2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

69 kiloyum ben hala:umursamaz:....ama biraz sıkılaştımbayanssulusmile

Tesekkür ederim kizlar... ya ben sizin muhabbete yetisemiyordum, yusufdan dolayi yazamiyordum dogru dürüst ben de gittim diyet topigine bakiyim derken takildim oraya nerdeyse kimse bisey yazmiyr :KK1:

2 haftada 1.6 gram verdim :dance: cok iyi geldi bana

yusuf da naapsin oynuyo simdi oturmayi yeni ögrendi biraz rahatladim, yine düstü yusuf onu kaldirip geliyim

:roflol:
kanıksamışın artık düşmesini bakıyorum, hiç tepki yok :roflol:

kilo vermen de süper, bravo valla.

niye kimse yazmıyor kızlar

yavv yazıyoz ya bacım senin ekranda mı görünmüyor nedir

kimsenin bişey yazmadıgı iyi olmuş ozamankaydirigubbakcemile3
bende sıcaklardan verdim bir iki kilo ama yinede şişkoyum:umursamaz:

16 kisi var galiba herkes gün icinde ne yedigini yaziyor sadece

takimda kaptan var kilo yapacak bisey yersen kiziyor sana kaptan korkusuna kacamak yapamiyorum

yaptigimiz sporlalri kontrol ediyor...

spor fazla yapamiyorum ama kacamak yapamiyorum kaptan kizicak diye

ilk hafta 1.2 kilo verdim bu hafta 2 gün misafirlige gittim o günler aksam yemekleri agir oldu o yüzden fazla veremedim bu hafta 400 gram verdim sadece

esmer yanları kapalı gibi geldi bana
yine de düşerler mi diyorsun

yani bebesine bağlı diyeyim.
benimki yemek yemek istemediği zaman kendini sağa sola fırlatıyor. onun için kesin tepetaklak olur bununlayken.
ama ece sadece ağzını kilitleyip çırpınmıyorsa durur.

16 kisi var galiba herkes gün icinde ne yedigini yaziyor sadece

takimda kaptan var kilo yapacak bisey yersen kiziyor sana kaptan korkusuna kacamak yapamiyorum

yaptigimiz sporlalri kontrol ediyor...

spor fazla yapamiyorum ama kacamak yapamiyorum kaptan kizicak diye

ilk hafta 1.2 kilo verdim bu hafta 2 gün misafirlige gittim o günler aksam yemekleri agir oldu o yüzden fazla veremedim bu hafta 400 gram verdim sadece

cıkkss bana göre değilmiş.
kaptan bana kızarsa gel yemek yap da yiyeyim bebeyle kolay mı sanıyosun sen derim :dilcikar:

ne tatili be bacı adı tatil hasta baktık bigün annemlerle pikniğe gittim okadan işte bu benim tatilim ben daha 2 sene daha tatil yüzü göremem ekonomik kriz var bizde
aaa üzüldüm ya ins. biz de bu hafta geliyoruz istanbula bakalim benimki nasil gecicek
69 kiloyum ben hala:umursamaz:....ama biraz sıkılaştımbayanssulusmile
sabit kalmak da iyi aslinda, biraz dikkat etsen verirsin sen de

yok canim bu sefer öyle düsmedi oturuyordu arkaya düstü arkasinda yastik vardi
o düsüyor kalkamiyor agliyor ben kaldiriyorum bu sefer.

çok yoruldum çokk bir sürü iş yaptım geldim
allahım ben bu işyerinden bişey anlamadım ya herşeyi bana yıktılar eskiler hep izinde ben çömez köle muamelesi görüyorum resmen.geçmişi çok okuyamadım o yüzden

cıkkss bana göre değilmiş.
kaptan bana kızarsa gel yemek yap da yiyeyim bebeyle kolay mı sanıyosun sen derim :dilcikar:

şebelek nolacak...armadaya gidiiz, acıbaba baklava alcez ayyyy...nasılsa gebe yok aramızda rahatça söyleyebiliim...
esmer...sana ekşın bul didik tık yok heee...
sced bana da mantıklı gelmedi o bez, çok düşünmüştüm onu ben ama aklıma yatmadı...
kızlar, Gözdemin oto koltuğunun içine pamuklu kılıf arıyorum, yandı yavrum yaaa...offfffff...

kızlar çok yoruldum ya işleri toparladım üff canım sıkılıyor keşke evde olsam yada denizde

şebelek nolacak...armadaya gidiiz, acıbaba baklava alcez ayyyy...nasılsa gebe yok aramızda rahatça söyleyebiliim...
esmer...sana ekşın bul didik tık yok heee...
sced bana da mantıklı gelmedi o bez, çok düşünmüştüm onu ben ama aklıma yatmadı...
kızlar, Gözdemin oto koltuğunun içine pamuklu kılıf arıyorum, yandı yavrum yaaa...offfffff...

zıkkım ye dinir emi :1closedeyes:
ekşın buldum beni takip et didim ama sen gelene kadar kıyım oldu konuda. kuş olup uçanlar oldu, riske girdi konu.

kızlar çok yoruldum ya işleri toparladım üff canım sıkılıyor keşke evde olsam yada denizde[

bend eçok istiyorum artık denişze gitmeyiii oofffboshayallersmilemafoldumben:2:

niye gözükmesinki bende görsem bende yazarım...kaydirigubbakcemile5

selam kızlar..dünden beri ne çok yazmışsınız kaç saattir okuyorum..dün sabah çıktım dışarı 5 te girdim eve utkuyada annem baktı..saçımı boyattım açık kahveye uçlarada krepe balyaj attırdım karamel rengi..hoşuma gitti..bide elbise aldım yarın arkadaşımın oğlunun sünnet düğünü var şıkır şıkır olim dedim..

sivri biber geçmiş olsun oncelikle....tekrari olmaz insallah.ben de artık hep yere birakiyorum ama bir anlık sey.Allah korusun yavrularimizi.

betty,hosgeldin:))

rengarenk
senin esin biraz zor sanirim bu konuda...kıyaslanması bebeklerin ise çok daha zor.buna guzellikle bir şekilde ifade et bence cocuklar oyle buyumesin ilerde onlar icin daha zor olur,once boyu posu sonra okul basarilari....

tetuku sacini degistirecmişsin doga reng i yakısıyordu ama insan degişiklik istiyor...

oferta bence de annenle konus bu merakinin anneni sorgulamak oldugunu dusunmesin.annenden cok memnun oldugunu gozun arkada olmadigini bilsin.gercekten kendi çocuguan insan bazen bakamiyor...

esmer prematureler 3 yasına kadar yalkalıyabiliyorlarmiş yasıtlarini.sen zaten masallah çok mantiklisin...bu sıcaklarda kimse bisey yiyemiyor onlarinda yemek istememesi dogal
canım sağol..ama sana söylemiştim ya beyazlarım çok diye,gözüme çok kötü görünmeye başlamıştı artık..değişiklik iyi gelir belki diye boyattım..
tutku
ay yıkamamı mı bekledi sanki neymiş efendim başkası gibi olmuşum suratıma bakamıyomuş
arkadaşı kuaför hemen onu aradı yrn serap gelcek saçıyla bi ilgilen dedi
ben görmeden de aramış cocuga tembihlemiş sarı yap diye snrdan öğrendim

kız esmer bu karışımları yiyomu yavrucuk
benim kızım yese keşke çok zayıf ayına göre

aman senin kocede çok fenaymış..allahtan benimki beğendi..sen ne yapsan yakışır sana dedi..mest etti beniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X