2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

jasmin aramızda tam bi ay var sizinle :)
demek bizim daha 1 aymizi var kofte ekmege iyi o zaman :) insallah ben de alistirabilirim canim
sağolasın
ilk başta oğlum daha küçük olduğu için çok üzüldüm. ama napalım Allahtan hediye isteyip gönderince seviniyoruzda
o biz istemeden bize bi hediye gönderdiğinde üzülmek olmamalı
demekki Rabbimin bi bildiği var
hayirli olsun canim uzulme ne guzel bak ikiz gibi buyurler ilk baslarda zor olur tabi ama 2-3 yaslarina geldikelrinde birden 2 tane buyutmus olacaksin hem de birbirlerine cok destek olurlar bri de kizin olur ne gzuel olur

slm herkese
misafirim gelecekti bugün yatılı heryeri sildim süpürdüm camlar gece gündüz açık heryer toz içindeydi şimdi heryeri kapattım klimayı açtım tam yemek yapacaktım eşim aradı yarın gleceklermiş çok yoruldum ya sırtım belim ağrıyo bugün gelselerdi daha iyiydi aradan çıkardı neyse ev temizlendi bahaneyle
zambakkız hamileymiş hayırlı olsun zor olacak ama büyüdülermi rahat edersin
valla bende çok korkuyorum hala adet olmadım ya hamile kalırsam diye tırsıyorum

slm herkese
misafirim gelecekti bugün yatılı heryeri sildim süpürdüm camlar gece gündüz açık heryer toz içindeydi şimdi heryeri kapattım klimayı açtım tam yemek yapacaktım eşim aradı yarın gleceklermiş çok yoruldum ya sırtım belim ağrıyo bugün gelselerdi daha iyiydi aradan çıkardı neyse ev temizlendi bahaneyle
zambakkız hamileymiş hayırlı olsun zor olacak ama büyüdülermi rahat edersin
valla bende çok korkuyorum hala adet olmadım ya hamile kalırsam diye tırsıyorum

olsun canim evin temizlenmsi iste ne gzuel hem bu yorgunlukla yemekle de ugramazsin bugun yarin sadece yemekle ugrasirsin daha iyi olmus
bu arada ben de bugun ilk defa adet oldum biraz daha olmasaydim iyiydi ya ben sevmistim bu durumu 15 aydir rahattim ama maalesef bugun basladik yine eski gunlere

olsun canim evin temizlenmsi iste ne gzuel hem bu yorgunlukla yemekle de ugramazsin bugun yarin sadece yemekle ugrasirsin daha iyi olmus
bu arada ben de bugun ilk defa adet oldum biraz daha olmasaydim iyiydi ya ben sevmistim bu durumu 15 aydir rahattim ama maalesef bugun basladik yine eski gunlere

evet canım artık yarın sadece yemek yapacağım
ya bende adet olmak istiyorum artık rahatlayacakmışım gibi geliyo bana

evdeydim bütün gün. sürekli buhar verdim Ayaz'a.
Ayaz uyudukça uyudum uyandıkça oynaştık.
ne zamandır bu kadar dolu dolu birlikte olamamıştık sadece ikimiz.
ilk defa tüm öğünlerini bitirdi. bir kavanoz yoğurt ve bir kavanoz meyveyi karıştırdım hepsini bitirdi. toplam 2 kvanoz yani akannehir
birde balıklı sebze çorbası yaptım, onu da çok sevdi.

günaydınnn

berbat bir hafta sonunun ardından işe gelmek iyi bile geldi diyebilrim.hafta sonu kötü görümce olarak ağbimin eşiyle feci bir tartışma yaptık öyle böyle değil yılların tüm birikmişliği çıktı ortaya birden sonuçmı:bir daha görüşmeme kararı alındı senelerdir ertelenen bir durum aslında.dünden beride ağbime çok üzüldüm onun ne günahı varki bizim aramızda kalıyor ayy ne bileyim bende kendimi tutamadım işte.hep alttan alıp ezilmekten yorulmuşum demekki.

esmercim bizim organik ürünler yalan oldu canım.salak kargo cumartesi günü gelecekti tüm gün evde bekledik akşam 7 de annem yemeğe çağırdı artık gelmeyecek diye kalktık gittik.biz çıkmışız arkamızdan gelmiş bunlar kapıyada not bırakmışlar.sonra komşum aradı haber verdi kargo seni arıyor diye aradım bende kargo şirketini tamam 8 e kadar açığız gelin alın dediler yemek sofrasından kalkttık gittik saat 7:25 te ordayız ama kapı duvar kapatmışlar dükkanı.ayyy çıldırdım zaten arıyorum tabi açan da yok.bakalım işte biraz önce aradılar kargonuz var diye bende adama ciddimisin gerçektenmi dedim adamda afalladı birden.eşim gedip alacak ama artık sıcakta ne hale gelmişlerdir hiç bilmiyorum

moralim çok bozukkkk üstüste geliyor herşey

üzüldüm canım yaa. neyse içindekileri dökmüşsün rahatlamışındır aslında.

kargoya da uyuz oldum yaa. inallah çok kötü olmamıştır ürünler

canım benim çok geçmiş olsun. bir takip et bakalım hemencecik düzelsin inşşş. ohh ne güzel iyi yapmışın gitmemişsin işe. keyini çıkar.

iyi oldu valla kuzum. patron da yokmuş zaten. iyi ki gitmemişim.

esmeralda Ayaza çok gecmiş olsun
sevcancım sanada canımmm

sağol canım

günaydııın:KK3:
esmer ayaza geçmiş olsun,inş. ilaca gerek kalmadan iyileşir..

sağol canım, inşallah. ama bana pek geçecek gibi gelmiyor. bayağı arttı çünkü hırıltısı

oh keyiof yap bakalim canim bugun ikealara gitdolas serindir orasi
gece mamasi olarak kasik mamasi verecegim evet canim su ile karistirilan sutlu pirincli tahilli mamalardan burak biberon almiyor zaten aksam 8 gibi verecegim mamasini ondan sonra sabaha kadar kalktikca emzirecegim

gitmedim canım yaa. hava kapalıydı. otobüsten inip ikeaya yürüken yağmur yağar falan diye çekindim.
iyi oldu gitmediğim bol bol buhar verdim ayaz'a

Esmer geçmiş olsun canım,
hem çocuk uyumadı diyosun hasta
hemde ikeaya gidyosun ne ayak kaydirigubbakcemile3

sanane :dilcikar:

kılzar bişey soracağım sizin bebekleriniz oyuncaklarıyla oynuyormu?
benimki uyanır uyanmaz sanki rüyasında görmüş gibi
oturyor babnnesi önüne oyuncaklarlara dalıyor
o arada oda mamasını yapıyor
sizinkiler oynuyormu

benimki oynuyor, daha doğrusu kemiriyor bol bol.
topunu yuvarlıyor, sırıtıyor.
yanında oturursam 1 saat, oturmazsam 15-20 dk oyalanıyor.
ama park yatağına atıp oyuncak verirsem eline yarım saatten fazla takılıyor kendisi

ama yeni oyuncaklar almam lazım neler alıyosunuz diğer topiğe bakcam gerçi bizm opiğe aklıma gelmişken bakıyım

benim park yatakla gelen 3 tane oyuncak var. birde çıngıraklı top var o kadar.
şimdi pek birşey almak istemiyorum ben, henüz pek farkında değil.
bir de ben çıngorak yaptım ona.
iki tane kalın pet şişenin diplerinden birer karış kestim. içine kurufasulye, nohut koydum.
iki kesilmiş dibi birbirne koli bandıyla iyice yapışırdım.
onu sürerek hem emekleme çalışması yapıyor hemde sesi çok ilgisini çekiyor.

ben 2-3 ay sonra ahşap oyuncaklar almaya başlayacğım. sesli hayvan puzzle'ları falan.

cnmm yanlış anlama hemeeen
o ayaz açılsın iyileşsin diye gidiyoo kaydirigubbakcemile3
yani amacı kesinlikle gezmek deil asla asla :roflol:

gitmedin haset kadınlar nolcek :dilcikar:

aa tabi esmer hiç sevmez gezmeyi:roflol:

ne dedikoducusunuz yavv alsanaalsanasmile

herkeslere merhaba
uzun bi aradan sonra tekrar kk dayım. malesef bugün işte ilk günüm ama oğlumu çok özledim ben ya
beni hatırlayan varmı

hoşgeldinn
ben hatırladım

gezenti işte kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.

seni de kendilerine benzettiler değil mi akannehir

valla son adet tarihi 8 haziran ama döllenme biraz geç olmuş galiba tam ne kadarlık olduğunu hafta sonu doktorda öğrenicez kalp atışı dinlemek istedi

aa hayırlı olsun canım.
eğer emziriyorsan sakın kesme, hiçbir zarrı yok gebeyken emzirmenin

öğretmenim
hemen büyük pütür şeklinde vermedim
yavaş yavaş büyüttüm pütürleri
mesela rondolarken biraz daha kısa rondoladım biraz parçalı kaldı
öyle öyle alıştı çok şükür şuan o sıkıntımız bitti makarnada yiyo eymen :)

o dişlerle yemese ayıp zaten :KK1:

ayaz hasta mı geçmiş olsun kuzuma

sağol canımcım

unuttuğum varsa kusuruma bakmayın yaa.
ayaz kucağımda zor şartlardayım yani :KK1:

Son düzenleme:
selam kızlar iyi akşamlar nabersiniz nasılsınız sadece 2 sayfa bakabildim geriye biri bana neler oldu bitti bir haftalık yokluğumda özet geçsin litfennn
esmer ne oldu kız ayaza hastamı ettin bebemi kıyamam ben ona
zambakkız hayırlı olsun canım
oferta iyi yapmışın o kim lan ben olsam daha beter yapardım yollardım hatta anama emir edecek şunu yap bunu yap pöhhhh yolarım kız ben adamı bi evlatlarıma bide anama dın detirtmem helede kullanacak vallaha çok sabretmişin çokkk oda kendini bi haltım sanmış töbe töbeeee

çağncım iyi gibi ama çok mızmız hala hırıltısı var çoğalırsa geitr dedi hava veririz olmadı hastaneye alırız dedi şimdi size bişiy denışcam hani geçenlerde hamiş arkadaşım var ona pasta yaptım diye bahsetmiştimya o arkadaşıma uğradı bugün yarın temzilik yapcakmış yengesi sende gel dedi kadın tutcaktı avzgeçmiş çok paradiye yengesiyle yeğenleri gelcekmiş banada sende gel mutfak dolaplarımı yaparsın dedi çağanda hasta ne yapıyım bilemedim gidersem orda yeğni oynatcak çağanı zaten hırıltısı var bi yanım gitmek istiyo hamile kadın sevap diyom ama çağanıda daha çok hasta edersem git gel hatla gidiyom ya teri sırtında soğursa ilgilenemezsem bi akıl verin napim gidiyimmi gitmeyimmi bide işin kötüsü bende evimi kadın tutup temziletiyom belim rahatsız olduğu için gerçi mutfak dolabı çok zor değil ama nerden baksan 3 saatimi alır pöfffff

kızlar ben yatıyom çağanın duşunu aldırdım yarın özetimi isterim yorumda beklerim erkenciler huu size deyoom sinemis esmer mehlika ceyce ecrin hadee bakem aklıma sizler geldiniz şincilik ben totişimi büyütüm yatımda muhahahahhaha çok küçüükte

esmerim
benzettiler valla napim :)

cadalozcum
aslında basit bi durum ama arkadaşın hamile olduğu için hayır diyemiyosun tabi, bence önce çağan önemli....
arkadaşına söylesende onlar evi temizlesinler sen ertesi gün gitsen işini halletsen olmaz mı? çünkü yolda idare etme imkanın var mı bilmiyorum ama orda da temizlikten dolayı camlar silinirken pencereler açık kalıcak beben cereyanda kalmasın
e arkadaşın şuan halinden anlamasa bile doğum yaptıktan snr anlar

günaydınn

cadı; size de geçmiş olsun. beben hastayken ne temizliğine gidecen. otur oturduğun yerde bence.

gunaydinnn

askitommm hosgeldin:)) ne iyi etmiş vodafone

cadoloz bence de gitme hayir demek kolay olmuyor bazen ama hastalik soz konusu anlayış gosterirler

X