
yoktum merak ettim özelden tel msj atsana bana
bişey mi oldu dedim
canım damatıma ne oldu nazarlandı çocuğum

sağolun kızlar inş.düzelir yaz geldi hasta oldu bebeler ya.tamam atayım canım msj sorma canım acil dr.lar dolandık durduk cuma günü nazar değdi canım yaa kız analarının nazarları değdi delikafadulden güzel olan bu arada ikinci dişimizde çıkmaya hazırlanıyor ve artık sırıtınca alttan dişlerimiz gözüküyor kötü tarafı daha dişleri çıkmadan bir dişiyle sıpam emziğini nasıl ısırdıysa delmiş anlaşılan ona emzik yetiştiremiycez cihiccoyu sponsor yapmamız lazım kendimize sempatiksalakcinni

kızlar eşim faceme video yüklemiş kızım ve benim için kendi hazırlamış,kendi kaleminden yazılar yazmış,
çok güzel bir sürpriz oldu bana,bildirimlerimde biri beğenmiş bir bakayım dedim neyi beğenmiş baktım ki eşimin yüklediği video öyle gördüm,çok duygulandımsenağlamaopuyorumnanaktan

sağolun kızlar inş.düzelir yaz geldi hasta oldu bebeler ya.tamam atayım canım msj sorma canım acil dr.lar dolandık durduk cuma günü nazar değdi canım yaa kız analarının nazarları değdi delikafadulden güzel olan bu arada ikinci dişimizde çıkmaya hazırlanıyor ve artık sırıtınca alttan dişlerimiz gözüküyor kötü tarafı daha dişleri çıkmadan bir dişiyle sıpam emziğini nasıl ısırdıysa delmiş anlaşılan ona emzik yetiştiremiycez cihiccoyu sponsor yapmamız lazım kendimize sempatiksalakcinni

dua et emziği yapmış bizimki cuma gecesi mememi ısırdı dün de emzirmek için aldım kollarıma yattı memeye yöneliyor sandım koluma daldı bir ısırdı valla billa kolum morrr 2 diş izi ile geziyorum

kızlar eşim faceme video yüklemiş kızım ve benim için kendi hazırlamış,kendi kaleminden yazılar yazmış,
çok güzel bir sürpriz oldu bana,bildirimlerimde biri beğenmiş bir bakayım dedim neyi beğenmiş baktım ki eşimin yüklediği video öyle gördüm,çok duygulandımsenağlamaopuyorumnanaktan

Ooo ooo Mehlikacım süperrr eşine kocaman :nazar:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

günaydın kızlaarr:KK3:
ceyce çok geçmiş olsun cnm,aslında aklıma geldi keremin hastalandığı,
ateşlendiğini falan söylemiştin ya,inş. kısa sürede iyileşir keremcik..
oferta sana da çok geçmiş olsun cnm,arkadaşların dediklerine katılıyorum,
lütfen herşeyi dert etme,Allah daha büyük dert keder vermesin:Saruboceq:
bengi senin görümceler de bir tuhafmış,misafirleri de ucuz atlatmışsın neyseki,
ben senin yerinde olsam aynı şekil telaşlanırdım ateş basardı,

sağol canım inş.biran önce iyileşiriz.

dua et emziği yapmış bizimki cuma gecesi mememi ısırdı dün de emzirmek için aldım kollarıma yattı memeye yöneliyor sandım koluma daldı bir ısırdı valla billa kolum morrr 2 diş izi ile geziyorum

ay canım bizimkisi beni yanına yaklaştırmıoki zaten gıdım sütüm vardı sayesinde oda gidecek.beterin beteri var desene sempatiksalakcinni 2 dişi çıkmışta ısırmayada başlamış başkası ısırsa kıyameti kopartır insanda bebişler ısırınca o bile başka güzel gelir kız insana kaydirigubbakcemile2

bakıyordum ben canım onlarada facem kilitlendi güzel videoya benziyordu başlangıcına bakabildim anca düşünceli baba senin koca kızım

iyi geceler kızlar..yoğun bi gündüü..cok yorgunum..,
gene aklıma emzirmek geldiii
off her gece dua ediyorum ama yok yok emmiyor..gitme:
20 gün oldu..cok özledim

inşallah gelir....:2:

günaydın arkadaşlar nasılsınız
gece sahile nasıl iniyorsunuz 11den sonra ben en geç 10 bucukta evde oluyorum buğlem uyku saati geliyor bebekleri dışarda bebek arabasındamı uyutyorsunuz?
eve getirnce uyanmıyorlarmı?

günaydın canım eve gelince uyanıyor ve sabah oldu sanıyorlar ve oyun istiyolar canım...akannehir

gunaydın kızlar. 1 haftalık enseden sonra yine burdayım

hoşgeldin...

evet doğru diyorsun ben çok takıyorum yapı olarak biraz takıntılıyımödır zaten herşey yolunda gitmezse çok geriliyorum tahammül sınırım çok düşük.
Bu yüzden de saçkıran olmuş saçımda kocaman bir kelim var artık kafamda cumartesi doktora gittim stres yapma istersen seni psikiyatriye yönlendireyiimi diye sordu oyy aman oyyy

oferta canım gerçekten çok sıkıntı yapıyorsun lütfen biraz rahat olmaya çalış yoksa daha kötü hastalanıcaksın...:teselli:

canım kerem hastalandı cuma işe gelemedim o yüzden perşembe gecesini acilde geçirdik sabah 06:30 da döndük evimize ateşini düşüremedik ateşi 39,8 çıktı indiremedik bir türlü cumada kendi dr.muza gittik bronşit başlangıcı olmuş yine yavrum onla uğraşıyorum canım ikinci dişimizde çıkmaya çallışıyor bir onun ishali iştahsızlığı var ateşimizde var anlayacağın bizde hastalandık.

geçmiş olsun canım şiimdi nbasıl kerm bey?

inşallah gelir....:2:

günaydın canım eve gelince uyanıyor ve sabah oldu sanıyorlar ve oyun istiyolar canım...akannehir

hoşgeldin...

oferta canım gerçekten çok sıkıntı yapıyorsun lütfen biraz rahat olmaya çalış yoksa daha kötü hastalanıcaksın...:teselli:

geçmiş olsun canım şiimdi nbasıl kerm bey?

sağol canım biraz daha iyi öksürüğümüzde geçse rahatlayacağız ama inş.düzelir biran önce.

günaydın kızlar sabah sabah moralim bozuldu
gezmeye gideceğim öğlenden sonra süt sağacaktım makinam bozulmuş sanırım
motoru falan çalışıyo ama çekmiyo heryerini kurcaladım çekmiyo ya benim elim ayağım gibi ne yapayım ben şimdi medela marka benim makine 7 aydan sonra şimdi yeni makine mi alacağım en ucuz nerde var acaba süt sağma makinesi bileniniz varmı acil cevap

günaydın kızlar

ceyce geçmiş olsun canım inşallah biran önce atlatır

oferta sana da geçmiş olsun canım

günaydın kızlar sabah sabah moralim bozuldu
gezmeye gideceğim öğlenden sonra süt sağacaktım makinam bozulmuş sanırım
motoru falan çalışıyo ama çekmiyo heryerini kurcaladım çekmiyo ya benim elim ayağım gibi ne yapayım ben şimdi medela marka benim makine 7 aydan sonra şimdi yeni makine mi alacağım en ucuz nerde var acaba süt sağma makinesi bileniniz varmı acil cevap

garantisi yok mu canım? giderken emzirsen arada ek gıda verseniz gelince hemen tekrar emzirirsin olmazmı?

ben bu kızın hızına yetişemiyorum
emeklemek yetmedi tutunup kalkmaya başladı şimdi de tutunup yan yan gidiyor
girmediği delik kalmıyor gözümü ayıramıyorum

garantisi yok mu canım? giderken emzirsen arada ek gıda verseniz gelince hemen tekrar emzirirsin olmazmı?

canım bütün gece emmedi bu saat oldu kahvaltı yaptı 2 dak.emdi uyudu 2gögüste dolu şu an demir emmekle bitiremez sağmazsam hemen mastit oluyo oda çok canımı acıtıyo

MEHLİKA
eşin san agüzel bi jest yapmış baktım beğendim:asigim: aşk kokuyor çok hoş ben bile duygulandım yahuuuu

günaydın kızlar nasılsınız

esra kendin sağamazmısın gidene kadar iki üç kere en azından içebilecegi kadar sağmış olursun.
biraz geçmişe bakıp geleyim.

X