2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar yogurtu kendı mayalayan arkadaşlar bende günlük süt aldım mayaladım bi sorun yoktu güzel görünüyordu ama kaşıgı bı batırdım resmen sünüyo ya yoğurt ben yapamadımmı yoksa böylemi oluyo günlük sütten bu yogurtu şimdi yedirsemmi yedirmesemmi ?

canım ben hergün günlük mayalıyorum tadına bak bi canım tadı hoşuna gitmezse verme mayandanda kaynaklanabilir sünmesi.

yauv siz gene nispet mi yapıonuz bize buluşma fln.zaten özledim ist.atlar gelirim bende keremle görürsünüz.beklerim canım gel işte hazır bak bir ayağın varmış atı ver öbür ayağınıda buraya.

gel gel 20 ya da 21 kaısmda doğumgünü yapacağız zemuszemus

merhabalar kizlar bir bakayim size dedim ozledim valal sizleri son birkac sayfaya bakabildium
rylai gecmis olsun canim insallah brianonce iyilseri yavrun
bulsuma mi var yine 20 kasimda sendeyiz demek esmerim chileck gibi ben de davet ediyorum kizlar bzide de toplanabilriz dogumgununde plan yapiyordum ama malum daha cok var bizim dogumgunuen ocak sonu ondan once de davet edebilirim gelenleri cok da sevinirim

kızlar yogurtu kendı mayalayan arkadaşlar bende günlük süt aldım mayaladım bi sorun yoktu güzel görünüyordu ama kaşıgı bı batırdım resmen sünüyo ya yoğurt ben yapamadımmı yoksa böylemi oluyo günlük sütten bu yogurtu şimdi yedirsemmi yedirmesemmi ?

ağzını açıp dolapta beklettinmi canım
bir de ilk seferde öyle oluyo 2.yaptığında maya olarak ilk yaptığın yoğurdu koycaksın
her yeni yaptığın yoğurdu bi önceki yaptığınla mayalıcaksın yani 2-3 seferde normale dönücek yoğurdunda bişi yok yedirebilirsin sende tadına bak bi

biz ilk yaptığımızda sek günlük şişe süt yoğurt olarakta sekin klasik dikdörtgen kapta olan yoğurundan yaptık
her kavanoza 1 cay kaşığı yoğurt koyduk 3 saat mayalandı daha sonra kapaklarını açıp buzdolabında beklettik
kıvamı sıvı kremadan biraz katı gbiyi banada tuhaf geldi annem sölei o zaman her yeni yaptığımızda 1 öncekinden mayalıcaz düzelcek dedi
şimdi sorun yok
:)

rapunzel tarif için sağol cnm,
beril elma ve havuç suyunu sevdi,
mama vermedim ama muhallebi vermeyi düşünüyorum..

merhabalar kizlar bir bakayim size dedim ozledim valal sizleri son birkac sayfaya bakabildium
rylai gecmis olsun canim insallah brianonce iyilseri yavrun
bulsuma mi var yine 20 kasimda sendeyiz demek esmerim chileck gibi ben de davet ediyorum kizlar bzide de toplanabilriz dogumgununde plan yapiyordum ama malum daha cok var bizim dogumgunuen ocak sonu ondan once de davet edebilirim gelenleri cok da sevinirim

canımcım naber?
seni arayacaktım evelsi gün ama avea iletişimimi kestiği için arayamadım :KK1:
kaç gündür aklımdaydın.
hem evet sizde toplanalım ulaşım daha kolay kaydirigubbakcemile3

evet canım ya 20 kasımda ya da 21 kasımda eşli olarak bizdeyiz.
20 kasımda çalışıyorum gelemeyiz diyenler olursa 21 kasımda koceleri de razı edip gelirsiniz.
güzel fikirlerim var o güne ait zemuszemus

canımcım naber?
seni arayacaktım evelsi gün ama avea iletişimimi kestiği için arayamadım :KK1:
kaç gündür aklımdaydın.
hem evet sizde toplanalım ulaşım daha kolay kaydirigubbakcemile3

evet canım ya 20 kasımda ya da 21 kasımda eşli olarak bizdeyiz.
20 kasımda çalışıyorum gelemeyiz diyenler olursa 21 kasımda koceleri de razı edip gelirsiniz.
güzel fikirlerim var o güne ait zemuszemus

daha iyiyim canim saol onemli degil canim dusunmen yeter
insalalh bir aksilik olmazsa ayazimin dogumgunune gelmek isterim ben
bizde bulusuruz valla super olur anadolu yakasi analari gezenti nasilsa geliriz heryere aslinda haftaici olsa yaz bitmeden gelriseniz bize havuza da girebilriiz hep beraber ya da cmt-pazar olursa da 6-8 kisilik falan kontenjanim var o sekilde de ayarlayabiliriz gelecek kisi sayisina gore

ayça gelip gitmişsin sana mama sandalyenizi soracaktım,
bir de adet oldun mu diye soracadım..

bugün sabah test yaptım negatifhihoyyyt
oh şüphelerimden bir nebze olsun kurtulduma.s

rylai geçmiş olsun cnm,şırınga fikrine katılıyorum..
jasmin hoşgeldin,nasılsın?burak nasıl?
ek gıdaya geçtiniz mi?

daha iyiyim canim saol onemli degil canim dusunmen yeter
insalalh bir aksilik olmazsa ayazimin dogumgunune gelmek isterim ben
bizde bulusuruz valla super olur anadolu yakasi analari gezenti nasilsa geliriz heryere aslinda haftaici olsa yaz bitmeden gelriseniz bize havuza da girebilriiz hep beraber ya da cmt-pazar olursa da 6-8 kisilik falan kontenjanim var o sekilde de ayarlayabiliriz gelecek kisi sayisina gore

hafta içi benim için zor ama cumartesi iyi olur.
olun yaa havuz olmasa bile görüşmüş oluruz ayarlasak aslında birşeyler.
hem sen rusyaya dönmeden de görüşmüş oluruz ne güzel.

esmeralda niyazibey e hiç gitmedim bu cumartesi inş.ordayım o zaman :) değişiklik olsun tşk fikir için

Jasmin hoşgeldin cnm

rylai geçmiş olsun acil şifalar....

ceyce jasmin mehlika hepiniz sağolun kızlar kocişe söledim alıcak şırınga deniycez bakalım

sağol tatlım götürdük zaten hemen damlayla şurup verdi bizede ilerleyebilir dedi ama çok şükür şimdilik iyiye gidiyo ateş falan yapmadı inşallah böyle atlatırız senin kuzun nasıl kıyamam ben ona yaa iğneler fayda ediyomu bari

DÜN BAYAĞI Bİ HASTALNDI AMA BUGÜN İYİ ŞİMDİ ARADIM ASLINDA BİRAZ ERKEN ÇIKMAK İSTIYORUM AMA İZİN ALABİLRMİYİM BİLMYORUM

piişştt dünür sen niye pro üye oldun kız gözümü alıonuz alltta esmerle sen bendemi olsam neyapsam sizden aşağı tarafımın olmaması gerekio boshayallersmile

Ne biliym evlilk çizelgesini yapıştrmk istemştim olmamıştı prolar yapablyormuş die karta başvurdum oldum işte ne oluyosa sanki
çizgelyei yaptım da ne değiştyse :KK1:

bugün sabah test yaptım negatifhihoyyyt
oh şüphelerimden bir nebze olsun kurtulduma.s

:CüvCüv: anumm 2.yiğeni bekliyorduk bizde kazaya kurban gittim ertesi gün hapı mapı dedin ama olmamış demekki :KK1:

off ya kuaföre gitmem gerekio ama çok üşeniyorum 2 gündür saçımı yıkamıyorum boyancak diye
varmı böle bi üşengeçlik yaa ama napıım çok sıcaak:KK43:

selam kızlar...
oh be kk düzelmiş hep öle kalcak sanmıstım....

4. dişimizde geliyo :lepi:
sanrım bizim kız 1 yasına gelince benden fazla dişi olcak :roflol:

slm kızlar nasılsınız bizim 3 gündür hiç keyfimiz yok öykü soğuk almış gözler şıpır şıpır akıyo 10 dakkada bir 6 kere hapşırıyo yavrum damlayla şurup kullanıyoruz bugün birazdaha iyi en azından hapşırıkları azaldı uyuyamıyodu yavrum hapşırmaktan ama şurubu içmiyo püskürtüyo zaten kaşık fobisi var iyice artıcak ayy napcam bilmiyırum akannehir

slm canım . geçmiş olsun. biraz önce iyileşşsin bebeler inş.

selam kızlar...
oh be kk düzelmiş hep öle kalcak sanmıstım....

4. dişimizde geliyo :lepi:
sanrım bizim kız 1 yasına gelince benden fazla dişi olcak :roflol:

hey maşallah

X