2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mehlika bende izledim çok duygulu gerçekten.
benimki asla anlamaz bu tip romantikliklerden kendisi bu konuda ağaç soyunda gelme de

kızlar meyva suyunu neyle sıkıyorsunuz. ya bir tek meyva için makinayı açmak istemiyorum.
birde pekmezi nasıl veriyorsunuz benımkı kapatıyo agzını açmıyo ya . bu kahvaltı konusunu bi halledemedim gitti. toplasam 6-7 kaşık ancak yiyor.

bengi senin görümceler de bir tuhafmış,misafirleri de ucuz atlatmışsın neyseki,
ben senin yerinde olsam aynı şekil telaşlanırdım ateş basardı,

teşekkürler mehlika, bastı valla...

mehlika bende izledim çok duygulu gerçekten.
benimki asla anlamaz bu tip romantikliklerden kendisi bu konuda ağaç soyunda gelme de

:))

ben meyveyi küçük parçalar halinde veriyorum, sıkmıyorum artık, kahvaltı
için de domates, peynir, kaşar, yumurta sarısı, patates gibi yiyecekleri küçük
parçalara ayırıp çatalla yediriyorum, çok seviyor, pekmezi de kaşıkla veriyorum, şurup gibi, bir tatlı kaşığı yeterli, bence ağır gelir...

ben bu kızın hızına yetişemiyorum
emeklemek yetmedi tutunup kalkmaya başladı şimdi de tutunup yan yan gidiyor
girmediği delik kalmıyor gözümü ayıramıyorum
maşaallah cnm eceye,ne güzel işte motor hareketleri çok iyi,
beril de hala tık yok,ne sürünüyor ne emekliyor:2:

MEHLİKA
eşin san agüzel bi jest yapmış baktım beğendim:asigim: aşk kokuyor çok hoş ben bile duygulandım yahuuuu
evet cnm,jesti çok hoşuma gitti,uzun zamandır yapmıyordu böyle bişey,çok güzel bir sürpriz oldu bana,facebok yasaklı bizde tekrar izlemek istiyorum ama izleyemiyorum,eve gidince tam ekran izlicem..

herkese günaydın a.s.
bende makine acmıyom ya blendırlıyom kovu kıvamlı oluyo
yada tel süzgecten geciriyorum öylede iyi oluyo

gunaydın kızlar. 1 haftalık enseden sonra yine burdayım
hosgeldin canım
ahh aslıcım ahh
hem kendine yapıyorsun hem oğluna...
lütfen artık kendine gel..
sütün kesilirse cok pişman olursun
giderse bir daha gelmiyor canım..
ona göre kendine iyi bak kimseyi takma
zaten ortada takkcak bişi yok ama neden böyle yapıyon anlamadım

herseyi denedim canım.yok..yok..

canım pekmez kaşıgını görünce bi kapatıyokı agzını anlatamam.benımkıde çok seviyor domatesi .
birde kızlar domatesin kabugunu soyuyormusunuz ben zeytınıde soyup veriyorum.

oyy maşallah fatmacım 3tane hee akannehir biz 2 ser cıkarttık anamız ağladı..
insallah acısız sancısız cıkarırsınız

evet cnm,jesti çok hoşuma gitti,uzun zamandır yapmıyordu böyle bişey,çok güzel bir sürpriz oldu bana,facebok yasaklı bizde tekrar izlemek istiyorum ama izleyemiyorum,eve gidince tam ekran izlicem..

güzel olmuş canım sende bi jest yap bari akşemleyin kocene :asigim:

fatmacım maşallah 3 tane birden inşallh sorunsuz çıkarır zehra
bizde 1 tane bile çıkmadı bilmiyorumkismile

günaydın delf izin sonrası p.tesi de hiç çekilmez yawwwfisfisfis

sorma yanımdaki arkadaş ta bu hafta iiznli bende onun işlerini yapıyorum. bir sürü post-it masamda not bırakmış.

ben bu kızın hızına yetişemiyorum
emeklemek yetmedi tutunup kalkmaya başladı şimdi de tutunup yan yan gidiyor
girmediği delik kalmıyor gözümü ayıramıyorum

ege de öyle hatice dün arkamı bir döndüm balkona çıkmış

selam kızlar ne var ne yok
bizim oğlan huysuz mızmız bebe oldu çıktı yawwwwwwwww

selam kızlar..
ceyce geçmiş olsun canım..şimdi nasıl kerem

fatmazehra dişleriniz hayırlı olsun...
ben meyveları rondodan geçiriyorum kayısı şeftaliyi falanda eziyorum çatalla..
urku pekmezi çok seviyo kahvaltısına koyuyorum muhakkak ama anneannesi utkuya özel şekersiz pekmez yaptı ilaç niyetine ondanda bi kaçık veriyorum..kavonozu görünce yalanmaya başlıyo..inşallah zehrayada sevdirirsin..

alıntı yapmayınca unutuyorum kime ne yazacağımı ya..
yasemin burak ın huysuzluğu diştendir biz 5 tane çıkardık..melek gibi utku bile huysuzluktan öldürüyodu beni ama çok şükür rahatladı bi kaç gündür daha sakin..

dün eltim iftar daveti verdi görümceleri falan çağırdı..tabi bizde mecbur gittik tüm aile orda olunca..istenmeyen ot burnumun dibinde biter..görümcem tam karşımda oturdu masada..kabus gibi bi yemekti..diğer görümcemin bebeğide utkudan ay küçük benle sürekli bi yarış içinde ne alırsam alır ne yaparsam yapar..
utkuyla top oynuyorum o da başlıyo oğluna oynatmaya çalışmaya..üzüm yediriyorum hemen alıyo bi tabağ üzüm o da yedirmeye çelışıyo..tabi onunki küçük yapamayınca kızıyo çocuğa..
yok utku daha yeni emeklemiş onunki küçük olduğu halde utkuyla aynı yapmış herşeyi..
o bebek 7 kilo utku 12 kiloya yakın..haliyle geç yaptı herşeyi..deli oldum tüm gece..bi daha bizi çağırma aynı ortama dedim eltimede..alsanaalsanasmile

merhaba kızlar....
evin işi eksiği hiç bitmiyor hiiççakannehir
ecemiz mız mız oyun isteyen kucak isteyen sürekli yanında oturup oynanmasını isteyen çok sıpa bir bebek oldu çıktı yaaabilmiyorumkismile
bzm 6 dişimiz var alttan 2 çıkmıştı aynı anda...sonra üstten 4 tane çıktı aynı anda o zaman ishal olmuştu ateş yapmıştı..doktora gittiğimizde çocuğun ishalini kesmek için sakın ilaç verme diye bana kızmıştı...şeftali yedir muz yedir demişti...çünkü bebekler ateşlerini ishalle atarmış kızlar aklınızda bulunsun..

oyy maşallah fatmacım 3tane hee akannehir biz 2 ser cıkarttık anamız ağladı..
insallah acısız sancısız cıkarırsınız

saol canım tabi çok huysuzlandı uyku uyuyamadı yavrum calpolle uyuttuk . bide günde en az üç kez mıçıyordu ama ateşi çıkmadı çok şükür. dişinin ikisi yardı onun için iki gündür daha ıyıyız.

selam kızlar ne var ne yok
bizim oğlan huysuz mızmız bebe oldu çıktı yawwwwwwwww

canım acaba senın oglundamı diş çıkaracakki?

ofertacnm bizim ki önceden şiir yazı falan yazardı bana,şairlik var biraz ruhunda,
güzel sürprizler yapardı ama uzuun zamandır yapmıyordu,
artık odunlukta karar kıldı derken güzel bir sürpriz oldu bana..
hem benim hem kızımız için yapmış 2 tane..

dişleri konuşmuşsunuz bizim 6. diş ıkmak üzere...

artık emeklemekten çok sıralıyoruz yerler sarmıyor artık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…