2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ndl ile face de konuştum canımya..sürekli degil ara sıra hastaneye gitceklermiş benmi yanlış anladım acep.bebeklere dikkat etsin herkes gözünün önünden ayırmasınlar dedi..
esra annenlerede eglence çıktı işte ne guzel onlarda sıkılmaz torun baksınlar sevsinler ne guzel işte..

evet benim annem ve kayınvalidem hep bana şunu derler
sen çocuklusun bi yanın eksik kalsın evin pis olsun,yemeğin olmasın ama bebeğinden gözünü ayırma onla ilgilen o büyüdükten sonra ne yaparsan yap şimdi ihmale gelmez diyolar
gerçekten dooğru ama dedesinn kucağından düşmüş adamcağız nasıl üzülmüştür şimdi dengesini kaybetti eymen altta kaldı demekki

cssa bloğun güzel olmuş cnm,ellerine yüreğine sağlık..
ecrin cssa nın sayfasında senin bloğuda gördüm,güzel olmuş senin de ellerine ve yüreğine sağlık,
ikiniz de alkışı hakettinizalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ayy bugün alkış günümdeyim,habire alkış tutuyom:KK1:

tşk ederim mehlikasu beğenmene sevindim sende yap sende
şimdi kuaförden geldim anamm ne sıcak ya üfff piştim
gitmişken lazeride sordum alt bacak,özel bölge,koltuk altı,dudak üstü 3 seans peşin 1 milyar naıl iyimi sizce
pşşştt bari bu mesajı dikkate alında cevaplayın haaaa

tşk ederim mehlikasu beğenmene sevindim sende yap sende
şimdi kuaförden geldim anamm ne sıcak ya üfff piştim
gitmişken lazeride sordum alt bacak,özel bölge,koltuk altı,dudak üstü 3 seans peşin 1 milyar naıl iyimi sizce
pşşştt bari bu mesajı dikkate alında cevaplayın haaaa

cnm sadece 3 seans mı?
ya 3 seansta tüyler bitmesse?
bizim arkadaşlarda gidiyorlar ama kampanyadayken kaydolmuşlar,
kol,bacak,bikini böl.,koltuk altı 1200 dü yanlış hatırlamıyorsam,bir de tüyler bitene kadardı..
arkadaş izne ayrıldı,arayıp teyid ederdim ama yok,yanılıyor olabilirim ama hatırladığım kadarıyla böyleydi..

mehlika cnm 3 seansta bitmeyebilir 4.seansta olabilr olmayadabilir belli olmaz tüylerin durumuna göre ama kesin 3 seans olmalı dedi o yüzden 3 seans hesapladık gerekirse 4. seansın parasınıda vercem
arkadaşlarınınki çok uygunmuş keşke sende yaptırsaydın

ben cuma günü aldım iş çıkışı o gün kullandım cumartesi var die almadım öğlen açtığımda yoğurt gibiydi son kullanma tarhnden önce tüketin yazıyordu ama kapak açıldıktan sonra olmuyor die biliyorum ben ama
dünde yenisini aldım yarısını kulalndım yarısnıda puding yaptımcokacimcoook
mehlika bende 1 lt lik aldığımda son güne kadar kullandım hiç bişey olmadı tadına baktım her defasında...

bu arada mesut eymene çok geçmiş olsun :KK43:( facebook a bile giremiyorum kaçgündür o nedenle sizden duyuyorum çok üzüldüm

mehlika bende 1 lt lik aldığımda son güne kadar kullandım hiç bişey olmadı tadına baktım her defasında...

bu arada mesut eymene çok geçmiş olsun :KK43:( facebook a bile giremiyorum kaçgündür o nedenle sizden duyuyorum çok üzüldüm
merhaba rapunzel nasılsın

benim aldığım süttemi bi problem vardı o zamn .günlük süt kullana başka arkadaşlarda var onalar sormak lazım o zaman

niye ilgin yok ecrin yaptırıp kurtuldunmu eskiden yoksa

canım bende fiyat aldım banada tüm vücut tüyler bitene kadar 1200 fiyat verdiler ama emzirdiğim için şuan yaptıramıyorum sen emzirmiyormuydun
senin fiyat fazla geldi bana 3 seansta bitmez bence sana çok pahalıya gelir başka yerler varsa araştırsan

cssa ben çok araştırmadım şu an düşünmediğim için bana da pahalı geldi sanki.

feyza; ben günlük sütü 2 gün falan kullanıyorum eğer son kullanma tarihi gelmediyse.
açınca ertesi güne bozulmuyor yani.

esra cnm başka yokki burda zaten o yüzden biraz pahalı:KK43:
sinemis cnm aldığım günlük sütte açıldığı gün tüketilmesi gerekiyo yoksa ekşiyor cnm

saol esmer bacım biraz pahalı ama kör olası başka yokki koca şehirde bir tek onlarda var :a015:

merhaba rapunzel nasılsın

benim aldığım süttemi bi problem vardı o zamn .günlük süt kullana başka arkadaşlarda var onalar sormak lazım o zaman

merhaba canım iyiyim sen nasılsın? webcam olayını okudum çok duygulandım
şimdiden herşeyi biliyor anlıyor bu yumurcaklar ve her geçen gün ona olan sevgim katlanıyor artıyor....

cssa ben çok araştırmadım şu an düşünmediğim için bana da pahalı geldi sanki.

feyza; ben günlük sütü 2 gün falan kullanıyorum eğer son kullanma tarihi gelmediyse.
açınca ertesi güne bozulmuyor yani.

sinemis cnm aldığım günlük sütte açıldığı gün tüketilmesi gerekiyo yoksa ekşiyor cnm

haydaaa hangisi doğru-tatlicadiarzu- bendede ekşidi bizde mi terslk var acepkafamçokkarıştı

merhaba canım iyiyim sen nasılsın? webcam olayını okudum çok duygulandım
şimdiden herşeyi biliyor anlıyor bu yumurcaklar ve her geçen gün ona olan sevgim katlanıyor artıyor....

bende iyiyim canım bildiğin gibi işte
evet herşeyi biliyorlar sorma ne yapcaz bunları çok zekiler maşllh onlara

Allah Allaaaaah ben 3 gün kullandım hiç bişeycik yoktu süttebilmiyorumkismile:uhm:

X