2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

surprise ben arnica yı kullanmaya başlayalı çok olmadı ama bi zamandan sonramı oluyo acaba koku..

cadı maşallah çağana..aman şurubun fazlası zarar vermesinde tosunuma..

rylai geçmiş olsun bu aylar en tehlikeli aylar ya yataktan uçarlar ya dengeyi sağlayamayınca kafayı gözü vururlar..senin kız sana naz yapmış anlaşılan

ceyce cereale baktım da abd varmıs. rana ablede abd yazıyo yasadığı yerde..
bizim sütlü irmikli mamalar varya o tarz bişi galiba...

kizlar yetiskinlerin yedigi cereal ler var ya, Turkiyedede var ama ismi ne olarak geciyor acep??? iste buda bebekler icin olan;

Earth's Best Rice Cereal 8 oz - Best Price

zambakkiz burun tikanikligi icin kullanabilecegi bir ilacta yok
ben eczaneden bebekler icin ozel burun spreyi aldim (tuzlu su karisimi)
bunu birkac damla damlatiyorum ve aspirator isimli bir aleti var onunla cekiyorum
bi sureliginede olsa aciliyor, rahatliyor yavrucagim

little_noses_stuffy_nose_kit : Target Search Results

ayrica ogretmenim ve mehlikasu tesekkur ediyorum..

Tutku selam canımm
testi niye alacaksın hayırıdr :roflol:

günaydın kızlar...

günaydın ecrin

utkuya zorla sebze çorbası yedirdim o da d smarttaki luli tv ye bakarken..o kanalı ağzı açık izliyoda..akannehir

hayrdır canım ne oldu

feyza allah başka dert vermesin 1 ay önce kızıma doktor iyileşmiş cihazı çıkarın takmayın artık dedi bizde çıkardık takmadık. dün başka doktora gösterdik filmlerini tam oturmamış yerine biraz daha takın dedi o kadar üzüldümki anlatamam yavrum hareketlendi taktırmak istemiyo artık . ben hangi doktora inanacagım napacagımı şaşırdım tamda emeklemeye başlıyordu yavrum:gitme::gitme:

evet cnm yaa yerde bile yanlız bırakamıyorum artık döne döne bütün odayı dolaşıyo öylemi dersin nazmı yaptı şimdi bu sıpa bana

fatma geçmiş olsun üzülme ya.allah beterinden korusun ne kadar takmanız gerekecekmiş?

hayırdır canım kötü bişey yoktur umarım..

ben istiyorum canım zaten utkuya arayı açmadan kardeşte..eşim en az bi sene sonra diyodu..bakalım..küçük bi ihtimal ama içim rahat olsun yapim testi

iyi hadi bakalım hayırlısı olsun
inşllh olur o zamn

ayy canım üzülme geçmiş olsun
sen tak fırsat buldukça tak olmazsa
canım allahım bir an önce iyileşr başka bi doktora götür olmazsa

ecrincim bişey demiyoki biraz daha takın diyo o kadar. eşimde boşver yok bişeysi diyo. doktorun biri tak diyo biri takma diyo bende napcamı şaşırdım valla oturdum ağladım inanmazsınız zehra yüzüme baktı baktı beni güldürmeye çalışıyo o zaman dahada koptum çok kötü ya.(

ayy canım üzülme geçmiş olsun
sen tak fırsat buldukça tak olmazsa
canım allahım bir an önce iyileşr başka bi doktora götür olmazsa

feza taktırmak istemiyoki yatarken böyle yan yatmaya alıştı poposunu dönüyo bize yatıyo ama cihazla düz yatmak zorunda onuda istemiyo hareketini kısıtlıyo.

fatma geçmiş olsun. bencede bir doktora daha götürün. ya da hangisine daha çok güveniyorsan onun dediğini uygula.

feza taktırmak istemiyoki yatarken böyle yan yatmaya alıştı poposunu dönüyo bize yatıyo ama cihazla düz yatmak zorunda onuda istemiyo hareketini kısıtlıyo.

canımm
ağlama sakin ol zehrada etkilenr seni çok iyi anlıyorum
başka bi doktora daha götr tam harektlenme zamanı tek doktrun demesine bakma için rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…