2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

birde benim kızı gören herkles erkek mi bu diyor iyice sinir oldum az önce markette de kadın aa bu erkekmi dedi sinir oldum geçende 3 kişi erkekmi dedi offf.

ayça geçmiş olsun inşçateş falan yapmaz atlattınız ne guzel..ya havalardan mı ne bunaldım sıkıldım.birde biizm sokakları hep kazdılar yagmur çamur karşıma koca bina diktiler evin içi karanlık gibi oldu iyice herşeye gözüme batmaya başladı işte.az önce bime gittim birazdan da okula gitcem kpss başvurmak için.foruma neyim gitmeyi planlıyorum.

ay valla keşke orda olsam bende gelirdim foruma...kaydirigubbakcemile2
oluyor arada böyle şeyler sanki herşey üst üste geliyor göze batıyor...

ay ayrisin neresi erkeğe benziyor yaa delimidir nedir insanlar!!!

bu arada sağolun kızlar aşı için...inşallah ağrısız sızısız geçiririz...

birde benim kızı gören herkles erkek mi bu diyor iyice sinir oldum az önce markette de kadın aa bu erkekmi dedi sinir oldum geçende 3 kişi erkekmi dedi offf.

ecrin boşver canım bizde Kuzeyin saçlarını kestik şimdi gören bizede kızmı diyor birde ben ona hep kırmızı turuncu filan giydiriyorum hepten kız sanıyorlar.boşşşverrrrr nasılsa büyüyüp saçlar iyice çıkınca anlaşılırlar.

oferta yok cnm koymadım...fitil hiç kullanmadık biz...
ama uyanınca ağrısı ateşi olmasın diye calpol verdim...ben hep veriyorum aşıdan sonra...4 saat arayla zaten hemşiremizde öyle demişti...

oferta yok cnm koymadım...fitil hiç kullanmadık biz...
ama uyanınca ağrısı ateşi olmasın diye calpol verdim...ben hep veriyorum aşıdan sonra...4 saat arayla zaten hemşiremizde öyle demişti...

bizim doktorda yarım fitil koy gel demişti ondan sordum birde 1 yaşına kadar sadece peditus içebilirmiş başka ilaç vermiyor.

herkese gudmorning a.s.
komsuya gayfaltıya gittim
şimcik geldim coook işim var
yemek temizlik bulasık camasır vs vs aşamada misafir var
ama ben kk da laklak yapmak istiyim
ayy daha melisaya corba yoğurt ve bebe bisküvisi yapıcam
bayılazaaammm akannehir
iyi sana 3 kişi demiş melisayı her gören irkek mi diyo
bide üstünde pembe elbise varken

herkesciklere merhabalar..............

ben geldim anneler....

çok şükür 6 aydan sonra buradayım...

işe başladım...
oğlumu evde bıraktım ve geldim...,

sizleri takip ettim ama yazamadım...

bundan sonra buradayım...
hosgeldin tatlım nasılsın kaan nasıl...
anlat bakem neler yapıyo
facede gurup var ora gel foto ekle görelim kaan beyii

günaydın kızlarrr..
akşam yatmadan börek yaptım pişirmeden dolaba koydum..sabah 8 de kalkıp onu pişirdim eşim kahvaltı yapmıyo bari onu yesin dedim..onuda yemedi paşazade..sabah sabah ellerimle börek açtım 6 da kalktım senin için diyorum..yalanıda yemedi böreğide sempatiksalakcinni
bende biraz daha yattım artık..
utku aynı uyku düzenine devam.dün gecede formül bulamadım..
doktorun verdiği lavmanı yapıcaktım eşime bacaklarını tut tek başıma yapamam dedim..ben kıyamam ona hayatta tutamam dedi..sanki ben cani anneyim kıyıyorum..
tabi haliyle hepsi dışarıya gitti onuda yapamadım..şuruba başladım artık inşallah düzelir..olmadı bugün fitil alıcam..
fitilin tamamınımı sokucaz yarısını falanmı..varmı hiç fitil yapan :uhm:
günaydın
fitil 6 kiloya kadar yarım sokulurmuş
sen tam sok hatta yetmez 2 tane koy :KK1:

delf julii yarın kargonuz var haberiniz olsun çağan çok uslu melek size yolluyorumlülülülülülü kameraya çekecektim ağırmasını am fotonun şarzı bitmiş melek yavrım uymii melek diyenlere yolluyom yarın onu:KK43:(((
julii senin acın çok büyük bihterin anasına inme geldi hiç onu dediğin yok daş gibin karı öldü dediğin yok :))))) haydin ben yatar kocam eyliya çağanı uytaccam sen uyu didi inşallah öle olur:)(((

hacı tam salya sümük ağlıyodum cenazede
anaam bide rahmetlinin anasını gördüm baslamdım gülmeye
o sahne cok komik olmuş
son anda adamda bıraktı onu
yaa şimdi bakacak kadıncaza

hep aklım onda...

juli alemsin bende çok guldum bihterin anasının o haline:)))komik olmuştu..
aynen geçen baştan aşagı pembe olduugu halde erkemi dedi kadın yuh dedim yani..
evi toparlayayım benimkinin uyku saati uyusun uyanınca çıkarım dışarı.

herkesciklere merhabalar..............

ben geldim anneler....

çok şükür 6 aydan sonra buradayım...

işe başladım...
oğlumu evde bıraktım ve geldim...,

sizleri takip ettim ama yazamadım...

bundan sonra buradayım...
hoşgeldin canım
günaydın kızlarrr..
akşam yatmadan börek yaptım pişirmeden dolaba koydum..sabah 8 de kalkıp onu pişirdim eşim kahvaltı yapmıyo bari onu yesin dedim..onuda yemedi paşazade..sabah sabah ellerimle börek açtım 6 da kalktım senin için diyorum..yalanıda yemedi böreğide sempatiksalakcinni
bende biraz daha yattım artık..
utku aynı uyku düzenine devam.dün gecede formül bulamadım..
doktorun verdiği lavmanı yapıcaktım eşime bacaklarını tut tek başıma yapamam dedim..ben kıyamam ona hayatta tutamam dedi..sanki ben cani anneyim kıyıyorum..
tabi haliyle hepsi dışarıya gitti onuda yapamadım..şuruba başladım artık inşallah düzelir..olmadı bugün fitil alıcam..
fitilin tamamınımı sokucaz yarısını falanmı..varmı hiç fitil yapan :uhm:
vallaha ben tam atıyorum spasmo panalgine atıyorum hemen yaptırıto yarım fayda etmemişti zaten atınca yapıyo hemen fitil içinde kalmamış olii:)

anam anam kızlar ben çok fenayım çağan dün gece sabah 5e kadar hiç uyumadı sadece 5ten yediye kadar uyudu ve hala ayakta bu nasıl birbebedir anlamadım gitti yaa bugün doktorundan randevu aldım götürecem offff offff gözlerim çok acıyo başım ağriii bebek dediğin gece uyumazsa gündüz uyur gündüz uyumazsa gece uyur yavbu bebemin bişiyi varda bu salak doktorlarmı bulamıyo acepp:KK43: kafayı yicem yavv 5e kadar sadece emzirdim çığlık çığlığa ağlamaya başlayınca babası doymuyo ondanmı ağlıyo dedi kalktım cicibebe yaptım rezenenin içine bi 2 saat onu içince uyudu işte nasıl gazmış bitmedi gitti ama beni bitirdi takdir ettim dün gece ben cinnet geçirdim sabah 5dte eeehh ağlarsan ağla dedi balkona çıktım baktımki babası aldı gezdiriii adama kızarken onun yaptını ben yaptım:)

cadoloz bazi çouklarin tam donene, hareketlenene kadar surermiş gazı.sen de yerde bıraksan çocugu debelensin donsun dursun gazını daha rahat çıkartır belki....

juliiii
iş hiç bitmityor aama misafir gelecekse daha bir geriyor işler insani....sana kolay gelsin şimdidenn

dun ben de son bolum diye seyrettim. sonunu bilmeme ragmen uzuldum yine...

cadoloz bazi çouklarin tam donene, hareketlenene kadar surermiş gazı.sen de yerde bıraksan çocugu debelensin donsun dursun gazını daha rahat çıkartır belki....

yok bacım yaa dönüyo zaten çağan gündüz durduğu sürece yerde ana kucağında bağlıken bile düşcek gibi hareket edii hımbıl değil yanii 15 günü geçti kendi başına dönmeye başlayalı döne döne geziii ne olirse gece oluyo azıyooo gerim gerim gerinerek ağlıyo:KK43:

günaydın desem ayıp olur:)) merhaba kızlar.. zeynep hiç durmuyor, vız vız vız. devamlı oyun istiyor. böyle de alıştırmak istemiyorum, nasıl başa çıkarım sonra :)) galiba dişimiz geliyor. sağ alt yan taraftan kabarık ve beyaz olmuş..

QUOTE=JJuLiEtt;13906467]hemsirem kaynanamım beli ağriyi hangi böleme cıkartmak lazım :uhm:[/QUOTE]

ortopediye gösterebilirsiniz hayatım.

bana da öyle diyolar. bizim kangurumuz pembe olduğu halde, ya da ne bileyim üstünde çiçekli böcekli giysiler olduğu halde bunu söylüyoler bi de salak mı bunlar ne diyorum yaaa..
bi kerede yenidoğduğunda görmeye gelen kadınlardan biri ay ne tatlıııııı,heryeri küçücük, kulakları büyük bunun demişti. o zaman ne üzülmüştüm. ama şimdi gülüyorum...

cadı annen varken nasıldı çagan yine aynımı?gece gunduz de uyumadımı?

yok ya ecrinim annem varken böle değildi tam düzene girdi demiştik gece saat başı uyanıyodu ama ağlamıyodu emip geri yatıyodu şimdi pazardan bu ayan çırçırçırrıyo tam düzene giriyo derken çağan bütün azgınlığıyla geri geliyo kafayı yicem olan o olcak bugün hertarafım ağriyo bugün beşinci gece hiç uyku uyumadım desem yeridir bu kadar uyumamamsına gündüze inan 1 saat deliksiz uykusu yok mafoldumben annem varken ya o eyliyo diye anlamıyodum ama mutlu bebekti 1 haftadır çok gazlı bakalım doktor ne dicek

ayy kızlar ben de bir tek benim kızıma mı erkek mi diye soruyolar sandıdım,
aynı dert herkeste mevcutmuş,
yav çocuğa pembiş giydiriyorum çiçekli miçekli gene erkek mi diyolar,
insan bir bakar kıyafetine öyle sorar diimii?
bir de kreşte biri hiç anana benzemememiin anana benzeseydin de biraz güzel olsaydın ya diyor,
ben de benim kızım anasından güzel olacak demiştim diğeri de anası daha güzel diyor,
ben de olabilüü senin anan da senden güzel dicektim,annesi de bizim kurumda çalışıyor hakikaten kızından güzel,ama demedim,
benim kızım büyüyünce çok güzel olacak dedim..

X