2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esmerim aada günaydın a.s.
herkeslere günaydın a.s.

birazdan doktora gidicez insallah gecmiştir boğazları...

dükkanı gene esmerim açmış günaydın herkese.

herkeslere günaydın a.s.

günaydın canım. kontrole mi gideceksiniz dr. melisam nasıl oldu okudum akşam emmiş demekki düzelmeye başlamış güzellik.

slm kızlar kaç gündür giremiyorum demirle uğraşıyoruz cuma gecesinden beri ateşi sürekli inip çıkıyo c.tesi 38.9 a kadar çıktı hemen hast.götürdük kulaklarında boğazında ciğerlerinde bişey yokmuş dişlerden olabilir dedi dr 2dişimiz zaten çıktı yenileri geliyo sanırım bi mızmız oldu demir sormayın kahkalar atarken bi anda dudaklarını büküp ağlıyo
pamukçuğumuzda geçmedi daha onun içinde ilaç kullanıyoruz offf ya hafta sonu çok ağladım 6 aydır maşallah hiç hastalık görmedim kuzumdan öyle ateşlenince çok üzüldüm şükür bugün hiç çıkmadı ateşi ama huysuzluk tam gaz devam ediyo
bizden bu kadan süt sağıp yatacağım çok uykuuzum inş.bu gece çıkmaz ateşi

canım çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. dişten oluyordur o ateş. pamukçukta biraz inatçı birşey ancak geçer .

Merhaba bocuk
Koska nin üzüm pekmezi var burda bulabildigim tek pekmez onu veriyorum

bende koska veriyorum.

Kizlar uyku sorunu icin nette bakarken söyle bi cümle buldum ne demek bu ben bisi anlamadim acaba ise yararmi?Anlayan aciklasin bi zahmet.

Eğer bebeğiniz normalde akşam saat 8:30'dan sonra yatıyor ve gece birden uyanıyorsa bebeğinizi her zamankinden yarım saat önce uykuya yatırmanız onun gece boyu uyumasını sağlayabilir. Bu yöntem gerçekten işe yarayabilir. Deneyin.

şaşırdımmmmsempatiksalakcinni

tükkan açmaya geldim
günaydın herkese..

herkeslere günaydın a.s.

günaydın kızlar

dükkanı gene esmerim açmış günaydın herkese.

günaydın canım. kontrole mi gideceksiniz dr. melisam nasıl oldu okudum akşam emmiş demekki düzelmeye başlamış güzellik.

gunaydınnnnnn

Oferta
Canim ben kahve cay kola hic bisi icmiyorum hala emzirme cayi iciyorum oglanada rezene cayi iciriyorum ama yok yok yok gece en az 2 kez emmeye kalkiyor 2-3 kez zirliyor bakiyorum emzigini veriyorum yada simdi cok sicak su veriyorum biraz ama sonunda birakmiyor illa emecek.Dün gecede o kadar yemenin sonucu bi ton kaka yapmis bu seferde onun icin uyandi agladi ama bizim bi sansimiz var uyaninca hemen kendisi uykuya daliyor benim sorunum ise ben uyandimmi en az yarim saat uyuyamiyorum.

bende sadece rezene çayı ve tarçınlı karanfilli çay içiyorum normal çay içmiyorum kahve desen ağzıma sürmüyorum aama yine uyumuyor yine uyumuyor.geceleri önce beni emiyor arkasındanda mama yediriyorum artık o kadar zorluyorumki çocukta direnç gelişmeye başladı ağzını sımsıkı kapatıyor açmıyor.şimdi umutla önümüzdeki ayı bekliyorum 6.ayı bitince uykuları düzelir diyorlar.bakalım ne olacak.

hadi hayırlı olsun delfcim. bir anda hızlandı ege.

Dünden beri kadir tuğcu'nun yazılarını okuyorum. Ayaz'ın beslenmesinde köklü değişiklikler yapmaya niyetliyim. Benim kafadaki tek doktor da Kadir Tuğcu.
Bakalım iyice araştırayım 8.aya girdiğimizde yani 11 gün sonra yeme programımızı değiştirebilirim.

Şu benim parmak oğlanı özel sağlık sigortası kapsamına alsalardı Kadir Tuğcu'ya devam etmek isterdim ama nerdeee..
Prematüreleri sağlık kapsamı dışı bırakan özel sigortalara uyuz oluyorum

tükkan açmaya geldim
günaydın herkese..

günaydın esmerim
hep sen aç bi biz açamadık şu tükkanı

herkeslere günaydın a.s.

juli nasılsın canım ? melisa emmiş hadi gözün aydın gerisi gelir

günaydın kızlar

günaydın dünür

günaydın canım

canım çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. dişten oluyordur o ateş. pamukçukta biraz inatçı birşey ancak geçer .

bende koska veriyorum.

şaşırdımmmmsempatiksalakcinni

gunaydınnnnnn

bizim 2. dişimizde geliyorrr

günaydın delfcim .dişleriniz hayırlı olsun biz hala yerimizde sayıyoruz

günaydın kızlar...

oğlum emeklemeye başladı.....kaydirigubbakcemile2

sevinsemmi üzülsemmi bilemedim çünkü heryere giriyo....sempatiksalakcinni

maşallahhhhh inşallah sorunsuz çıkarır.

sağol canım inşş.

Dünden beri kadir tuğcu'nun yazılarını okuyorum. Ayaz'ın beslenmesinde köklü değişiklikler yapmaya niyetliyim. Benim kafadaki tek doktor da Kadir Tuğcu.
Bakalım iyice araştırayım 8.aya girdiğimizde yani 11 gün sonra yeme programımızı değiştirebilirim.

Şu benim parmak oğlanı özel sağlık sigortası kapsamına alsalardı Kadir Tuğcu'ya devam etmek isterdim ama nerdeee..

sağol canımmm hızlandı valla.

sağol feyzacım. darısı başınıza

günaydıııın:KK3:
sağol teyzesi maşallahı var eee annesine çekmiş kaydirigubbakcemile3
bizimkinin de ana uykucu baba uykucu kime çekmiş bilmem..
merhaba kizlar
kütüphaneye gittik geldik yusufla,
ilk defa gidiyorum diye adrese netten bakmistim ama bulabilmek icin o kadar cok dolandim ki
dönüste de yusuf cok agladi resmen eve erken gelmek icin kostum,
eve geldigimde baktim yusuf uyuyor hemen dus aldim tartildim ve
dogumdan sonraki en büyük rekorumu gördüm 63.5
tarti mi bozuk bana mi hicbisey yemeden o kadar kosmak yaradi bilmiyorum
eferin saa,hadi gayret yakında 60'a düşecen..

slm kızlar kaç gündür giremiyorum demirle uğraşıyoruz cuma gecesinden beri ateşi sürekli inip çıkıyo c.tesi 38.9 a kadar çıktı hemen hast.götürdük kulaklarında boğazında ciğerlerinde bişey yokmuş dişlerden olabilir dedi dr 2dişimiz zaten çıktı yenileri geliyo sanırım bi mızmız oldu demir sormayın kahkalar atarken bi anda dudaklarını büküp ağlıyo
pamukçuğumuzda geçmedi daha onun içinde ilaç kullanıyoruz offf ya hafta sonu çok ağladım 6 aydır maşallah hiç hastalık görmedim kuzumdan öyle ateşlenince çok üzüldüm şükür bugün hiç çıkmadı ateşi ama huysuzluk tam gaz devam ediyo
bizden bu kadan süt sağıp yatacağım çok uykuuzum inş.bu gece çıkmaz ateşi
geçmiş olsun cnm,neyseki hiçbir hastalığı yoktur,
dişten demekki cnm,inş. kolaylıkla dişlerini çıkarır demircik..
herkeslere günaydın a.s.

inş. geçmiştir cnm,bu arada gözün aydın melisa emmiş,
devamı gelir inş.,bol sütlü günler diliyorum..
bizim 2. dişimizde geliyorrr

hadi hayırlı olsun,ağrısız, sancısız ,ateşsiz çıkarır inş.egecik

:nazar:
günaydın kızlar...

ayyy ne güzell ben çok istiyorum emeklemesini.tabi heryere girer birde o var ama çok tatlı oluyorlar emeklerken maşallahhh canım oğluşuna

nerde okuon kız?bence aslında prematüre bebelere özel sağlık sigortası yaptırmaları lazım. neyapmayı planlıon kız 8.ayda

delfcim hadi hayırlı olsun canım biz biri görmeden siz ikiyi görüonuz.darısı bizim başımıza

günaydın kızlar...

aaaa negüzel yaa emeklemeyede başladı bebişlerimiz.

günaydın esmerim
hep sen aç bi biz açamadık şu tükkanı

juli nasılsın canım ? melisa emmiş hadi gözün aydın gerisi gelir

günaydın dünür

günaydın canım

günaydın dünürcüm dinlendinmi biraz?

günaydın kızlar...

maşaallah cnm:nazar::nazar:

beril de bir kaç gündür desteksiz oturuyor 5-10 dk,