2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar milupadan kargo geldisositososito
birer kullanımlık iki farklı muhallebi var
yine numunelik nivea ıslam mendil,şampuan,
küçük bir tüpte nivea pişik kremi,
beslenme tablosu,aşıları anlatan broşür falan..
yav şu muhallebileri biraz büyüğünden gönderselerdi daha iyi olacaktı,
tek kullanımlık bunlar,

günaydın kızlar
bizde aşılarımızı olduk geldik ama çok moralim bozuldu bu ay sadece 350 gr almış ıyı dedı hemşire hem diş çıkarmış hem sıcak bide ek gıdaya geçiş olur dedi hatta kilo bile alamayabilir diş çıkartırken dedi ama benım yınede moralim bozuldu boyumuzda 69 cm olmuş.. çok ağladı ama yavrum durup durup gene agladı .

ya kızlar bişey soracagım hemşire agızdan aşı yaptıya çocuk felci aşısı iki saat su içirme dedi su vermedim ama emzirdim bişey olurmuki acaba?

günaydın kızlar
bizde aşılarımızı olduk geldik ama çok moralim bozuldu bu ay sadece 350 gr almış ıyı dedı hemşire hem diş çıkarmış hem sıcak bide ek gıdaya geçiş olur dedi hatta kilo bile alamayabilir diş çıkartırken dedi ama benım yınede moralim bozuldu boyumuzda 69 cm olmuş.. çok ağladı ama yavrum durup durup gene agladı .

ya kızlar bişey soracagım hemşire agızdan aşı yaptıya çocuk felci aşısı iki saat su içirme dedi su vermedim ama emzirdim bişey olurmuki acaba?
geçmiş olsun cnm,
bu aylarda öyle kilo alması normal cnm,
hem dişte çıkarmış zehracık..
bize hemşire bişey demedi,ben de emzirdim:sm_confused:

mehlika banada geldi milupadan hatta birini yapıp yedirdim bile ama benım doktor dumasın çoookkk kızıyo hazır gıda verınce kendın yap dıyo ama demıyo kım yapacak dıye:))

ay dötlerim doldu beni ne kadan seven arkdiişim varmış beee duygularım yoğunlaştı taştı merc kızlar
çağan iyi aynı azmanlık yaramazlık devam ben yoktum kızlar bahsetmiştim kaynatam ameliyat oldu diye 1 hafta bende kaldı bi haftadaben yanalrına gittim orda baktım 2 günde gezdim anamla bacımla geldim pazargünü çağanı denize doktuk deniz iyidi ama rüzgarlıdı yellendi sanırım 2 gündür gece hiç uyumuyo peditus verdim bugün bakalım mızmızlığı gider belkim köprüde iyidi gece 12de yatıp 5e kadar uyududu gözlerim doldudu sanırım bizim evi sevmii bebem
sinemis ben herifin dötünü toplamasam kendi toplii ama sözde toplii hepisini tıkıyo çekmeceye dolaba topladım diyo:)
ceyce mehlika bende sizi çok özledim öhöhöhöhöhhö ağlayan smile:)
07h07 james bondmusun kız sen yenisin sanırım hoşgeldin öğretmenim sen ansılsın şeker

ay dötlerim doldu beni ne kadan seven arkdiişim varmış beee duygularım yoğunlaştı taştı merc kızlar
çağan iyi aynı azmanlık yaramazlık devam ben yoktum kızlar bahsetmiştim kaynatam ameliyat oldu diye 1 hafta bende kaldı bi haftadaben yanalrına gittim orda baktım 2 günde gezdim anamla bacımla geldim pazargünü çağanı denize doktuk deniz iyidi ama rüzgarlıdı yellendi sanırım 2 gündür gece hiç uyumuyo peditus verdim bugün bakalım mızmızlığı gider belkim köprüde iyidi gece 12de yatıp 5e kadar uyududu gözlerim doldudu sanırım bizim evi sevmii bebem
sinemis ben herifin dötünü toplamasam kendi toplii ama sözde toplii hepisini tıkıyo çekmeceye dolaba topladım diyo:)
ceyce mehlika bende sizi çok özledim öhöhöhöhöhhö ağlayan smile:)
07h07 james bondmusun kız sen yenisin sanırım hoşgeldin öğretmenim sen ansılsın şeker

cadaloz eferim çağana,5 saat deliksiz uykuyu görmüşsünüz sonunda,
beril artık 1 saat uyuyor kalkıyor,gecede 3 kez kalktığının gözünü seviiim..
2 saat uyusa çok uyudum sanıyom uyanıyorum saate bakıyorum 2 saat uyumuş,
berilin nefesini dinliyorum bişey falan olmasın diye,
benim bünye alıştı artık sık kalkmaya,bir de kabüllendim artık sık kalkmasını,
seyrek kalkarsa sürpriz oluyor:dance:

ayy çok çalıştım gene..
cadıı geldin mi gene yaa 2 hafta kafa dinledik damladın gene :dilcikar:

kız fatma 350 gr daha ne istiyonuz yavv.
normal ayında seyrediyorsa gelişimi gerisi önemli değil.
benimki hem geriden geliyor hemde bu giidşle 1 yaşındabile yakalayamayacak yaşıtlarını hiiç önemsemiyorum valla.
kilo sağlık değildir, isterse hiç almasın sağlık sorunu olmadığı sürece önemli değil.

teşekkürler öğretmenim bende aradım sağlık ocagını su vermedim ama emzirdim dedim olur sadece su verme dediler senin söylediğini söylediler..

dün mutfak dolaplarını indirdim temizledim,duvarlarını sildim şimdi perdelri yıkanıyor camlarını sildim . oturma odamın camları silinecek ama hiç canım istemiyo sizinle takılmak daha işime geliyo...
bügün esmer yokmu kızlar?

iyi diyelim iyi olsun cadolozcum

5 saat uyumus ne yaptiniz o gun farkli çağana:))çok mu yoruldu.
og ünlerde çağana farklı bişiy yapmadım ama ablam baktıdı gece 2 gece spasmo panalgine fitil atmış gazı gitsin yuusun diye:)))) bana gelirkene söledi dün gecede ben atam dedim attım mıçıtrrtı ama uyutmadı:KK43:((((
cadaloz eferim çağana,5 saat deliksiz uykuyu görmüşsünüz sonunda,
beril artık 1 saat uyuyor kalkıyor,gecede 3 kez kalktığının gözünü seviiim..
2 saat uyusa çok uyudum sanıyom uyanıyorum saate bakıyorum 2 saat uyumuş,
berilin nefesini dinliyorum bişey falan olmasın diye,
benim bünye alıştı artık sık kalkmaya,bir de kabüllendim artık sık kalkmasını,
seyrek kalkarsa sürpriz oluyor:dance:

aynen vallaha mehlika zaten uyuduğu geceelrdede ablam yanındadı hep sallamış uyandıkça
bende alıştım artık gece gündüz uyumamamsına ama 2 gündrü sürekli ağlak hep kucakta al beni diye ağliyo hiç eğlenmiyo mutsuz hasta bendede öksürük var sanırım benim yüzümden hasta oldu yadadediğimi gibi denizde üşüdü
bebelere değişik neler veriyonuz ben epeydir aynı sebze çorbası yarım süt yarım su cicibebe meyve yoğurt pirinç unu standarlarımız bunlar
aaa demeyi unttum biz tam 10 kilo olduk artık

çok yoğunum çok bir sürü iş yaptım
şimdide kdv kontrolü yapcam geçen ayın bitityım gelirm 4e kadr yetştrmem gerek üff geçmişe sonra bakarım artık

ayy esmer bende aşagıya hiç bakmıyom nerde diye soruyom ıyıce şaşkın oldum.. dün face de yazmışsınya kaşlar kalkık fılan dıye bende tam karşımda görümcem vardı ondan olabilir diye yazacaktım ama onlarda face girip okuyorlar yazmadım artık .
dogru söylüyon canım doktorda boyu uzuyorsa gelişiyo demektir zaten artık az kilo alırlar dedi..

mehlika banada geldi milupadan hatta birini yapıp yedirdim bile ama benım doktor dumasın çoookkk kızıyo hazır gıda verınce kendın yap dıyo ama demıyo kım yapacak dıye:))

:dilcikar: aynı dert bendede var bacı yaa doktor diii kendin yap ben diim dötüm küçülür hazı verem :sm_cool: doktor çağanı hep anasının yaptıklarıla büyüyo sanıyo emme hep hazır meyve püresi bilem hazır oluıyo çoğunda çok sıcak sempatiksalakcinni sebebim var sıcak

buglem iyimiş masallahh

mehlika berilin eline başka bişey ver yazık sanada

cadaloz çok geçmiş olsun
ben de bulurum insallah su wee meyve emziğinedn

sağol canım iyileşyoruz git gide sen nasılsın

kızlar milupadan kargo geldisositososito
birer kullanımlık iki farklı muhallebi var
yine numunelik nivea ıslam mendil,şampuan,
küçük bir tüpte nivea pişik kremi,
beslenme tablosu,aşıları anlatan broşür falan..
yav şu muhallebileri biraz büyüğünden gönderselerdi daha iyi olacaktı,
tek kullanımlık bunlar,
banada geçen ay gelmişti 6ayda nivea mendil çok güzel kokuyor yaaa

günaydın kızlar

canım yaa olsun buğlem bu ay 100 gr düşmüş bile bırak kilo almayı üzülme çok iyi maşllh

şu muhasebecilere allah yardım etsin valla ben çalışırken derdimki keşke muhasebe bölümüne geçsem akşama kadan oturup döt büyütüyolar diyodum ama şimdi siz anlattıkça anladımki insanın beynini yoran bir iş allahtan geçmemişim diyom:)

X