2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben çıkıyorum kardeşim geliyormuş yoldaymış..herkes kendine ve kucuklara iyi baksın.arada girerim ben nete bakarım size...öptüm herkesleri..

selam kızlar..
çok fena moralim bozuk..
bizim ev çok sıcak oluyo diye kiraya vermeyi yada satmayı düşünüyoduk.eşim aradı şimdi kiracı bulmuş..iki ablasınında oturduğu sitede kiralık iki daire varmış..akşam onlara bakalımmı diyo..
bi bahane bulupbeğenmemem lazım evleri.yoksa iki görümceyle aynı sitede..kabus gibi:uhm::uhm::uhm:

bağdat oldu şimdi orası
bana uyar olumunekankayizsmile
lan juliikarısı her gel deyene gitme kız muhahahahah anam gibisin aynı anam kim nereye çağırsa hemen tamam der sende ölesin yarında gel burda buluşak:)
selam kızlar..
çok fena moralim bozuk..
bizim ev çok sıcak oluyo diye kiraya vermeyi yada satmayı düşünüyoduk.eşim aradı şimdi kiracı bulmuş..iki ablasınında oturduğu sitede kiralık iki daire varmış..akşam onlara bakalımmı diyo..
bi bahane bulupbeğenmemem lazım evleri.yoksa iki görümceyle aynı sitede..kabus gibi:uhm::uhm::uhm:

sen şimdi oturduğun evi kiraya vericen kendin başka yere kirayamı çıkıcan aman olsun kapını örtersin dışarda kalır bu kadartakma kafana bence yeten heryerde yeter sen dişini gösterdikten sora gerisi mühim değel

Hayriye senin yerinde olsam soyunur dökünür, sıcak mıcak demem kendi evimde otururdum

taşındığın ev sıcak olmıycak mı?
valla 2 görümceyle yan yana oturmaktansa sıcağa katlanırım

Hayriye senin yerinde olsam soyunur dökünür, sıcak mıcak demem kendi evimde otururdum

taşındığın ev sıcak olmıycak mı?
valla 2 görümceyle yan yana oturmaktansa sıcağa katlanırım

delikafaduldenlülülülülülüÇok üzgünüm çoook yani şimdi aklıma geldidide eğer evin ufak olması no problemse sıcaklığa klimayla çare bulabilrisin vallaha benim evde sıcak oluyo ama klima az bi çalışsa yetiyo sevcanın dediği gibi ya sıcak ya görümce:) tabii kocan bildiğini okumazsa

naber kız sevcanım nasılsın senin deiğin muskattan veriyom çağan 2 gündür gene uyumuyo ama götten oasurii inşallah fayda verir bi sabah bi akşam veriyom parmağımla yalatıyom mamaya aktıyom aradada

aldım aldım o ilacı kullanıyorum ama ya böyle böyle beni bırakırsa yada sütüm azalırsa ki zaten bu ay azaldı baya bi öfff ben 8-9 aylık olana kadar en azından emer diyodum ya nerden çıktı bu pamukçuk düzelince emer demi :sinifsinif:
düzelince emer canım merak etme,sen yine uyurken falan emzirmeye çalış sütün azalmasın,
berilde pamukçuk çıktığında uyanıkken emmiyordu uykuyla uyanıklık arasında yani uykuya tam dalmadan dayıyordum memeyi..
ya süt birden kesilirmi dünden beri emmedi ve memeler yumuşacık acaba sütümmü kesildi. gerçi emmeyince elimle sıktım geldi ama neden yumuşaklar :KK43:
cnm arada olur öyle,benim de bazen oluyor öyle bir iki gün hiç sertleşmediği oluyor,
ama sıkınca süt çıkıyor tabi,bir de bebek emdikçe süt iniyor,
düzelir inş. cnm..
buğlem kaç gündür anne diyor gecede benim yatağa bakıp anne demiş eb uyuyrdum duymadım eşim bi sevinçle uyandırdı anne dedi diye kalk diyor beni uyandıyor gündüz laf arasında diyordu ama gece net bi şelkde demiş eşimn dedğine göre
buğlemin elinden tutup yürütmeye çalışıyorz 3-4 adım atıyor sıpa erken yüreyecek galiba :nazar::nazar:

kızlar kerem 2 günden beri çıkarttığı seslerin arasına de de yide ekledi iki günden beri dede deyip duruyor oğlumun ilk kelimesi dede oldu yauv.
maşaallah kızlar bebişlerinize,yakında konuşmaya başlarlar,
slm benide aranıza alırmısınız benimde oğluşum 18 ocakta doğdu bende aranıza katılmak istiyorum
hoşgeldin cnm ne demek topik seninbuyrunnnnnnnnn
kizlar benimki 120cc suyu bir emiste bitirdi zarar verir mi acaba bilmiyorumkismile
aa maşaallah içmedi içmedi birden içmeye başladı demek,sudan zarar gelmez zannımca,
mama verdiğin için mutlaka su içmesi lazım zaten..

naber kız sevcanım nasılsın senin deiğin muskattan veriyom çağan 2 gündür gene uyumuyo ama götten oasurii inşallah fayda verir bi sabah bi akşam veriyom parmağımla yalatıyom mamaya aktıyom aradada
inş. işe yarar cnm..

kızlar sütü azalan arkidişler sizlere tavsiyelerde bulunucam şinciik
bol şekerli sütlaç yapıyosunuz yiyosunuz
hemen markete gidip şamfıstıklı helva alıyosunuz tercihiöm filiz marka gümletiyosunuz
üzerinede bolcana su içiyosunuz bide rezene tabii gaz olmasın diyi bunları yiyin bakın nasıl süt oliii
yediniz süt oldu dimi bebelerde emdi doydu şimdi gelelim asıl fasıla
sıra geldi ağlamaya hadi bakıyım napcaz biz bu kiloalrıı gene bunalıma girdim ben bidaha dışarı çıkmıcam zayıf kız= gıcık kız
öhöhöhöhöhö
şişko smilee
zayıflamak isteyen smile:KK43:((

anam tek başıma yazıyom çıkıyom püfff ne kocasak karılar oldunuz bee gelsenizde iki lafın belini büksekkk pöhhhhhh

hemen markete gidip şamfıstıklı helva alıyosunuz tercihiöm filiz marka gümletiyosunuz
üzerinede bolcana su içiyosunuz bide rezene tabii gaz olmasın diyi bunları yiyin bakın nasıl süt oliii
sıra geldi ağlamaya hadi bakıyım napcaz biz bu kiloalrıı gene bunalıma girdim ben bidaha dışarı çıkmıcam zayıf kız= gıcık kız
öhöhöhöhöhö
şişko smilee
cok sağol hacı
haçen ben bunları hüpletirsem 80 kilo olurum sempatiksalakcinni
ama kızım için olayım nolcaaaak dimi

selam kızlar..
çok fena moralim bozuk..
aman sakın hacı
sakın sakın
bi bahane bul evimi seviyim herif de
gitmem de
yada sen daha güzel bi ev bul

lan juliikarısı her gel deyene gitme kız muhahahahah anam gibisin aynı anam kim nereye çağırsa hemen tamam der sende ölesin yarında gel burda buluşak:)

sen şimdi oturduğun evi kiraya vericen kendin başka yere kirayamı çıkıcan aman olsun kapını örtersin dışarda kalır bu kadartakma kafana bence yeten heryerde yeter sen dişini gösterdikten sora gerisi mühim değel
tamam hacu sağada gelurum sempatiksalakcinni

Eren de cevizi yalayınca iyi zortlatıyodu
şifa olsun Çağan a

öhöhöhöhöhö
şişko smilee

bunları söylemek için geç kalmadın mı cadı
benim sütüm 4 ay önce azalmıştı zati :gitme:

hişşt kim var orda 2 misafir diyo kimsiniz siz bakıyım:)
jullii bacım dediğim gibi süt yoksa emmek istemez yada ısırır bolbol yee ksama kendini ay parçası gibi bebek besliyon maşallah kilo dediğin neki aman veririk salla gitsin nesfit ne süt yapacak bende aldım ama doyurmadı beni içim ezildi:KK43:1 ytaşa kadar emzirmeye devam sora zayıflarız sn elinden geleni yapta emmese kendi bilir ama senin sütün var sen kendin azaltıyon sütünü :)
kocmada baa cevizli sucuk almış gelde yimeee yide erkeğime süt olsun diyoo tabiii dedim ona süt bana döt basen göbek kalça herrbişiy yapiii aman olsun diiii verirsin sen gürhandada böledin diyooo ulan dedim bide bükçe öğrendim karıcım senin için diyon dedim ne demek sen ilk çocuktada şişkomudum ben dedimm cevabıı hee böledin ama sana çok yakışıyo dedii ühühühühühü
şaka bi yaana ben takmıyom zaten bu ayz geçti seneye yaza veririk kiloları napak

cadoloz ikimizden başka yok gııı milet bebeleri kucagına aldı geceleri kimseler yokkk

misafirler şincik gitti mutfak kalk gidelim diyo ben ... yeme otur diyorum kaydirigubbakcemile2 biraz dinleneyim toplıycam sonrada bişeyler yemem lazım koşturmaktan bişey yiyemedim sonra yatıyim derken kızım kalkar offff çok işim varr

ay böcüğüm kusura bakma bacım yaa su saç dökülmesi topiğine bakınıyodum ay benim psikolojim bozuldu kafamda saç kalmadı yaa yok böle bi dökülme doktora gittiğimde bolbol bakliyat ye yeşil mercimek kuru fasulye nohut demişti ama bunları ne zaman yesem çağan daha çok azıyo ama saçımın dökülmesindede hiçbi gerileme olmadı şimdilik ilaç vermiyom demişti yarın nasipse gene gitcem vitamin bişiy versin canım gür saçlarım söndü küstüler hayata cansızlaştılar pörsük pörsükler elimi heratışımda hapazıyla geliyolar pöfffff
sen napıyon bende yatacam kocame yliyo şimdilik çağanı bakalım ben mamasını yediririm dedi emme gene bana kakalar

X