2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

serapcım mısır çok sıcak olmaz ya? ayrıca pis oralar çok. bebekle ilk tatil için acaba daha farklı bir yer mi seçseniz? benim naçizane fikrim tabi bu

günaydınn.
erkenciyim ben bugün :KK1:

ayy yazık kuzuya yaa. evet bu sıcaklar bebelere çok dokunur.
sarmısak da iyi fikirmiş, bende deneyeyim.

ilk ben geldim en büyük öpücük bana :1closedeyes:

günaydın cnm o zaman sana kocaman kocaman kokulu öpücüklerrrrrrrrrrr
sarmısak gerçekten faydalıymış sedece bebelere değil biz bile yutsak sütümüzü falan arttırıyomuş
anlaşılan ayaz bu gece seni işe gitme diye yormuş ama ıkeadan alıkoyamamış :)

günaydın kızlar bnde bugün erkenciyim
işim o kadr çok ki birazdan geleceğim şu paracıkları sayıyım

günaydııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnn...yine pazartesi...

günaydın kızlar

günaydınnn

berbat bir hafta sonunun ardından işe gelmek iyi bile geldi diyebilrim.hafta sonu kötü görümce olarak ağbimin eşiyle feci bir tartışma yaptık öyle böyle değil yılların tüm birikmişliği çıktı ortaya birden sonuçmı:bir daha görüşmeme kararı alındı senelerdir ertelenen bir durum aslında.dünden beride ağbime çok üzüldüm onun ne günahı varki bizim aramızda kalıyor ayy ne bileyim bende kendimi tutamadım işte.hep alttan alıp ezilmekten yorulmuşum demekki.

sevcan çok geçmiş olsun sevindirici bir haber almışsınız inşallah bir daha böyle kötü bir tecrübe yaşamazsınız canım.

esmercim bizim organik ürünler yalan oldu canım.salak kargo cumartesi günü gelecekti tüm gün evde bekledik akşam 7 de annem yemeğe çağırdı artık gelmeyecek diye kalktık gittik.biz çıkmışız arkamızdan gelmiş bunlar kapıyada not bırakmışlar.sonra komşum aradı haber verdi kargo seni arıyor diye aradım bende kargo şirketini tamam 8 e kadar açığız gelin alın dediler yemek sofrasından kalkttık gittik saat 7:25 te ordayız ama kapı duvar kapatmışlar dükkanı.ayyy çıldırdım zaten arıyorum tabi açan da yok.bakalım işte biraz önce aradılar kargonuz var diye bende adama ciddimisin gerçektenmi dedim adamda afalladı birden.eşim gedip alacak ama artık sıcakta ne hale gelmişlerdir hiç bilmiyorum

moralim çok bozukkkk üstüste geliyor herşey

günaydın oferta alttan alıp yorulmaktan ziyade bütün yaşadığın stresli günlerin acısı görümcenden çıkmış gibime geliyo,kadın ne hale gelmiştir kim bilir... iyi olmuş rahatlamışsındır biraz, zaten bizi rahatsız eden zarar verdiğini düşündüğümüz insanları hayatımıza almazsak inan daha mutlu oluyoruz her işte bi hayır vardır canını sıkma

ayrıca ben olsam kargodaki görevlileride bi güzel fırçalardım şimdiye kadar

günaydın geçmişe bakayım 3 gündür yoktum

gunaydın kızlarrrra.s.

size de günaydın kızlar

gunaydinnn gunaydinn

oferta insallah aldiginiz karar hepiniz için en iyisidir.her gorusmeniz burnunuzdan geleceğine gorusmemek daha iyi olabilir.insallah erkek kardesin çok arada kalmaz

esmer
çok iyi olmus gitmemen....okurken ben de terledim:)

rengarenk
simdi benim dr kutu inek sutunu anne sutu olmadigi takdirde veriyor.30 ml ile baslayip deneyeceksin tabi alerjik durum varmi. sonra kahvalti yogurt çorba(evde pişenlerden)sonra da ev yemekleri:))
multiitabs vitamin veriyorum unutmazsam

serapcım mısır çok sıcak olmaz ya? ayrıca pis oralar çok. bebekle ilk tatil için acaba daha farklı bir yer mi seçseniz? benim naçizane fikrim tabi bu

doğru sölüyosun cnm biz de daha önce giden arkadaşlardan bilgi almaya çalışıyoruz
sharm el sheikh için turistik olduğundan temiz diyolar, otellere falan da baktık güzel görünüyo ama sıcaklık nasıl olur eylülde onu bilmiyorum

öğretmenim
bende multitabs veriyorum normal süte alerjisi yok çünkü inek sütünü suyla karıştırıp veriyorum devam sütüyle dönüşümlü

kilo almiyor diye uzuluyorsaniz bir su hesaplayici ile durumuna bakin derim eger normal araliklarda ise bence kilo almiyor diye uzulmeyin.benimki de almiyor son aylarda

rengarenk
misir için ben de çok pis aldugunu duydum
dubrovnik vizesiz aliyor bir araştir istersen atbi aralarda otobus yolculugu(saraybosna-karadağ) uzun bebekle kolay olur mu bilmem

günaydın güzel anne nasılsınnopuyorumnanaktan

canım iyiyiz biz? ege çok hareketlendi hafta sonu arkasından koşmaktan bitap düştük valla. bugun koşa koşa işe geldim sen düşün artık siz nasılsınız?

sen degerleri gireceksin canim.kendi oglunun kilosu boyu.o çikan sayi onemli hangi aralikta
o sayilar 21 aylik içinde ayni

hiii tamam canım sağolll

öğretmenim
dubrovniğe baktım şimdi netten çok güzel bi yere benziyo araştırmak gerek

dubrovnike giden çok tanıdığım var muhteşem diyorlar

X