2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli 4. dişiniz de hayırlı olsun,maşaallah melisaya

feyza bu sefer ucuz atlattık,aman uzak olsun şimdilik,
Rabbim isteyenlere versin,bizim için en az 1,5 sene geçsin öyle,

feyza evlilik çizelgeni ben görüyorum cnm,gözel olmuş,
kürkte pek yakışmış,hayırlı olsun..

mehlika ucuz atlattın vessalem inş biiş olmamıştır
o testede fazla güven olmaz ama :roflol:
(içine bi kurt düşüriyim senin )
çok merak ediyorum kim ilk gebe kalacak
birde ben oluyormuşum akannehir :roflol:
sağol canım bende artık bir hayaletim ceyce hanfendsi görmedim yazmış görmek istemyor herhal :dilcikar:

mehlika ucuz atlattın vessalem inş biiş olmamıştır
o testede fazla güven olmaz ama :roflol:
(içine bi kurt düşüriyim senin )
çok merak ediyorum kim ilk gebe kalacak
birde ben oluyormuşum akannehir :roflol:
sağol canım bende artık bir hayaletim ceyce hanfendsi görmedim yazmış görmek istemyor herhal :dilcikar:

nerde kız harbiden göremiom benmi körüm.

bizde seni seviyoruz dünürcüm özellikle kerem buğlemi daha çook sevio:kedi:

sen diğer mesajları görmedin galibaa yoksa ateşe tutardın cadı kaynana:eek:klava:
keremi bi görmemiz lazım hani nerde fotolar face bi yükleyemedin gitti kız elden gidecek çok isteyeni var çokCADIARZU

neyse ceyceye kalırsam akşam 6 mesaiyi bulurum herhalde
ben en iyisi çıkıyım bi çizelgeyi göremedi yaww kaydirigubbakcemile3

valla ben birtane buglemin doğum çizelgesini görüom ben niye göremiom neyaptın bana sen.

çok garip gidemedim görüyonmu içime kurt düşürdü bu cadı kadın :dilcikar:
esmerin telefon işine döndü kendine kendine arıyor
şimdide çizelgeyi herkes görüyor:roflol:
bir sen göremedin yaniii akannehir

sen diğer mesajları görmedin galibaa yoksa ateşe tutardın cadı kaynana:eek:klava:
keremi bi görmemiz lazım hani nerde fotolar face bi yükleyemedin gitti kız elden gidecek çok isteyeni var çokCADIARZU

yok görmedim ne kaçırdım gene taşıyayım şu evi yükleyecem face şuanda ev toplamak la meşgulum akşamları.verirsin verirsin benim oğlumdan kıymetlisinimi bulacan.

neyse ceyceye kalırsam akşam 6 mesaiyi bulurum herhalde
ben en iyisi çıkıyım bi çizelgeyi göremedi yaww kaydirigubbakcemile3

yarın devam ederiz hadi git bakem ama ben göremiom zemuszemuszemuszemus

ceycecim seni çok çok öptüm canımmm dünürüm .opuyorumnanaktançalış çalış kızımın geleceği için çalışmaya bak sen hadi yafrum görüşürkbayanssulusmile

ceycecim seni çok çok öptüm canımmm dünürüm .opuyorumnanaktançalış çalış kızımın geleceği için çalışmaya bak sen hadi yafrum görüşürkbayanssulusmile

bende öptüm canım neyapalım sen cadı dünür olacan size yetiştirmek için şimdiden stok yapmaya başlıom hadi görüşürüz yarın ama göremiom çizelgeni bak demedi deme.zemuszemus

merhaba kizlar, nasilsiniz? bi yaramazlik yok ins. herkesler iyidir ins.

ben bisey sorucam size

yusuf günde 3 er defa kaka yapiyor, üstelik eski istahi da yok eskiye nazaran daha az yiyor

normal mi bu durum sizinkiler nasil?

merhaba kizlar, nasilsiniz? bi yaramazlik yok ins. herkesler iyidir ins.

ben bisey sorucam size

yusuf günde 3 er defa kaka yapiyor, üstelik eski istahi da yok eskiye nazaran daha az yiyor

normal mi bu durum sizinkiler nasil?

selam cnm
diğer arkadaşları bilmiyorum ama bizimkide çok iştahsız deli oluyorum ben dişlere bağlıyorum dün net de okudum dişler çıkarken iştahsızlık olur geçicidir diyordu

selam cnm
diğer arkadaşları bilmiyorum ama bizimkide çok iştahsız deli oluyorum ben dişlere bağlıyorum dün net de okudum dişler çıkarken iştahsızlık olur geçicidir diyordu

haklisin hem yaz aylarinda biz bile az yiyoruz ama nerden geliyor bu kadar kaka?

bi de deli gibi saclarini cekiyor bilmiyorumkismile ins. basi agrimiyordur

X