2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cıkks uymaz.
bana ancak cumartesi gibi uyar.
yeni tatilden geldim bir de erken kaçmak için izin alamam ki :sinifsinif:
ancak 19:00 gibi orada olabilirim hafta içi, o saatte size uymaz koceleriniz gelir

anadolu yakasında oturan hanımlar aranızda elbiselik kumaş satan ve diken terzi tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı?

günaydın canım.nasılsın işlerini toparlayabildinmi.

günaydın canım sen nasılsın ? işleri topladım yeni bitti .kerem ne yapıyor nasıl

günaydın cnm hoşgeldin,
buğlem nasıl oldu,öksürüğü geçti mi?sen nasılsın?

ay bu kocalar insanın ömrünü tüketiyor,bizim ki de aynen anlattığın gibi,
dikkat et çocuğu ezecen vs vs...

hoşbulduk canım nasıl oluyum çok yorgunum buğlemin huyu çok değişti gece uykusu yok sürekli mızıı mızır diş belirtismi ney anlamıyorum.evde kalabalığa şımarıyor kucak isyro .gece çok öksüryor yarın başka bi doktora götrcem antibiyotik versin başka türlü geçmeyecek
bugün 10 yaş yasladım herhalde
sabah 6.00 da bir düşme sesi arkadan bas bas ağlama
oraya bakıyom yatağın kenarlarına bakıyorum melisa yok
yok işte bi yere düşmüş ağlıyo görünürde yok

yatağın kenarında bir karıslık acıktık vardı oralara yastık koymuştum orda tepetaklak gel bas yerde ayaklar yukarda ayaktan cekiyom kafa sıkısmış
hayatımda böyle kötü bir gün gecirmemiştim...tam 1 saat ağladı kuzum :2:

rabbim bebişlerimizi korusun...:Saruboceq:

juli seni çok iyi anlıyorum insanın yüreğinden bişey kayıp gidyor vallaha o anı anlatmkla tarif edilmez çok geçmiş olsun sana ben artık kendi yanımda bile yatrmıyorum hep beşiğinde yada yerde

günaydın canım sen nasılsın ? işleri topladım yeni bitti .kerem ne yapıyor nasıl
canım iyiyiz şükürler olsun kerem toparladı kendini çocuklar hasta olacağına biz olalım valla.içi gidio insanın birde mızmızlamaları bitirio.canım buğlem birazda ilgi fzl olduğundan huyu suyu herşeyi değişmiştir düzelir inş.canım babannesi iyi bakamıo kızına sempatiksalakcinni

ay durun kimsekafamı karıştırmasın alıntı yapmayı unuttum aklımda kalanları yazıyım öncelikle hereze günaydın
juliiicim çok geçmiş olsun birine bi sadaka ver bide başından bi paket tuz çevirde ver bebek düşünce öle yaparlar bizde
esmercim adamı bi dövmediğniz kalmış adamcağız bilememiş prematüre oldunu allah karı koca sdizin elinize düşürmesin:)))
rengarenk doktorların herdeğiğni takma kafana çağanın kilosuda ayına göre kilo olarak sınırda emme anamı ağlatıyo uslu olsun sağlıklı olsunda heçç özenmeyin kilolu bebeğe
tutku utkuya pirinç unu gazyapmaz neden derse çağanın en rahat saati pirinç unu yediği zmaan oluyo zaten utku gazlı bi bebek değildi yanında yatmasına gelince benim canım yokmu bacım yaa gecede hiç kalkakmasa 7 8 sefer kalkıyo yinede ısrarla beşiğine koyuyorum yoksa bebek hemen alışıyo ilk oğlumdan tecrübeliyim 4 yaşına kadar yanımızda yattı diyim eşler çok problem yapıyo şimdi iyi ama ilerde sorun olcak bence yol yakınken acık uykusuz kal ama ayrı yatır derim ben
diğer bütün arkidişlerimede günaydın derim atladığım varsa kusurakalmasın gene bakınırım

canım iyiyiz şükürler olsun kerem toparladı kendini çocuklar hasta olacağına biz olalım valla.içi gidio insanın birde mızmızlamaları bitirio.canım buğlem birazda ilgi fzl olduğundan huyu suyu herşeyi değişmiştir düzelir inş.canım babannesi iyi bakamıo kızına sempatiksalakcinni

ne biliym çok iligden sapıttı galiba ama bu buğlem beni çileden çıkarmaya başladı o kadr inat ki yapmk istedğini yapıyor direniyor çok şebek hep oynamak istyor

nan cadı doktor öyle kafasına göre çemkirirse öyle olur işte. önce dosyasına, bilgilerine bakacak sonra adam gibi laf konuşacak.
iyiki ben yokmuşum, kocem gene efendi davranmış.
ben olsam daha çok söverdim.
sokaktaki yaşlı teyzeler bitti şimdi doktorlar mı kocakarılık yapmaya başlaycek :eek:klava:

deterjandan bahsetmişsiniz de ben hacışakir granül sabuntozu kullanıyordum sevmedim.
erimiyor bazen topak topak çamaşırların üzerinden çıkıyor.
dalinin sıvı sabununu denemeyi düşünüyordum.

bir de ben renk koruyucu mendil aldım Ayaz'ın beyazlarını renklilerini bir atıyorum renkleri birbirine karışmıyor artık.

nan cadı doktor öyle kafasına göre çemkirirse öyle olur işte. önce dosyasına, bilgilerine bakacak sonra adam gibi laf konuşacak.
iyiki ben yokmuşum, kocem gene efendi davranmış.
ben olsam daha çok söverdim.
sokaktaki yaşlı teyzeler bitti şimdi doktorlar mı kocakarılık yapmaya başlaycek :eek:klava:

deterjandan bahsetmişsiniz de ben hacışakir granül sabuntozu kullanıyordum sevmedim.
erimiyor bazen topak topak çamaşırların üzerinden çıkıyor.
dalinin sıvı sabununu denemeyi düşünüyordum.

bir de ben renk koruyucu mendil aldım Ayaz'ın beyazlarını renklilerini bir atıyorum renkleri birbirine karışmıyor artık.

hakkat yarıyor mu işe?

ben omo baby kulANIYORUM MEMNUNUM.AMA GEÇEN GUN BıM BEBEĞıM PAKETI VERDI BıNGONUN TOZ BEBEK DETERJANI YUMUSATICISI VE YUZEY TEMıZLEYıCı AMA DAHA KULLANMADIM ONU

aaa esmercim o renk koruyucu mendilleri merak ediyodum sorcaktım unuttum gerçekten işe yarıyomu

evet canım çok işe yarıyor.
yeni aldığım kıpkırmızı badilerle beyaz badileri atıyorum asla birbirne karışmıyor boyalar.
hatta o mendillerde pek ucuz değil, alsam mı diye çok düşünmüştüm ama iyi ki almışım.
renkleri ayırınca iyice boş çalışıyor çünkü makine.

JÜlı geÇmıŞ olsun canım Çok kÖtÜ bı duygu dımı allah korusun ÖmrÜ gıdıyo ınsanın
bende onunla bırlıkte aĞladım

Ya ben hep renklılerle beyazlarını bırlıkte atıyorum daha hıÇ renk karıŞmadı ıkısı beraber bıle makına yarı doluyo berılın beyazları ne kadar olcak zaten badılerı bıle renklı

Ya ben hep renklılerle beyazlarını bırlıkte atıyorum daha hİÇ renk karıŞmadı İkİsİ beraber bİle makına yarı doluyo berİlİn beyazları ne kadar olcak zaten badılerı bıle renklı

ben geçen gün mendil koymayı unuttum yeni alınan eşyalar vardı.
makine başladıktan 15 dk sonra durdurup attım ama 1-2 badiye azıcık kırmızı bulaşmıştı bile.

mrb kızlar nasılsınz
juli geçmiş olsun cnm inş bi daha yaşamazsın böyle bi durumu
esmer cnm sen kaç derecede yıkıosun çamaşırları ben oğluşumunkileri haftada bir hepsini karışık 30 derecede yıkıyorum 6 aydır hiç boyamadı

sağol cssa cım
sen naıslsın...

ben hep ayrı yıkıyom yaa alayım su mendillerden
kaç dereceye kadan yıkanıyo

cssa 30 da zaten boyama olmuyo ama lekeli çamaşırları yüksek derecede yıkamazsam lekeler çıkmıyo
sende 30 derecede lekeler çıkıyomu

X