2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kizlar
kütüphaneye gittik geldik yusufla,
ilk defa gidiyorum diye adrese netten bakmistim ama bulabilmek icin o kadar cok dolandim ki
dönüste de yusuf cok agladi resmen eve erken gelmek icin kostum,
eve geldigimde baktim yusuf uyuyor hemen dus aldim tartildim ve
dogumdan sonraki en büyük rekorumu gördüm 63.5
tarti mi bozuk bana mi hicbisey yemeden o kadar kosmak yaradi bilmiyorum

slm kızlar kaç gündür giremiyorum demirle uğraşıyoruz cuma gecesinden beri ateşi sürekli inip çıkıyo c.tesi 38.9 a kadar çıktı hemen hast.götürdük kulaklarında boğazında ciğerlerinde bişey yokmuş dişlerden olabilir dedi dr 2dişimiz zaten çıktı yenileri geliyo sanırım bi mızmız oldu demir sormayın kahkalar atarken bi anda dudaklarını büküp ağlıyo
pamukçuğumuzda geçmedi daha onun içinde ilaç kullanıyoruz offf ya hafta sonu çok ağladım 6 aydır maşallah hiç hastalık görmedim kuzumdan öyle ateşlenince çok üzüldüm şükür bugün hiç çıkmadı ateşi ama huysuzluk tam gaz devam ediyo
bizden bu kadan süt sağıp yatacağım çok uykuuzum inş.bu gece çıkmaz ateşi

Gene kimsecikler yokken geldim ben :))

Oferta
Aynen canim benimde derdim seninki gibi sütüm varken mamada verdim hele az önce hem mama aldi hem beni emdi artik bu gecede sabaha kadar uyumazsa pess dicem .Benim büyük oglan gece yatar sabah kalkardi arada hic uyandirmadi beni ama bu böyle cins cikti valla hertürlü seyi denedim sende dene insallah sende ise yarar.Bu gece deliksiz uyusun yarin fakir sevindirecegim valla.

julim
Yok Matteo benle kalsin bide deneme yapacagim bakalim acaba oglan esimin horlamasindanmi uyaniyor korkup agliyor cünki bi o kaldi eger öyleyse esim kamp dönüsü büyük ogluyla yatsin :))

Oferta
Canim ben kahve cay kola hic bisi icmiyorum hala emzirme cayi iciyorum oglanada rezene cayi iciriyorum ama yok yok yok gece en az 2 kez emmeye kalkiyor 2-3 kez zirliyor bakiyorum emzigini veriyorum yada simdi cok sicak su veriyorum biraz ama sonunda birakmiyor illa emecek.Dün gecede o kadar yemenin sonucu bi ton kaka yapmis bu seferde onun icin uyandi agladi ama bizim bi sansimiz var uyaninca hemen kendisi uykuya daliyor benim sorunum ise ben uyandimmi en az yarim saat uyuyamiyorum.

Rapunzel
Sivribiber ismini ögrendimi diye sormusta bence erken diye düsünüyorum bazen benimkide bakiyor ama o ismini anladigi icin degildir sadece ses duydugu tanidik bi ses duydugu icindir diye düsünüyorum daha bi kac ay var ismini bilmesi icin.

slm kızlar kaç gündür giremiyorum demirle uğraşıyoruz cuma gecesinden beri ateşi sürekli inip çıkıyo c.tesi 38.9 a kadar çıktı hemen hast.götürdük kulaklarında boğazında ciğerlerinde bişey yokmuş dişlerden olabilir dedi dr 2dişimiz zaten çıktı yenileri geliyo sanırım bi mızmız oldu demir sormayın kahkalar atarken bi anda dudaklarını büküp ağlıyo
pamukçuğumuzda geçmedi daha onun içinde ilaç kullanıyoruz offf ya hafta sonu çok ağladım 6 aydır maşallah hiç hastalık görmedim kuzumdan öyle ateşlenince çok üzüldüm şükür bugün hiç çıkmadı ateşi ama huysuzluk tam gaz devam ediyo

çok gecmiş olsun kuzucuga çoçuklar büyüdü diş derdiyle birlikte hastalıklarlada tanıştıkk

Kizlar uyku sorunu icin nette bakarken söyle bi cümle buldum ne demek bu ben bisi anlamadim acaba ise yararmi?Anlayan aciklasin bi zahmet.

Eğer bebeğiniz normalde akşam saat 8:30'dan sonra yatıyor ve gece birden uyanıyorsa bebeğinizi her zamankinden yarım saat önce uykuya yatırmanız onun gece boyu uyumasını sağlayabilir. Bu yöntem gerçekten işe yarayabilir. Deneyin.

Bocuk
Ben hazir pekmez vermek icin cekiniyordum ama burda yazistik arkdaslarda iyi marka diyince icim rahat veriyorum sevdi benimki.Sizde dis ciktimi masallah.Bu aksam yere koydum koltuk altindan tuttum salonda dolasiyor sehpa tam boyu kadar gitti sehpayi isirdi ya disini kasirmi diye nasil ugrasiyor ama dis mis yok daha bizde .

Bocuk
Yarim saat sonra dese hadi anlicam bende anlamadim valla sallamismi ne yazan.
Ben yatiyorum iyigeceler bakalim nasil gececek gecemiz.

canım bizim daha dişimiz yokk totomuz büyük rahatımıza çok düşkünüz yürümek ne kelime daha dönmüyor bile yarım birşeyler yapıyor oturma dersen öne dogru kafası cekiyor benim oglanda daha tık yok canım

Kizlar uyku sorunu icin nette bakarken söyle bi cümle buldum ne demek bu ben bisi anlamadim acaba ise yararmi?Anlayan aciklasin bi zahmet.

Eğer bebeğiniz normalde akşam saat 8:30'dan sonra yatıyor ve gece birden uyanıyorsa bebeğinizi her zamankinden yarım saat önce uykuya yatırmanız onun gece boyu uyumasını sağlayabilir. Bu yöntem gerçekten işe yarayabilir. Deneyin.
ne alaka kel alaka yaniiii:KK1:
julicim
sütüm var mesajini gördü masallah yarasin minnosa :KK66:
yok hacı bugün kızlar önc kendini inandır didiydi bende ondan yazdıydım
bugün yeme içmemi yoksa kendini inandırmak mı bilmem ama 3 günün sonunda 15 dk emdi
cok mutluyum her akşam bi kere emse bile yeter bağa
öslüyorum cünküm:gitme:

gecmiş olsun canım...
biizmde geliyo üstler bugünn sinyalleri çaktı

julim
Yok Matteo benle kalsin bide deneme yapacagim bakalim acaba oglan esimin horlamasindanmi uyaniyor korkup agliyor cünki bi o kaldi eger öyleyse esim kamp dönüsü büyük ogluyla yatsin :))

:roflol: :roflol: :roflol:

X