2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

1kişiden başka kimse yazmadı yine neyse herkese iyi günler demiri uyuttum annemde bırakıp gidip evi toplayacağım

benimki geliyomuş hastaneye test yaptırmaya gitmişti kahvaltı hazırlayam bari:)görüşürüz kızlar..

rapunzel dişler çıkmış hayırlı olsun..sivri iizn al istersen yada onlar götürsün dr olmazmı?
hoya nerelerde gören varmı gelmedimi?

merhaba ayça nasılsın..
esra hayırdır ne oldu..

cnm merhabaa.s. ...nasılsın görüşmeyeli...tatil bittimi ...nasıl geçti.boshayallersmile..
biz adana da yanıyoruzkafamçokkarıştı şekerim valla klima vantilatör sürekli açık...:1no2:
ayris napıyor akıllı durdumu tatilde girdimi denize bakalım? :ecrin_bebek::emir_bebek:

aaaaa dün esmerin tarif ettiğini de becermişim

evet yorumlarınızı bekliyorum
sizce kullanışlı olur mu

aslında güzele benziyor...şakkıdı
ama bnm ece öne bir eğildimi sandalyeyle birlikte kesin düşer...:umursamaz:

aslında güzele benziyor...şakkıdı
ama bnm ece öne bir eğildimi sandalyeyle birlikte kesin düşer...:umursamaz:

bence güzel degil düsme tehlikesi var bebekler cok hareketlendi. üstelik sikilir orda oturmaktan,

cok güzelmiş artık oturuyorlar
yemege gittigimde bile arabayı taşımaktansa süper
hemen sipariş vericgm sagl canım

yakından görmedim ama dışarda kullanmak için pratik bişey gibi geldi
fiyat olarak da çok uygun
uzun süreli oturamaz ama yemeğini yedirmek için rahat olur mu acaba

yaa niye burası sakinken gelenler kimse birşey yazmıyor diye sitem edip gidiyorlar anlamıyorum.
biz de o zaman kaç gündür gelmediniz diye küselim.
neyse..

ayça burası böyleyse adanayı düşünemiyorum.
sced bence kullanışlı birşey değil. bebe kendini yn taraflara atar; en azından Aayzı düşündüm kesin yan yatar bunun içinde yemekten kaçmak için.
Posi görünmüyordun ne zamandır, ben mi denk gelmedim acaba

yaa niye burası sakinken gelenler kimse birşey yazmıyor diye sitem edip gidiyorlar anlamıyorum.
biz de o zaman kaç gündür gelmediniz diye küselim.
neyse..

ayça burası böyleyse adanayı düşünemiyorum.
sced bence kullanışlı birşey değil. bebe kendini yn taraflara atar; en azından Aayzı düşündüm kesin yan yatar bunun içinde yemekten kaçmak için.
Posi görünmüyordun ne zamandır, ben mi denk gelmedim acaba

posi naber bacım görmedim seni 2 gündür ben geleli nasılsın iyimisin yusuf böcüğüm nasıl

Tesekkür ederim kizlar... ya ben sizin muhabbete yetisemiyordum, yusufdan dolayi yazamiyordum dogru dürüst ben de gittim diyet topigine bakiyim derken takildim oraya nerdeyse kimse bisey yazmiyr :KK1:

2 haftada 1.6 gram verdim :dance: cok iyi geldi bana

yusuf da naapsin oynuyo simdi oturmayi yeni ögrendi biraz rahatladim, yine düstü yusuf onu kaldirip geliyim

Tesekkür ederim kizlar... ya ben sizin muhabbete yetisemiyordum, yusufdan dolayi yazamiyordum dogru dürüst ben de gittim diyet topigine bakiyim derken takildim oraya nerdeyse kimse bisey yazmiyr :KK1:

2 haftada 1.6 gram verdim :dance: cok iyi geldi bana

yusuf da naapsin oynuyo simdi oturmayi yeni ögrendi biraz rahatladim, yine düstü yusuf onu kaldirip geliyim

kimsenin bişey yazmadıgı iyi olmuş ozamankaydirigubbakcemile3
bende sıcaklardan verdim bir iki kilo ama yinede şişkoyum:umursamaz:

X