2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

artık kızımın yanında bişey yiyemiyorum eger uzanabileceği kadar yakınsa hemen çırpınıyo ya da ağlıyo oda istiyo, istediğini değilde baska bişey verirsek anlıyo daha çok bağırıp gözyaşıyla ağlıyo
sizde de aynı şeyler oluyo mu

kızlar bugün ipekçik ilk kez havuza girdi
ilk başlarda neşeli neşeli oynarken 2-3 dk snr ağlamaya başladı bizde sudan korkmasın diye fazla üstelemedik çıkardık hemen tatlı kızımı...
çok tatlıydı suyun içinde küçücük bişey şaşkın şaşkın bakıyo

ohhh sefam olsunn.. ızlemek ısterdım.. vıdeo falan cekmedınız mı? hemen koy face E :)

artık kızımın yanında bişey yiyemiyorum eger uzanabileceği kadar yakınsa hemen çırpınıyo ya da ağlıyo oda istiyo, istediğini değilde baska bişey verirsek anlıyo daha çok bağırıp gözyaşıyla ağlıyo
sizde de aynı şeyler oluyo mu

walla elımde ne görse atlıyo benım yumurcak . yyıyecek olarak pek ayırt edemedım. ve ıstedıgımı degıl baska bırsey vererek de avutamıyorsun . o ıstedıgını verene kadar yırtıyor ortalıgı :))

selam
ben annemdeyim
nasılsınız,
nurun huysuzluğu devam edyor
. kazasız belasız atlatıız dua edin bana kafayı yemeden bitireyim şu tatili:sinifsinif:

Son düzenleme:
kadriye abla eşin nasıl oldu hastaeden çıktı mı allah yardımcın olsun

çağan hala huysuz mu

ecrin ve culi eşinizle barıştınız mı

ben yatayım saba abimler gideek annem yine azarlamayabaşlar..:sinifsinif:

günaydınnn..
gene uykusuz başladık haftaya. gece yanıma geldi gene ayaz. suratımı tekmeledi, parmağını burnuma soktu, saçımı çekti. ben onu ittikçe kıkırdadı oyun oynuyoruz gece yarısı sandı pek keyiflendi.
sanıırm toplamda 2,5 saat falan uyudum.
hafta sonuda sahilde evde falandık, çook sıcaktı.

alıntı yapmıştım ama gitti hepsi.
ecrin cumartesi gidiyoruz biz ankaraya.
hoya annen belki ilaçlardan dolayı asabi davranıyordur, üzülme.
sced gitimişin bile ankaraya, bekle bizi az kaldı geliciizz
oferta sende çalışmışın dün bacım yaa, bitti mi fuar, normale dönebilecek misin sonunda

rengarenk canım havuza sokmuşsun ipeği. bize dr kesinlikle havuz yok denize sokacaksınız dedi

günaydın kızlar nasılsınız

2 gündür tatil yapıyorum ama hiç bişey anlamdım dersem yeridir:umursamaz:
cumartesi işe gelmedim cumadan acayip yorgundum izin aldım cumartesi buğlem erkenden uyandı 1e kadr uyumadı bu arad hep onla ilgilendim 5 gündür kaka yapamıyordu rahatsızdı masaj yaptura yaptıra poposuna yağ sürdüm derken 1 ton eleime mıçtıı sonunda :KK1:
kabız olmuş yavrum ve mıçırken terler akıttı ama 2 bez dolusu hakladı yaniiohaoldumsmile
neyse rahatladı 1den 4e kadr uyku çekti bnde o arada evi topladım sil -süpür -ütü derken buğlem uyandı
eşimde 6de geekti güya herşeyi bitrp gezmeye gitcektk
iş yerinde bi aksilk oldu eşim 9de geldi :eek:klava:
bnde o gün yemek yapmadım dışarda yeriz die 9 oldu ben hala açım halley meyve suyuyla o saate kadr geçiştrdim geldi yemeğe gittk
sonra eve döndük ..ertesi güne pek iş bırakmadım ki güzel vakit geçirelim son pazarımız kaynanamlar gelmeden ..
ama gece 1de tel çaldı abim bi cafe tarzı bi yer açıyor ve açılışa gelin eşimde turizmci olduğu için organizasyonu o yapsın die erkenden çağırdıakannehir
kalktık traş felan oldu derken doğru düzgün ne kahvaltı ettik ne de oturabildik :gitme:
ikiz kardeşime çelenk yaptrması için spariş verdik 3 tane 1ablamlar-1biz-birde kendine kendisnn kinin en güzeli yaptrmıştır bizmki en kötüsü .birde öyle rezil olduk:eek:klava:
aynı parayı evrdik ama en kötüsü bize yapılmıştı bnde eşimle kavga ettim kendin nie yaptrmadın die
akşam 6da eve döndük ve kavga ettik dün berbat geçti
suç bnde onun suçu yok ama günün öyle bitp geçmesine sinir oldum içimde patladı en sonunda kavga ettim
halbuseki abime yardıma gitti gezmeyede değil çelenk işinide ikizim yaptrdı biz görmedik diye
söylemdiğim laf kalmadı sonra düşündüğümde ne kadr saçmaladığımı farketttim ama iş işten geçti
hep hayelledğim gb gitmedğinden kabullenemedğimden oldu :dilcikar:
kalan 5-6 saatte öyle kavgalı geçti .yemek felan yedik o konuştu ama ben hep suratım asıktı
yinede küsmedi gece ben kanepede uyuyakmlışım yerime felan götrmüş gecde uyandığıda sarılmış uyuyordu
bende şimdi pişmanım ama belli etmek istemyorum

günaydın,
çok yorgun,halsiz ,hasta ve uykusuzum,
grip oldum:2:gece beşik salladım habire,
aynı zamanda moralim çok bozuk,berili ctesi kontrole götürdüm,
ciğerindeki hırıltı geçmemiş dr iğne verdi,bugün sabah son iğneyi yaptırdım
iğneden sonra şuruba devam edin dedi,ben şurup veriyoruz diye üzülürken iğneye geçmek zorunda kaldık:gitme:
sanırım onun moral bozukluğuyla-çok üzüldüm çünkü-hasta oldum..
gece berilin uyuduğu zamanlar ben uyuyamadım,sanırım ateşim vardı bir terleyip bir üşüyordum..
eşim de yoktu..beril mızmızlanıp durdu...
antibiyotik kullanırken ıslak mendil kullanılmadığını unutmuşum yavrumun popişi pişik oldu ,
günde 2 kez antiibiyotikli bepanten kullandım onun haricinde zeytinyağı sürdüm,2 günde bayağı geçti..
bir de beril yemyeşil kaka yapıyor isal gibi,dr antibiyotikten dedi,
iştahı da çok azaldı emmiyor:gitme:

hoya hoşgeldin canım

olur öyle şeyler onlar yaşlandılar üzülme sen
hem sen can atıyodun annene gitmene bak şimdide eşinn gelmesini bekliyosun :roflol:
ne demişler insanın kendi evi gibisi yok
onun için ne olursa olsun insan evlence kendi evini arıyor eşinle kavgalıda olsan aç-susuzda kalsan kendi evinde daha rahat ediyosun
bi müddet sonra o yaşayıp büyüdüğün ev bile yabancı kalıyor herşey gözüne batıyor:1no2:
yinede pozitif düşün en iyisi olsun sen takma kafana eğlenmene bak hihoyyyt
nurunda düzeni bozuldu gayet normal .öp benim için
bu arada ben feyza nickim değişti

feyza bayağı coşmuşun haftasonu.:KK1:
ama bende senin gibi işleri istediğim gibi gitmezse koceden çıkarırım hıncımı.
sonradan üzülürüm ama yiğitliğe de poh sürdüremem o saatten sonra kaydirigubbakcemile3

mehlik geçmiş olsun. iğneler daha iyi gelir, daha çabuk toparlar beril.
ama sende kendine dikkat et, bu sefer de senden ona bulaşmasın bir de.

günaydın,
çok yorgun,halsiz ,hasta ve uykusuzum,
grip oldum:2:gece beşik salladım habire,
aynı zamanda moralim çok bozuk,berili ctesi kontrole götürdüm,
ciğerindeki hırıltı geçmemiş dr iğne verdi,bugün sabah son iğneyi yaptırdım
iğneden sonra şuruba devam edin dedi,ben şurup veriyoruz diye üzülürken iğneye geçmek zorunda kaldık:gitme:
sanırım onun moral bozukluğuyla-çok üzüldüm çünkü-hasta oldum..
gece berilin uyuduğu zamanlar ben uyuyamadım,sanırım ateşim vardı bir terleyip bir üşüyordum..
eşim de yoktu..beril mızmızlanıp durdu...
antibiyotik kullanırken ıslak mendil kullanılmadığını unutmuşum yavrumun popişi pişik oldu ,
günde 2 kez antiibiyotikli bepanten kullandım onun haricinde zeytinyağı sürdüm,2 günde bayağı geçti..
bir de beril yemyeşil kaka yapıyor isal gibi,dr antibiyotikten dedi,
iştahı da çok azaldı emmiyor:gitme:

geçmiş olsn canım .nasıl bu kadr üşüttüki beril kreşte terliydi belkide öyle yelek felan takmadılar oda üşütt demkki .
canım ya iğne vururken nasıl ağlamştr
sanada çok geçmiş olsun bol bol c vitamin al dirençsiz kaldın o yüzden oldu

feyza bayağı coşmuşun haftasonu.:KK1:
ama bende senin gibi işleri istediğim gibi gitmezse koceden çıkarırım hıncımı.
sonradan üzülürüm ama yiğitliğe de poh sürdüremem o saatten sonra kaydirigubbakcemile3

mehlik geçmiş olsun. iğneler daha iyi gelir, daha çabuk toparlar beril.
ama sende kendine dikkat et, bu sefer de senden ona bulaşmasın bir de.

işte aynı bende öyleyim sabahta yüz vermedim hem suçluyum hem güçlüyüm.kapıdan çıkarkende geldi öptü yinede yolcu etti .çok kaddarım asla ödün vermiyorum

buğlemi sevdim gidyormu diye kapıdan çıkarken kapıya bakıyor yüzüme kapıya doğru çok üzüldüm sabah sabah alıştı gitmelerime :gitme:

X