2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydinnnn kızlar

saatte bir kalktik sut içmeye çaliştik ama doyamadik.gerçi mehlika senin yazdiklarini okuyunca şikayet etmemek lazim diyorum bir de iştesin.baş agrisi ile uyandim haliyle. neyse 20 dk kestirmek iyi geldi.kalktim adama prinçli muzlu mama hazirladim bir karni doysun diye yok onuda yemiyorrrrrrr.ben mi yediremiyorum anlamadim.

simdi kalimda kalanlar ile yorum yapim:)atladiklarim varsa kusuruma bakmasınlar

dimple ben de hasta olmadim hala tadini çıkartiyorum.agrili bulantili olurdu benim reglim de..bakalim duzelmiştir uamrim

ofertadimple a da belirttigim gibi ben de hasta olmadim.hemen kotu dusunme
bence sagman sutunu daha iyi.azalmasın diye
rana vildana da geçmiş olsun.benimkinin de burnu akiyor.sadee bunla ataltiriz insallah

mehlikainsallah kolaylikla da odersiniz kredileri...bizde de var iki kredi...

sinemis

şimdi geçmişi okurken farkettim herhalde atlamışım ben hayırdır bir hastalık filanmı geçirdin canım geçmiş olsunn

Feyza benim net problemli iki gündür fazla giremiyorum onun için, işler de vardı.
Ben zaten gebelikten önce yıllardır yasmin kullandım. şimdi gene başlayacağım hem adetimi de düzenler.
Bende 3 yıl kullandım bana etkisi olmadı
bıraktığım ayda gebe kaldım
bnde başlamak istyorum bi kazaya kurban gitmeden

sinemis

şimdi geçmişi okurken farkettim herhalde atlamışım ben hayırdır bir hastalık filanmı geçirdin canım geçmiş olsunn

canım 2 gün oruç tuttum
tersim döndü :roflol:
tansiyon 7-5 oldu hastaney kaldırdılar
gün boyu yattım geçen hafta
o yüzden önemli biiş yok yani
sen nasılsın kuzey nasıl

ceyce cereale baktım da abd varmıs. rana ablede abd yazıyo yasadığı yerde..
bizim sütlü irmikli mamalar varya o tarz bişi galiba...

Sağol canım

pardon 8 haziran

canım sen ikinci bebişemi hamilesin?

seninkide desene emmeyi bırakmaya başladı.sağlıklı olsunlarda canım.

hayırlı olsun canım.

başla dinircim...belkim poton da küçülürsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni...beni eritti resmen yaaa...

kız nasıl eritti yasmin seni benide şişirmişti herşeyin tersimi beni buluyordur nedir.

günaydııınnnnkkmın güzel analrı nasılsınız bakalım bugünn

ay şimdi diceklerime çok güleceksiniz dün akşam çağan çok mızmızdı bizde katarin şurup verelim dedik grip gibi die...

şurubu kocamla verdik aman döktü aman tükürdü derken sanırım biraz fazla kaçtı:))

çağan 12den 3e kadan mikkemel uyudu 3te uyandı anasının pırlanta değrindeki sütünü cork cork emdi tekrar uyudu

7.5a kadar uyudu yedi buçukta gene anasının pırlanta değerindeki sütünü emdi 9a kadan uyudu....

yani sanırım şurup fazla geldiği için uyudu yoksa benim pırlanta sütümü en az 10 kez emmidi bizden habaerler bölee

gelelim esmere esmer hanım bak atlaya atlaya tane tane yazıyam senin içünn....

ayy ne yazacaklarımı unuttum okadanda geçmişi okududum

hasta bebeler nasıl oldu

bizimde hala dişimiz yokk macunuzmuzda yok fırçamızda:)))

emeklemiyozda bugünde sabahtan beri eyce diyo cici diyo elime kamerayı alıyom çekiyim diee ağlıyo onu bana ver diyee

vallaha aklıma bişiy gelmiii

hee oferta bence sğtğnğ sağ sağmadıkça daha çok gider benim bildiğim süt emdikçe gelir demekki sağıcan sende

süt konusundan bahsdedilmiş şükür rabiime oruçta tuttuğum halde sütümde hiç azalma yok yetiyo şükrolsun artanıda mayalıyom:)) zuhahahahha

aaa yasmin hapı dötmü eritti bende ondan kullanam pırlanta sütümden çağanı kesinde:)))

sağolun kızlar,Rabbim sizlere de kredilerinizde ödeme kolaylığı versin:Saruboceq:

AMİN canım cümlemizinkine kolaylık versin.

evet ceyce iki aylık kaza kurşunu işte naparsın

olsun canım yaa bakma ben çalışmasam bende isterdim bir tane yapmak fazla aralarının olmasını istemiyorum çünkü.bakalım cinsiyeti ne olacak.

benim oğlandada aynısı olmuştu, şayet diş ise calgel i masaj yaparak dişetlerine sür çok rahatlatır.Hatta uyutmadan önce sür, böylece uykusu bölünmez.
Eğer gaz sancısı ise (sen çikolatayı veya peynir,yoğurt sütü abarttığında oluyor) bize dr.bifiform prebiyotik düzenleyici vermişti,hemen geçti.

canım çok geçmiş olsun neyse şimdi iyisen sorun yok

bizde iyiyiz Kuzeyin alerjisi geçti gece daha iyi uyuyor artık tabi yine 2-3 kere kalkıyorda ona razıyım ben artık.
Dişler hala çıkmadı bizde ama emeklemeye başladı aslında tam emekleme diyemem şimdilik alçak sürünme şeklinde ama odanın heryerine gidebiliyor.çok oyuncu hep onunla oynamamızı istiyor.

valla beni eritiyor ceycecim...nasıl oliir bilmiyorum, ama benim arkadaşlarımı da hep eritti...
seviim yasmini ben...

vayy bee kıskandım şimdi senide arkadaşlarınıda ben ilk evlendiğimde başlamıştım yasmine acayip kilo almıştım halada veremedim o kilolarımı drum kestirmişti bana yasmini benim hormonlar da var bir sapkınlık anlaşılan.keşke benide zayıflatsa hemde hemen başlarım.

meraba kızlar nasılsınız uykusuz bi gece daha henüz kendime gelemedim dün akşam arkadaşlara iftara gittik normalde yapmaz ama bizimki yabancıladı durmadı pek uyutıyim dedim emzirmek için koltuğa oturttum devrildi başını koltuğa çarptı kıyamet koptu tabi yüzünü yıkadım hoplattım banamısın demedi babası geldi kucağına aldı sustu akşam pek bi babacıydık ilk defa böyle yaptı anlamadım küstüm bende kendisine bugün :dilcikar:

benide zayıflattı diyemem ama şöyleki evlenince daha fazla yemek yediğim halde kilo almadım. bu duruma göre zayıflatmış oluyo sanırsam :bbo:

Son düzenleme:

maşllah kuzeye
sorma bu çocuklar hep oyuncu
ilgi beklyrlar
buğlem gece kalkıyor sıcaktan uykuya dalamıyorlarki çocuklar
sık sık yıka en iyi çözüm

Selam kızlarrr
azcık okudum gecmısı

oferta mutlaka sag gogsunu sütü artıran ya emzırmek yada sagmak.sagmassın daha da azalır canım

selam kızlar..
nasılsınız bebişler nasıl..
utkuyu dr a götüremedim ama bugün daha iyi çok şükür..

adet konuşulmuş valla benim lohusa kanamam 20 gün sürdü sonrasında eskisi gibi hep düzenli oldum aksamadı hiç..taki bu aya kadar..bugün test alcam bende dışarı çıkabilirsemeyvahedigeldismile
mehlika arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun
aman utku uyandı unuttum başka neler vardı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…