2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada burakin oda taki9mi geldi simdi adamlar onu tasiyor bu saatte getirdielr zaten 15 gun gecikmeli geldi cok sinirlendirdielr beni bugun cok fena bagirdim telde bu saatte getirdielr o yuzden gece yarisi mobilya kuracaklar

hayırlı olsun canım. o mobilyacılar yok mu ? hep böyle bunlar. kolay gelsin canım

hayırlı olsun canım. o mobilyacılar yok mu ? hep böyle bunlar. kolay gelsin canım
saol canim bana bir de telde diyorki 15 gunluk gecikmenin lafi mi olur diyo ben de simdi odemenin geri kalanini geciktiriken 15 gunun aramizda lafimi olur diyecegim yazik brid e elemanlarini bu saatet deli gibi calistiriyor ustalarin gunahi ne yarin da sabah is basi yaparlar patronlarina bisey olmuyo tabi olan calisana oluyo canalri cikti adamlarin bu saatte
selam kızlarr
saçlarım çok dökülmeye başladı benim yaa :gitme:

benim 2 aydir oyle canim avuc avuc dokuluyo bioxin sampuan ve bioxin serumlardan aldim biraz fayda etti gibi ama tamamen degil tabi hala dokuluyor

jasmin

serumu emzirirken vermemiş diye eczacı sced. e diye hatirliyorum.ben hep onun şampuanının kullaniyorum ama dokulmeye engel olmuyor hormonlardan dolayi diye dusunuyorum.benim eskiye oranla daha iyi eee 6 ayi geçtikk ne de olsa:))

bu arada guzel gunlerde kullansinnn yakişikli, karizmatik oğlum:)

seymacim hadi ya ben hic sormadan aldim valla 10 tane falan da kullandim umarim sorun olmaz kardesim de kullanmisti emzirirken diye ben de kullandim belki de o da sormadan kullandi bak simdi
tesekkur ederiz canim bu arada simdi gitti adamlar gece yarisi oda kuruldu ama tabi kokuyor yeni mobilya 15-20 gun havalanmasi lazim guzel oldu pasamin odasi ama her taraf batti yarin temizlemem lazim gecenin bu saati yapamam

saol canim bana bir de telde diyorki 15 gunluk gecikmenin lafi mi olur diyo ben de simdi odemenin geri kalanini geciktiriken 15 gunun aramizda lafimi olur diyecegim yazik brid e elemanlarini bu saatet deli gibi calistiriyor ustalarin gunahi ne yarin da sabah is basi yaparlar patronlarina bisey olmuyo tabi olan calisana oluyo canalri cikti adamlarin bu saatte

benim 2 aydir oyle canim avuc avuc dokuluyo bioxin sampuan ve bioxin serumlardan aldim biraz fayda etti gibi ama tamamen degil tabi hala dokuluyor

bioxin şampuan kullanmıştım seneler evvel bırakır bırakmaz dökülmeyen tüm saçlarım dökülmüştü :gitme: ısırgan otu alıp kullanmayı düşünüyorum canım ya, saraçoğlunun kitabında kürü var onu yapayım diyorum

jasmin

serumu emzirirken vermemiş diye eczacı sced. e diye hatirliyorum.ben hep onun şampuanının kullaniyorum ama dokulmeye engel olmuyor hormonlardan dolayi diye dusunuyorum.benim eskiye oranla daha iyi eee 6 ayi geçtikk ne de olsa:))

bu arada guzel gunlerde kullansinnn yakişikli, karizmatik oğlum:)

örtmenim :)) benim yaklaşık 1 aydır dökülüyo, geçer mi dersin 1 ay sonra? kel kalmazsam iyidir zaten hafiften açılmıştı önceden

deppo tabi benim de yanlarim açildi sanki ama dokulme eskisine nazaran azaldi.hamileyken hiç odkulmuyordu acısı çıkacak tabi:))hormonal bu dokuntuler çok takmamak lazım:KK66:

jasmin ayy hadi kolay gelsin sana simdiden:))surekli camlar açık zaten çabuk kokusu daha çabuk çıkar belki...

jasmincim
seruma baktimda endişe etme nette biraz baktim kullanilmaz dememiş sitesinde.hem kardeşinde kullanmış.

günaydin kizlar, kahvalti hazirladim esimi bekliyorum alisverise gitmis, misafirlerimize araba koltugu lazimmis onu almaya gitti.
ben de bu sabah yusufa mama verirken uyuyakalmisim, uyandigimda biberondaki mama bitmisti velet kendi kendine icmis demek kaydirigubbakcemile3

sab simplex banada demişti dr um..ama utku çok gazlı olmadığı için vermedim..dedik biz sana çok yedirme çocuğu diye..gerçi bende seninle aynıyım benimkide meme bağımlısı ama sesi çıkmadığı için oğlumun şikayetçi değilim.bende gece emzirmek istemiyorum ve yatağında yatsın istiyorum başarabilirsen yaz bizede formulü..
play station demişken benim koca tam play station tutkunu..1 i 2 si 3 ü..hangisi çıkarsa sırayla denedi..3 ünü geçen sene aldı tutkun olduğu için alma demedim..ama öyle bi imkanın varsa aldırma..ben kafayı yemek üzereyim..
sigara içen annelere çok kızıyorum ben helede emziriirken o konuda yorumum yok sana..ama keşke içmesen..

nasılsın esracığım..alıntı yapmadım ben gözümden kaçmış..ne var ne yok demir paşa nasıl..çağan geçemedi utkuyu demir geçtimi bakalım..utku yarışta önde galibakaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile
merhaba canım iyiyim sen nasılsın ne olsun demir dişleri çıkardı rahatladık dedim ama yok hala huysuz 1dakika yanlız kalmıyo tuvalete bile gidemiyorum sürekli yanında olmamı istiyo onun dışında şükür iyiyiz demir şuan 3 .sırada sanırım 8900 dü 2hafta önce 1.utku 2.çağan 3.demir geçemedik ikinizide:KK1::KK1:
çağan nasıl kaka sorunu var galiba tam okuyamadım geçmişi bizde ek gıda ya geçince böyle mi olacak acaba zaten demirde eskisi gibi hergün yapmıyo 2bazende 3 günde yapıyo ama ben daha hiç müdahale etmedim
bu arada burakin oda taki9mi geldi simdi adamlar onu tasiyor bu saatte getirdielr zaten 15 gun gecikmeli geldi cok sinirlendirdielr beni bugun cok fena bagirdim telde bu saatte getirdielr o yuzden gece yarisi mobilya kuracaklar
canım güle güle kullanın odanızı hayırlı olsun
maşşallah eceye canım. biz kan damlası kullanmıyoruz dr umuz gerek yok dedi.

slm canım nasılsın? demir ne olmuş öyle maşşallah kuzuya.

iyidir canım senden ne haber egecik nasıl?demir paşam büyüyo buluşsakta görsek bebeler

kızlar kimse yok ama görünce bi cevap yazın lütfen ben daha adet olmadım sizce doğumdan sonra hiç kilo veremem bundan olabilir mi adet olmaya başlayınca daha çabuk kilo verir miyim acaba
haftanın 3 günü spor salonuna gidiyorum en az 1,5 saat spor yapıyorum tek sorun emzirdiğim için yediklerime pek dikkat etmiyorum ara sıraa hamur işleri kaçıyo öyle ekmek falan yemiyorum sadece kahvaltıda
herkes daha erken falan diyorda ne erkeni demir 6.ayın içinde
off ya ne zaman vercem ben bu kiloları hayatım boyunca hep zayıf oldum kilo almak için uğraştığım zamanları bile biliyorum şimdii zayıflayacağım diye göbeğim çatlıyo
offff offffff

cadaloz
biz Eren'e sab simplex de verdik ama işe yaramamıştı bizde.
Bizde en çok işe yarayan muskat cevizi(hindistan cevizi) oldu.
Allahın nimeti işte
O cevizden kazıyıp her mamasında veriyodum 1 çay kaşığı
Çok güzel rahatlatıyodu, gazını çıkarıyodu
Sen denedin mi cevizi?

Merhaba kizlar, iki gündür su yardim meleklelri linkinde yardim isteyen kizla özel mesajlasiyorum.
iki aile bebeklerine mama alamayan önce ilki icin düsündüm sonra ona sürekli ihtiyaclarini yollayacak birileri cikti ikinci bebege mama yolliyim ablamla birlikte dedim. acik adres istedim ablam oraya alisveris yapip gelicek dedim
bu sefer de aile güvenlik gerekcesiyle adresini vermemi istemiyor diyor :1shok: ama banka hesabini veriyor. ben güvenmis kendi ihtiyacimdan eksilltip ona biseyler götürmeyi kabul etmisim onlar...
benim bebegime mama alcak para bulamasam ac kalsa helal olan herseyi yapardim.
sinir oldum

Merhaba kizlar, iki gündür su yardim meleklelri linkinde yardim isteyen kizla özel mesajlasiyorum.
iki aile bebeklerine mama alamayan önce ilki icin düsündüm sonra ona sürekli ihtiyaclarini yollayacak birileri cikti ikinci bebege mama yolliyim ablamla birlikte dedim. acik adres istedim ablam oraya alisveris yapip gelicek dedim
bu sefer de aile güvenlik gerekcesiyle adresini vermemi istemiyor diyor :1shok: ama banka hesabini veriyor. ben güvenmis kendi ihtiyacimdan eksilltip ona biseyler götürmeyi kabul etmisim onlar...
benim bebegime mama alcak para bulamasam ac kalsa helal olan herseyi yapardim.
sinir oldum
valla ben inanmıyorum pek öyle yardım isteyenlere..neden sadecebanka hesabını veriyo...nasıl güveneceğiz ki o zaman?..

X