2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne tür bir iş bakıyor burcu aklımızda olsun
etli ekmek partisi yapalım Sİvasta :)
bu arada benim pimpiriğin c.tesi günü doğum günü hiç bişey almadım daha ...evde bişey hazırlıyamam herhalde sahilde Ramize götürsem ayıp olurmu Köfte partisi

evet evet etli ekmek partisi süperr olur :lepi:
bende bu sene eşime d.gününde bi dolu süpriz yaptım
çok sevindi kocem zemuszemus

araç kiramala sorumlusuydu bir şirkette, operasondaydı yani.
çıkarıldı işten 3 hafta oldu, hala arıyor işte.

ceyce ve senin işin zor bacım yaa, çok uzaksınız nedek.
gerçi eskişehirde bile var bir ayağımız, oaraya gitme ihtimalim var ama sivas için hiç umut yok.

aa eski sevgilim sivaslıydı, onun babanesini ziyarete falan mi gelsem acaba; kocem ne derki bu işe :roflol:
hay allah ya üzüldüm çok inşallah kısa zamanda sıkıntılar çözülür

ayy cnmm çok saol aile sadetini bozma benim için bel gelirim inş istanbula opuyorumnanaktan
zaten bende eşimde hiç görmedik gelmek istiyoruz en yakın zamanda cnm

sinemis hayırdır tokata nie geliyosun?
ben evlendim tokata gittim eşim ordaki hastaneydi 9 ay kaldık
sonra tayin olduk memlekete hoş merkezde değil eşimin işi ama olsun nöbete gidip geliyor
tokata gelmişken burayada gelde burda kirli ahmette sana enfes bi köfte yedirelim cnmm

ben tokatlıyım canım
tokat merkez yani
orda doğdum büyüdüm 8 sene oldu istanbula geleli
en son 13 sene önce yedim sivas köftesini ve bayılıyorum tokata gelirsem ilk işim sivasa gelip o köfteden yemek
annemler hersene gidyor ama ben 2 sene önce gittim en son tokata
hatat dün abim sivasa götrp yedirmişşş
üff canım istedi
hangi yıl evlendin sen
nerde otrdun ki?
bu arada çok naziksin canım köfte için teşkkür ederim:asigim:

ne tür bir iş bakıyor burcu aklımızda olsun
etli ekmek partisi yapalım Sİvasta :)
bu arada benim pimpiriğin c.tesi günü doğum günü hiç bişey almadım daha ...evde bişey hazırlıyamam herhalde sahilde Ramize götürsem ayıp olurmu Köfte partisi

her türlü iş bacım. seçme şansı yok şu anda.

valla köfte partisi süper, bence gayet iyi olur.
ama niyazibey kebapçısını da öneririm. Ramiz'in biraz ilerisinde bilirsin mutlaka.

hay allah ya üzüldüm çok inşallah kısa zamanda sıkıntılar çözülür

inşallah canım yaa

ben tokatlıyım canım
tokat merkez yani
orda doğdum büyüdüm 8 sene oldu istanbula geleli
en son 13 sene önce yedim sivas köftesini ve bayılıyorum tokata gelirsem ilk işim sivasa gelip o köfteden yemek
annemler hersene gidyor ama ben 2 sene önce gittim en son tokata
hatat dün abim sivasa götrp yedirmişşş
üff canım istedi
hangi yıl evlendin sen
nerde otrdun ki?
bu arada çok naziksin canım köfte için teşkkür ederim:asigim:

rica ederim cnmm
ben 2008de evlendim karşıyakada oturduk cnm
eşimde kadın hast. ve çocuk hastanesindeydi :sinifsinif:

rica ederim cnmm
ben 2008de evlendim karşıyakada oturduk cnm
eşimde kadın hast. ve çocuk hastanesindeydi :sinifsinif:

Hımm anladım canım
bende 600 evlerde büyüdüm 19 sene oradaydım
ahhh ahhh özledim eskiyiiiboshayallersmile

biliyorum cnm 600 evleri
medical parkı biliomuusn oraya çook yakındı bizim evde
hatta oraya iş için başvurdum sivasa geldik aradılar gelin görüşelim diye ama olmadı :bbo:
evet özlüyor insan geçmiş zamanları

a.s.merhaba kızlar nasılsınız görüsmeyeli..bebısler nasıl?

slm kızlar nasılsınız bizim 3 gündür hiç keyfimiz yok öykü soğuk almış gözler şıpır şıpır akıyo 10 dakkada bir 6 kere hapşırıyo yavrum damlayla şurup kullanıyoruz bugün birazdaha iyi en azından hapşırıkları azaldı uyuyamıyodu yavrum hapşırmaktan ama şurubu içmiyo püskürtüyo zaten kaşık fobisi var iyice artıcak ayy napcam bilmiyırum akannehir

iyiyiz canım sen nasılsın

slm kızlar nasılsınız bizim 3 gündür hiç keyfimiz yok öykü soğuk almış gözler şıpır şıpır akıyo 10 dakkada bir 6 kere hapşırıyo yavrum damlayla şurup kullanıyoruz bugün birazdaha iyi en azından hapşırıkları azaldı uyuyamıyodu yavrum hapşırmaktan ama şurubu içmiyo püskürtüyo zaten kaşık fobisi var iyice artıcak ayy napcam bilmiyırum akannehir

geçmiş olsun.
şurubu şırıngayla vermeyi denesen. ağzına püskürt.

biliyorum cnm 600 evleri
medical parkı biliomuusn oraya çook yakındı bizim evde
hatta oraya iş için başvurdum sivasa geldik aradılar gelin görüşelim diye ama olmadı :bbo:
evet özlüyor insan geçmiş zamanları

Bnde çok özlüyorum eskiyi.hastane açılmış evet şansına taşınmışsın hayırlısı olsun bak bebişn oldu
herkes nerelere kayboldu yaw
ben taa doğum yaptığım günü okuyordum herkes neler yazmış die kaydirigubbakcemile3
merkatan işler önümde bekliyor

ayça sen nasılsım canım

geçmiş olsun dikkat et canım bak bzi öyle başladık iğneye kadr gitti hemen dr götür

geçmiş olsun dikkat et canım bak bzi öyle başladık iğneye kadr gitti hemen dr götür

sağol tatlım götürdük zaten hemen damlayla şurup verdi bizede ilerleyebilir dedi ama çok şükür şimdilik iyiye gidiyo ateş falan yapmadı inşallah böyle atlatırız senin kuzun nasıl kıyamam ben ona yaa iğneler fayda ediyomu bari

çok geçmiş olsun cnm şurubu şırınga tarzı bişiyle verebilirsin
daha önce multitabs kullanmıştık onun damlalığını atmadım şurup vermem gerektiği zamanlarda süper oluyo kaşık fobisi olmasa bile şurubu dökebiliyorlar bu tarz bi damlalıkla hiç biyere dökülmeden şurubu kolayca verebiliyosun

ceyce ve senin işin zor bacım yaa, çok uzaksınız nedek.
gerçi eskişehirde bile var bir ayağımız, oaraya gitme ihtimalim var ama sivas için hiç umut yok.

aa eski sevgilim sivaslıydı, onun babanesini ziyarete falan mi gelsem acaba; kocem ne derki bu işe :roflol:
[/QUOTE]

yauv siz gene nispet mi yapıonuz bize buluşma fln.zaten özledim ist.atlar gelirim bende keremle görürsünüz.beklerim canım gel işte hazır bak bir ayağın varmış atı ver öbür ayağınıda buraya.

çok geçmiş olsun cnm şurubu şırınga tarzı bişiyle verebilirsin
daha önce multitabs kullanmıştık onun damlalığını atmadım şurup vermem gerektiği zamanlarda süper oluyo kaşık fobisi olmasa bile şurubu dökebiliyorlar bu tarz bi damlalıkla hiç biyere dökülmeden şurubu kolayca verebiliyosun

valla iyi aklıma getirdiniz kızlar yaa sağolun öyle yapim cnm bende bi kaşık şurup verene kadar 3 kaşık önlüğüne dökülüyo 4.de tıkabiliyorum anca ağzına zorlamakda istemiyorum bu dönemde zorlarsan iyice ters teper dedi doktor malum ek gıdaya geçiş yapamadık ya biz bi türlü zorla bişiyler vermek istemiyorum bende artık deviti bile zor veriyorum düşün yani

geçmiş olsun rylaicim ayça hoşgeldin canım.

çook işim var ama yapmak hiiiç istemiyorum.oofo yaa

kızlar yogurtu kendı mayalayan arkadaşlar bende günlük süt aldım mayaladım bi sorun yoktu güzel görünüyordu ama kaşıgı bı batırdım resmen sünüyo ya yoğurt ben yapamadımmı yoksa böylemi oluyo günlük sütten bu yogurtu şimdi yedirsemmi yedirmesemmi ?

piişştt dünür sen niye pro üye oldun kız gözümü alıonuz alltta esmerle sen bendemi olsam neyapsam sizden aşağı tarafımın olmaması gerekio boshayallersmile

X