2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sevindim hoya sizin yogun olur sınav tercih vs derken artık..eylülde sen yerleştirmelere götürüyormusun ögrenci?? kuzen hersene istanbul yapıyor:)

jasmin hadi hayirli olsun geçtiniz demek

kesinlikle suluk olarak kullaniliyoruz:))benimkide hiç sevmiyor suyu ama o kadar çok terliyor ki:KK43:(ne kadar emse karşilar bilemiyorum.

hoya
selamm
artik baglantin var sanirim:))
saol canim evet gectik sonunda kerem demir de mi sevmiyor suyu ki sizin ek gidaya gecisiniz bayagi oldu dimi ay yandik o zaman bu kadar cok emince de sut birikmiyor ki eskiden gecede emmeye 1 kez kalkan cocuk son 1 haftadir 2 saatte bir kalkiyor ben susamasina bagliyorum bunu burak da cok terliyor cami da acip yatiriyorum ama kac kez ust degistiriyoruz ama gece degistirmiyorum uykusu acilir diye su sicaklar bi azalsa da yavrucaklar da rahatlasa
görmemişim canım yaa, kusura bakma.
dur bakayım srayım ben o şuurbu sağol.
bal-su-limon da yapayım bakim bi.

ayy ben kaçar. sabah 06:30 koğuş kalk yapacaz malum akannehir.
iyi geceler hrkese..
iyi geceelr canim

hoya hosgeldin yoktun uzun zamandir nasil gecti tatil memlekette kizin nasil demek kresi sevdi ne guzel buyuk avantaj senin icin kres olmasi calistigin yerde

hoya
guzel çok sukur tadini çıkartmaya çalişiyorum.ozlicem bugunleri.....tek olunca sıkılıyorum tabi.işlerimi de pek rahat yapamiyorum kerem pek yalniz kalamıyor.Anneme gidiyorum sık sık:))
arabayı çıkartmak kolay gelmedigi kısa mesafelerde slingimi kullaniyorum.

hoya
epey erken açiliyormus ozeller....amam kreşin olması çok guzel buyuk avantaj.insallah hep oyle severek gider..

jasmin

yok su hiç istemiyor.

saol canim evet gectik sonunda kerem demir de mi sevmiyor suyu ki sizin ek gidaya gecisiniz bayagi oldu dimi ay yandik o zaman bu kadar cok emince de sut birikmiyor ki eskiden gecede emmeye 1 kez kalkan cocuk son 1 haftadir 2 saatte bir kalkiyor ben susamasina bagliyorum bunu burak da cok terliyor cami da acip yatiriyorum ama kac kez ust degistiriyoruz ama gece degistirmiyorum uykusu acilir diye su sicaklar bi azalsa da yavrucaklar da rahatlasa

iyi geceelr canim

hoya hosgeldin yoktun uzun zamandir nasil gecti tatil memlekette kizin nasil demek kresi sevdi ne guzel buyuk avantaj senin icin kres olmasi calistigin yerde

hoşbulduk jasmin
uzuuuun bi tatil bitti iyiydi işte sayılı gün geçip gidiyor...
evet çok büyüyk avantaj
nur günün çoğunu masamda geçiriyor telefonu açıyor kalemleri deviriyor işte
bundan sonra böyle..

hoya
guzel çok sukur tadini çıkartmaya çalişiyorum.ozlicem bugunleri.....tek olunca sıkılıyorum tabi.işlerimi de pek rahat yapamiyorum kerem pek yalniz kalamıyor.Anneme gidiyorum sık sık:))
arabayı çıkartmak kolay gelmedigi kısa mesafelerde slingimi kullaniyorum.

ben evde oturduğum günleri hiç özlemeyeceğim ne bileyim burada sıkılınca gidecek bi kapım yok tüm arkadaşlarım memur
nur da bunalıyordu evde şimdi çok mutlu kalabalığı çok seviyor..
ya da ben iş hayatına alıştığım için ve mesleğimi öğrencilerimi çok sevdiğim için bana öyle geliyor bilemiyorum

Kızlar dün Kadıköy Sonomed'e gittik
Eren'in kalp ekosunu çekti dr Levent Saltık
Mükemmel bi doktor
Bizim hiç soru sormamıza gerek kalmadı, çünkü herşeyi çok ayrıntılı anlattı
Kalpte bulunan 4 odacıktan 2 odacık arasındaki ette çok küçük bi delik varmış
Hiç bi sorun teşkil etmezmiş
Zamanla küçülüp kaybolurmuş, oğlunuz futbolcu bile olabilir dedi
Çok nadirde olsa büyürmüş,eğer büyürse anjiyo ile kapatılırmış, çok basit bi işlemmiş
9 ay sonra tekrar gidicez, büyümüş mü küçülmüş mü ona bakıcak
Oğlunuzun maşallahı var çokta güzel kalbi var dedi
Hiç üzülmeye değcek bişey değil dedi :lepi:

X