2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yok bacım geri kalmadın yazıyorum oraya bi yandan.
62 sayfa demedim kız 62 kullanıcı dedim.
yanda o sayfa açık bi yandan :roflol:
gerçi benim için konu inandırcılığını kaybetti artık

one lem yine ne haltlar karıştırıyon bakem ben kaçırmışım kaydirigubbakcemile3

bende dün çok yoğundum arkadaşın işlerinede ben baktığımdan dün maaşları fln yaptım biz ay sonu dağtıırız maaşları bugün rahatım

sizin iyi ay sonu iş az olur bizim ay başı yoğun sinir oluyor insan

maasallah Sinemis darisi bizim bebelerin basina

valla sinemis sizin kız hızlı çıktı maşallah buğlem hanımın mutfağa gelip eteğinden tutup anne anne demesi yakındır :)
teşekkürler teyzoşlar
anam benim böcük çok hareketli maşllh yürüteçle evi dolanıyor görseniz .dünde anne dediş net konuşrken diyordu ben tesadüf diyordum
annesi gb çok çenesiz olcak benim kız

slm benide aranıza alırmısınız benimde oğluşum 18 ocakta doğdu bende aranıza katılmak istiyorum

hoşgeldin canım

feyza kızz buğlem yakında günaydın diyerek uyandırmasın seni sabah kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin escales.
eski üyelerdenmişsin nerelerdeydin bu zamana kadar

hee benim kızla taa hamileyken konuşuyordum ondan çok çenesiz mi oldu ne :ecrin_bebek: dermi der belli olmaz

yok bacım geri kalmadın yazıyorum oraya bi yandan.
62 sayfa demedim kız 62 kullanıcı dedim.
yanda o sayfa açık bi yandan :roflol:
gerçi benim için konu inandırcılığını kaybetti artık

anam şu dedi vara bi bakamdım siz anlatıyosunuz yoğunum ama dur 2 dk bakıyım bi ben

baska topigin reklamini yapiyoruz burda kaydirigubbakcemile3

Kizlar öteki topikte tartisma var kosun :KK1:

hatta dün gercekten derdim var topiginde kavga vardi ama bizim burda kimse yoktu cagiramadim kaydirigubbakcemile3

Allahııımmm sabah esmer link vermişti derdim varın linkini
aaa hala çıkamadım neler var neler

vuvvvv yurt dışına gelin gitmek isteyenler püff hayatım boyunca hiç istemedim.taliplerim oldu ama asla cazip gelmedi bir o kadr itici

upss dogru kullanici demissin.

yakinda "bebegimi bana vermiyorlar" diye baslik acar o da bu kadar ilgi ceker yerimseniben

kesin :KK1:

eski yuvama bi döneyim bakayım dedim.
yavv neler karıştırırdım eskiden orda.
duruldum şimdi kaydirigubbakcemile3

Allahııımmm sabah esmer link vermişti derdim varın linkini
aaa hala çıkamadım neler var neler

hee orası dipsiz kuyu zaten :roflol:

bune be bizde derdimiz var moralimiz bozuk diye dertleniyoruz :) halimize şükürler olsun :)

Posi seni derdim var'da görmek ne güzel kızz :KK1:

konu nasıl ama 62 okuyucuyla ilerliyor süper bir aşk hikayesi
18 yaşında 7,5 aylık gebe, imam nikahlı sevgilisi eziyet gösteriyor; babası kızına kahırdan yüz felci geçiriyor; bacak kadar kız hala da seviyorum da seviyorum diyor.
hey yarabbimmm

hangisi kız o ?
slm benide aranıza alırmısınız benimde oğluşum 18 ocakta doğdu bende aranıza katılmak istiyorum

hoşgeldin.

ceyce bak yukarda link verdi posi.
hatta feyzada verdi. o konu.
ama 117 sayfa oldu nasıl yetişirsin bilmem :KK1:

feyza ne komik yaauv allahtan k.validem bilgisayar kullanmayı bilmio

ya konu gerçek olabilir ama kızın tepkileri ne öle ya seviomuşşş kocasını ne sevgiymiş ya adam neler etmş azalmamış sevgi ya

esmer o konuya mı daldınız ben ilk sayflarda yorum yaptım baktım nikahsız 18 yaşında bebe boşverdim:))
escales hoşgeldin ben seni sanki hatılrıyorum tamer senin kızlık soyadın ogluma vermek istiyorum falanmı demiştin yanlış mıyım yoksa o başkasımıydı?babamın oglu yok demiştin sanırım soyadını devam ettirmek anlamında...

ya konu gerçek olabilir ama kızın tepkileri ne öle ya seviomuşşş kocasını ne sevgiymiş ya adam neler etmş azalmamış sevgi ya

bebe bu kız bee kendi bebekken bide bebek yapıo

esmer o konuya mı daldınız ben ilk sayflarda yorum yaptım baktım nikahsız 18 yaşında bebe boşverdim:))
escales hoşgeldin ben seni sanki hatılrıyorum tamer senin kızlık soyadın ogluma vermek istiyorum falanmı demiştin yanlış mıyım yoksa o başkasımıydı?babamın oglu yok demiştin sanırım soyadını devam ettirmek anlamında...

ecrin niye söylemion kızım desene öyle güzel şeyleri bizde girelim.bizsiz yorummu yapıon sen. maşallah ne hafıza var sende.

X