2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizde uzum suyumuzu içmeye çaliştik....
cesaret edip suya soksam iyi olacak çocugu,benimki de kızarmiş isilik tanimlariniza uyuyor
bu arada benimki otururken dusuyor hala... yastık koymadan bırakamiyorum kafayı vurur diye

betty
benimki de çok terliyor oto koltugunda...var mi çozumu olannn

cesaret edip suya soksam iyi olacak çocugu,benimki de kızarmiş isilik tanimlariniza uyuyor
bu arada benimki otururken dusuyor hala... yastık koymadan bırakamiyorum kafayı vurur diye

betty

o cözümü ben de ariyorum battaniye bez felan seridm yine de terliyor :KK43:

ben de yastik koyuyorum arkasina düstügünde kafasi carpmasin diye

tutkucum biliyorumm biliyorumm konusmustuk hatirlamam mi :))gule gule kullan saçlarini.bakalim ben ne zaman cesaret edicem:)

betty

oğretmenm bizimkide öne doğru düşüyor kafa ağır geliyor sanırsam.

betty
utkucuğun terlemesi için oto koltuğuna ihtiaç yok..oyun oynarken bile sırılsıklam oluyo..emerken zaten kafasından aşağı su dökmüşsün gibi..kilonunda etkisi var sanırım bunda..kıyafet değişmekten bi hal oluyoruz..
tutkucum biliyorumm biliyorumm konusmustuk hatirlamam mi :))gule gule kullan saçlarini.bakalim ben ne zaman cesaret edicem:)

sağol canımcım..sende işe başlarken yaparsın bi değişiklik..opuyorumnanaktan

esmer feyza siz pro üye oldunuz ya avantajları ne oluyor cnm...
nelerden faydalanabiliyorsunuz

istanbullu arkadaslar haftasonunu geçirmek için yakınlarda bir yer biliyor musunuz??

--suya soktum bebeyi uyudu yemekkkk zamanı:))))

zıkkım ye dinir emi :1closedeyes:
ekşın buldum beni takip et didim ama sen gelene kadar kıyım oldu konuda. kuş olup uçanlar oldu, riske girdi konu.

Nann nerdesiniz yaff,bu ziyaretçi sayfasınıda kapatmışlar
nirde at koşturucaz biz yaff.
son konuda tepem attı kadın tırbıyesizzz didii banaa
hee bide nasıl çocuk bakacakmışız
tutamıyımmm kendimiii
Bu arada selammm ocak analarııı hepiniziii öpimmm muahhhhhhh
opuyorumnanaktan

Nann nerdesiniz yaff,bu ziyaretçi sayfasınıda kapatmışlar
tutamıyımmm kendimiii
opuyorumnanaktan

zeynoo delisin sen vallaha yavv :roflol:

[QUOTE=Barzey;14314496]Nann nerdesiniz yaff,bu ziyaretçi sayfasınıda kapatmışlar
tutamıyımmm kendimiii
opuyorumnanaktan[/QUOTE]

yav düdnenberi gene bi kavgalar var ama ben bile otur kalk takip edemiyom sizi barzey hanımcum sizede selam bende seni cork cork öptüm ahanda bu sıcakta:lepi:
utku o dediğin adaya ben gittim ama 4 sene oldu ahhh ahhh aklıma getirdin gene saçlarını güle güle kullan darısı bana inşallah
esmer karısı sen gene nereleri karıştırıyon anlamıyon ben hangi ara yetişiyon bu kadan yere
terleme konusundq
çağanda çok dertli hergün 2 kez duş almazsak hemen isilike oluyo yavrımm burnunun üstü hep kızarık ilk ordan başlıyo tere hele emerken su gibiyiz çağanın 10 tane erkek atleti var bigünde 10 atnesi yetmiyo bize oderece terliyo düşünün yanii

yavv postu serdin buraya zeyna çık dışarı bakiim alsanaalsanasmile

yess sced haticedir, barzeyde migrostaki siyahlı hatundur.

aslında barzey benim ayol, dur birazdan derinss olarak da gelriim :roflol:

X