2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta dogru diyorsun Allah isteyenlere hayirlisi ile evlatlarina kavuşmayi nasip etsin

esra seni gorunçe aklima geldi.ben de senin gibi anne destegi aliyorum:))ben de tek başina buyetenlere hayranlikla bakiyorum...

jasminn
valla gormek çok isterdim o hallerini:))ben seni 3 aylik olmadan uyardim:))Allahh nazardan kazadan beladan korusunn hepimizin bebeklerini....

bizim geçis tam olmadi.yani hipp in meyve puresini, evde hazirladigim meyve sularini ve yogurdu veriyorum ama oyle kafama gore...su içmiyor.bakalimm bu kontrolde ne diyecek başla derse inek sutu ile başlatiyor benim doktor.anneminde bu hoşuna gitmiyour:))...
amin canim tum bebisleri allahim anzarlardan kaza belalardan korusun insalalh suyu ben de vermeyi denedim ama icmiyor sevemdi hic suyun tadini onun yerine bol bol karpuz suyu iciyor burak karpuzu cok sevdi
Burak' a Candan dan ÇApkııın ÇApkıın ÇApkın şarkısını yolluyorum o zaman :)

bizimki ana sütünden baişka hiç bişey sevmiyor inşallah burak sever
capkin ki ne capkin kizlarini uzak tutacak ocak anneleri buraktan biarz daha buyuyunce sanirim cok canlar yakacak diyoruym ben insalalh canim ama sanirim burakin da favorisi anne sutu
denize sokmak istiyorum.

şile ağva olabilir.ama nerde kalinir hiç biilmiyorum.saol rapunzlim:))
agva guzel canim avsa adasi icin de guzel diyorlar avsa adasina denzi otobusuyle gidiliyro sanirim biz de aylulde tekrar gitmeyi dusunuyrouz burak cok sevdi denizi cunku eylulde fethiye tarafini dusunuyoruz

jasminn

ya aslinda kayinvalidemler fethiyede çağriyorlar surekli ama ben yazliga gitmek istemiyorum:KK43:(

yakinlarda bir yer bulurum insallah
saol onerilerin için:))

onuda aldım..
cici bebenin bebek ekmeğimi.
etimek gibi sevmedi onu...boshayallersmile

selam cnm normal ekmek neden veremiyorduk? valla işkence ediyorlar dün bir yoğurt yedirmeye çalıştım altına serdiğim örtüyü badisini birde pijama altı giydirmiştim onu yıkamak zorunda kaldım
bizimki elma suyu içmez, rendesini yemez bugün öğlen gittim annem eline elma vermiş onu yemeye çalışıyor...

öğretmenim deniz otobüsü ile erdek te olabilir ...

ogretmenim aslinda fethiye tarafi denizi daha guzeldir ama dedigin gibi yazlik cok tatil gibi olmuyor rapunzelin dedigi gibi bak aklima gelmemisti erdek de guzel bir alternatif denizi guzeldir seneler once gitmistim bu arada bozcaada benim favorim ama biraz uzak kaliyor yoksa superdir denizi ve ortami sakin sessiz bozulmamis

selam cnm normal ekmek neden veremiyorduk? valla işkence ediyorlar dün bir yoğurt yedirmeye çalıştım altına serdiğim örtüyü badisini birde pijama altı giydirmiştim onu yıkamak zorunda kaldım
bizimki elma suyu içmez, rendesini yemez bugün öğlen gittim annem eline elma vermiş onu yemeye çalışıyor...

öğretmenim deniz otobüsü ile erdek te olabilir ...

verilirmi verilmezmi bilmiyorum ama tek ekmek yiyor normal verdim uno yu görünce onu aldım...
ya biberondan içiyor yada ekmek yiyor ortası yok veledin

jasmin bozcaada yi ben de çok görmek istiyorum ama simdi yine baktimyeni kapıdan gitsek bile 5 saat:KK43:(

erdegin denizi bana kirli gelmişti ama şimdi bilmiyorum....şile ağvaya bakiyorum bakalim bulurum insallahhh...

ogretmenim aslinda fethiye tarafi denizi daha guzeldir ama dedigin gibi yazlik cok tatil gibi olmuyor rapunzelin dedigi gibi bak aklima gelmemisti erdek de guzel bir alternatif denizi guzeldir seneler once gitmistim bu arada bozcaada benim favorim ama biraz uzak kaliyor yoksa superdir denizi ve ortami sakin sessiz bozulmamis

ayazma plajııııııcokacimcoook

juli hoşgeldin bende eti cici bebenin ekmeğini aldım çorbasın koyuyorum ama yemiyo gerçi çorbayı sadede yemiyor ya

öğretmenin valla annelerimiz olmasa yanmışız ama bazende diyorum ki yakın olmasa mecbur bi düzen kurup işimizi yapacaktık

jasmin aşk olsun beceriksiz olurmu hiç ben kendim için söyledim ne bileyim bazen öyle düşünüyorum ben işte

örtmenim şile ağva gitceğin son yer olsun
gecen yaz cok gittik..
şile berbat...cok dalga var zaten ve kalabalık..
ağva ise iğne atsam ne kumsala nede denize düşer..
orada yerli bi arkadas vardı bizi herkesin bilmediği yere götürmiştü ora bile kalabalıktı..
vede trafik dehset oluyor..
ama hafta içi biraz daha sakin olabilir ama hafta sonu sakın gitme derim ben...

jasmin bozcaada yi ben de çok görmek istiyorum ama simdi yine baktimyeni kapıdan gitsek bile 5 saat:KK43:(

erdegin denizi bana kirli gelmişti ama şimdi bilmiyorum....şile ağvaya bakiyorum bakalim bulurum insallahhh...

bende erdeğe 9 sene önce gitmiştim güzeldi denizi temizdi yani
istanbula yakın yerler baya fiyatlıdır ama
inşallah bulursun buralar çekilmiyooooooooor

saolunn arkadaslarrrrr:))

haklisin aslinda juliii çok kalabalik olur :KK43:(

esracim
biz tabi faydalanicaz anneelrimizden ne beceriksizliği:)).evde çamaşir makinesi varken elde çamaşir yıkamaya benzer yoksa:))

juli hoşgeldin bende eti cici bebenin ekmeğini aldım çorbasın koyuyorum ama yemiyo gerçi çorbayı sadede yemiyor ya

öğretmenin valla annelerimiz olmasa yanmışız ama bazende diyorum ki yakın olmasa mecbur bi düzen kurup işimizi yapacaktık

jasmin aşk olsun beceriksiz olurmu hiç ben kendim için söyledim ne bileyim bazen öyle düşünüyorum ben işte
yok hayatim ben de kendime diyorum zaten alinmadim yani hatta yazmistim burda esmeer ne becerikli hatunsun hem calisip hem gezip hem ayaza tayisiyosun ben evde oldugum halde tek basima hepsini yapamiyorum diye ama sanirim rahata cabuk alisiyro insan mecbur kalsak is basa dusse biz de becerirdik sanirim
örtmenim şile ağva gitceğin son yer olsun
gecen yaz cok gittik..
şile berbat...cok dalga var zaten ve kalabalık..
ağva ise iğne atsam ne kumsala nede denize düşer..
orada yerli bi arkadas vardı bizi herkesin bilmediği yere götürmiştü ora bile kalabalıktı..
vede trafik dehset oluyor..
ama hafta içi biraz daha sakin olabilir ama hafta sonu sakın gitme derim ben...
dogru diyorsun haftasonu o tarafklar kalabalik olur cok ma haftaici olabiliur

öğretmenim bende haftasonu kaçmak için istanbula yakın tatil yerlerini araştırıyorum kırklareline bağlı kıyıköy diye bir yer buldum doğayla içiiçe denizde var netten bir incele istersen

benim oğlan sanırsam yine hastalandı
hemde antibiyotik kullanırken
ağlamak istiyorum yaa

X