2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada fethiyeye uygun bilet bulunca aldim

hem gonulleri olur k.validemlerin hem eşimin

kerem de denize girer insallah

slm teyzoşlar nasılsınız biz yine bursaya ananemize geldik eşimin işleri çok yoğun benim sıpada bu ara yine uyumuyo tek başıma bunaldım bende soluğu bursada aldım bu arada herkesin kandili mübarek olsun allah evlatlarımıza iyi günler göstersin öpüyoruz hepinizi kaydirigubbakcemile3

jullicim bende veriyom şeklerim ekmek çağana etinin bebe ekmeğini aldım ama hasbam onu sevmii normal bayat ekmeği sevii bebe ekmeği verince öğürüyo delü bu bebe delü
mehlişka veririm şekerim incrili kurabiyenin atrifini sen varken verem başka isteyen yok nasılsa:)
haydinik görüşürük kızlar yarın öptüm herkezi

yok hayatim ben de kendime diyorum zaten alinmadim yani hatta yazmistim burda esmeer ne becerikli hatunsun hem calisip hem gezip hem ayaza tayisiyosun ben evde oldugum halde tek basima hepsini yapamiyorum diye ama sanirim rahata cabuk alisiyro insan mecbur kalsak is basa dusse biz de becerirdik sanirim

dogru diyorsun haftasonu o tarafklar kalabalik olur cok ma haftaici olabiliur

valla annem yanımdaysa ben de salıyorum kendimi.
en azından mesela annem evdeyken ayaz'ın yemeğini yedirirken unuttuğum şeyleri hep annemden istiyorum; bahanemde kalkarsam yere atar kendini şimdi :KK1:
yoksa tekken kendim yapıyorum.
ama evet insan yanında biri varken kesinlikle sırtını yaslıyor.
ben yapmasına herşeyimi kendim yapıyorum, gezmemi de ev işini de ayaz'ı da.
ama kocam da çoookk yardımcı bana. senin eşinin yanında olmaması çok farklı yapıyorum herşeyi kuzum.

öğretmenim bende haftasonu kaçmak için istanbula yakın tatil yerlerini araştırıyorum kırklareline bağlı kıyıköy diye bir yer buldum doğayla içiiçe denizde var netten bir incele istersen

kıyıköy süperdir

benim oğlan sanırsam yine hastalandı
hemde antibiyotik kullanırken
ağlamak istiyorum yaa

oyy noldu ki yaa

hem gonulleri olur k.validemlerin hem eşimin

kerem de denize girer insallah

bizim yerimize de gezin :gitme:

esmerim dogru diyorsun biri yanindayken insanin cabuk tembellige alisiyor yoksa hayatimin hicbir doneminde boyle tembel olmamistim ben herseyi kendim yapmaktan o kadar yorulmusum ki demek bu donemi degerlendireyim dedim
ogretmenim oh hadi gidin kerem demir de guzel guzel yuzsun mis gibi denizde insallah ne zaman yolculuk

jasmin
23-27 agustos arasi:))bakalim insallah iyi geçer...:))

esmercim insallah sen de seneye gonlunce guzel bir tatil yaparsın.

günaydın kızlar herkesler nerde??
eymenin ağzı pamukcuk olmuş sizin kullandığınız ilacın ismi neydi kızlar

günaydın kızlarrr...Gözdem üst dişlerini çıkarmaya çalışıyor, ateşi vardı sabah, bıraktım geldim...oooffff...

günaydınn.
dün akşam acayip dolu yağdı bizim orda, koca koca.
altında kalması çok fecidir ama balkondan izlemesi süperdi valla :KK1:

Amaann gelinciğimin dişler birsürü oluyor, ısırmasın oğlumu nann
cssa bizde pamukçuk olmadıydı, olan biri gelip söyler şimdi.

alt dişlerini hiç anlamadık, bir baktım çıkmış...ama bu üstler çok zorladı ya...

Günaydınlar...pek bir sakin buralar

öğretmenim bende haftasonu kaçmak için istanbula yakın tatil yerlerini araştırıyorum kırklareline bağlı kıyıköy diye bir yer buldum doğayla içiiçe denizde var netten bir incele istersen birde iğneada var yine istanbula yakın
ben kaçtım iyi akşamlar.

kıyıköyü bende önermiştim şeyma ya çok güzel demişti kuzenim ama iğneadaya geçen sene eşimle gittik hiçmi hiç beğenmedim asla kimseye önermem...

benim oğlan sanırsam yine hastalandı
hemde antibiyotik kullanırken
ağlamak istiyorum yaa
geçmiş olsun inş.çabucak atlatır

hem gonulleri olur k.validemlerin hem eşimin kerem de denize girer insallah

en iyisini yapmışsın iş güç yapma sadece oğluşunla ilgilen :jeyyar:

jullicim bende veriyom şeklerim ekmek çağana etinin bebe ekmeğini aldım ama hasbam onu sevmii normal bayat ekmeği sevii bebe ekmeği verince öğürüyo delü bu bebe delü
mehlişka veririm şekerim incrili kurabiyenin atrifini sen varken verem başka isteyen yok nasılsa:)
haydinik görüşürük kızlar yarın öptüm herkezi
bende kaparım tarifi sen yaz ihmal etme :))

günaydın kızlarrr...Gözdem üst dişlerini çıkarmaya çalışıyor, ateşi vardı sabah, bıraktım geldim...oooffff...

Allah kolaylık versin gözdeye ...:Saruboceq: altlardan sonra ne kadar sürüyor üstlerin çıkması altlar tamamen çıkmışmı oluyor?

günaydınn.
dün akşam acayip dolu yağdı bizim orda, koca koca.
altında kalması çok fecidir ama balkondan izlemesi süperdi valla :KK1:

Amaann gelinciğimin dişler birsürü oluyor, ısırmasın oğlumu nann
cssa bizde pamukçuk olmadıydı, olan biri gelip söyler şimdi.

fatihte dolu yoktu ama yağmur inanılmazdı birde benim yuüzümden annem pazara geç çıktı kardeşimle sırılsıklam olmuşlardı :KK43:(

pamukçuk için gazlı bezi parmağına dolayıp karbonatlı suya batırıp siliniyordu ağız

X