2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sinir etti beni agladım sinirden ayriste ben aglıyorum diye agladı sonrada ikimizi susturmayua çalıştı ayris bi saat agladı onun yüüznden bugun intikam gunudur kızımla guzel bi alışveriş yapalımda görsün.

csa limit 15 milyar:) da okadar harcıcak degilim arabamı alsam ne:))) 200 300 hacarım işte gıcıklıgına.bi gidimde..

kızlar huggies kullanna varmı ve kaç numara kullanıosunuz
ben hugies,molfix,prima hangisinde kampanya varsa onu alıyorumkaydirigubbakcemile3
hesaplı kadınımdır vesselam ,neyse bu kısmı geçelim
ben 4 numera kullanıyorum cnm..

huggies 4+ ya geçtik biz ama diğerleri gibi değil çok kötü sızdırıo hep sizdede aynı şikayetler varmı

huggies 4+ ya geçtik biz ama diğerleri gibi değil çok kötü sızdırıo hep sizdede aynı şikayetler varmı

bizde fazla sızdırma olayı olmadı cnm,arada her bezde olduğu gibi onda da oluyor tabi..
ama molfix daha iyi bence huggiesten..

sinir etti beni agladım sinirden ayriste ben aglıyorum diye agladı sonrada ikimizi susturmayua çalıştı ayris bi saat agladı onun yüüznden bugun intikam gunudur kızımla guzel bi alışveriş yapalımda görsün.

hemn hissediyolar benden 1 ay önce öyle bağırmıştım eşimde bana bağırdı buğlem ağlamaya başladı sustuk hemen
geçende eşim şaka yapıyım derken korkuttu beni bi bağırdım onunda kucağındaydı buğlem nasıl ağlıyor bişey oldu diye
sıkma canını canım olur böyle şeyler ayrise yansıtma çocuk deyip geçme herşeyi hissediyorlar

ecrin adet oldun mu,kız test falan yaparsan haber et,merak ediik,
hadi bakem hamile haberini ilk kimden alaciiik.

yap anacım yap sefan olsun

kızlar huggies kullanna varmı ve kaç numara kullanıosunuz

ben en bulursam onu alıyorum.
huggies, molfiks ya da prima.
hiçbiriyle sorun yaşamadım ben şimdiye kadar, 3'ünden de memnunum.

3 numara bez kullanan bi tek biz mi kaldık yaa. oğlumun totosu küçük napalım kaydirigubbakcemile3

bnde pirma kullanıyorum canlarım .huggies denedim 2.bezde beline kadr yara oldu asite yaktı kanadı bile hemne bıraktım yine prima ladım şuan hala prima kullanıyorum .o huggieside komşuya verdim torununa kullanır buğlemle arası 2 ay

ecrin adet oldun mu,kız test falan yaparsan haber et,merak ediik,
hadi bakem hamile haberini ilk kimden alaciiik.

ayy bnde olmadım ben 1 test daha alcam ya .dün karnımın içi acıdı kasıldım ne oluyor dedim bakcam yien her ay yapmaya alıştım zaten bi adet olsam

huggies de kullandim primada
arada fark pek yok.huggies biraz daha kalin sadece--benim farkettigim

simdi disarida kullanmak icin prem. care aldim gerçekten sıvı kakayi iyi emiyor.hiç bir bezde dişari taşma olmadi.

ayy bnde olmadım ben 1 test daha alcam ya .dün karnımın içi acıdı kasıldım ne oluyor dedim bakcam yien her ay yapmaya alıştım zaten bi adet olsam

feyza sen adet olmaya başladın mı ki:uhm:
ben hala adet olmadım,bazen karnımda kıpırtılar oluyor yoksa ben hamile miyimkafamçokkarıştı

X