2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ha kızlar unutmadan söyleyim süt veren anneler:
son bir kaç gündür sabah evden çıkarken ağzıma 2-3 karenfil atıyorum işe gelene kadar ağzımda kalıyor,
ve karanfili kullandığımdan beri sütümde artış oldu:nazar:,
sizde deneyin ,test edip onaylayalıma.s

Son düzenleyen: Moderatör:
ya aslında bende memnundum huggiesten ama yeni,sini çıkarmışlar ya reklamlarıda var terziye diktirilmiiş gibi diolar onlara kalmış bizim bezimizi terziye diktirmek çok kötü olmuş ya oğluşum 2 gecedir uyumuyo bez yüzünden bugün başka alcam primamı alayım kızlar

Fark etmediğini sanabilirsiniz ama evinizdeki her türlü gerginlik bebeğinizi etkiler. Bebeklik döneminde huzursuzluk, uyku bozuklukları, yeme sorunları, saldırganlıklar, tutturmalar gibi davranışların altında olumsuz ana baba tutumlarını bulmak mümkündür. Eşinizle aranızdaki gerginliği ona hissettirmeyin

kızlar bugün telefonuma gelen mesajı paylaşmak istedim sizlerle

kesinlikle doğru bu yazdıkların rapunzel nerden gelio bumesajlar cnm

canım kızlardan sanırım feyza idi değilse bilgilendiren arkadaştan özür dilerim
turkcell + anadolu sağlık mrk ortak böyle bir çalışma yapmış bir numaraya msj atmıştım oğlumun d.tarihi ile birlikte beni kaydettiler böyle bilgiler yolluyorlar bebkle ilgili

kızlarr teknosada fotoğraf baskısı 10 kuruşmuş ben bugün dışarı çıkınca bakıcam

canım kızlardan sanırım feyza idi değilse bilgilendiren arkadaştan özür dilerim
turkcell + anadolu sağlık mrk ortak böyle bir çalışma yapmış bir numaraya msj atmıştım oğlumun d.tarihi ile birlikte beni kaydettiler böyle bilgiler yolluyorlar bebkle ilgili

feyza benim ama konuyu anlamadım iyimi???

feyza sen adet olmaya başladın mı ki:uhm:
ben hala adet olmadım,bazen karnımda kıpırtılar oluyor yoksa ben hamile miyimkafamçokkarıştı

yok olmadım daha neyi beklyosam benimde karnım kasılıyor kaç geedir bel ağrısı mide bulantısıda var gerçekten içimde benimde bişeyler kıpraşıyor yaaa hamileysem :gitme:akannehir

ha kızlar unutmadan söyleyim süt veren anneler:
son bir kaç gündür sabah evden çıkarken ağzıma 2-3 karenfil atıyorum işe gelene kadar ağzımda kalıyor,
ve karanfili kullandığımdan beri sütümde artış oldu:nazar:,
sizde deneyin ,test edip onaylayalıma.s

ben karanfili hiç sevmem gelene kadr ağzımda duramaz anında çıkartır m hiç sevmiyorum çünkü

aa sivaslımısın rapunzel
evet cnm çok önceden konuşmuştuk seninle

feyza benim ama konuyu anlamadım iyimi???

turkcell e msj yollamıştım bana bebekle ilgili mesajlar geliyor artık telefonuma Anadolu Sağlıkla ortak bir çalışmalarıymış ama ben nerden kimden öğrendimde kaydoldum onu tam hatırlayamadım face den de okumuş olabilirim

5,5 ay sonunda nihayet hastalandım. :lepi:
zaten hastalanmasam kendimi 1,5 ay sonra doğurmaya hazırlamıştım ben :roflol:

kusura bakma rapunzel unutmuşum cnmm daha önceden konuştuğumuzu
hadi gözünaydın esmer darısı bize eyvahedigeldismile

herkes eve mi gitti kimse kalmamış ben hala fuardayım çok yoruldum bütün gün ayaktaydım sadece süt sağarken oturdum akşam olsada eve gitsem.oğlumu özledim.

esmer gözün aydın regl olmuşsun ben hala olamadım çok rahatsızım bu durumdan olsada rahatlasam diyorum patlayacak gibi şişyorum bazen acaba adet olmadığım içinmi merak ediyorum.

ben geldim kızlar,esse de indirm var çelik tencere seti aldım:))ne alakaysa gıcıklık işte:)
ebebekte chicco biberonlar indirmdeydi birde biberon aldım:)
wenice bücürükten giysi aldım yemek yedim pasta aldım gelirkende bime ugradım plaj havlusu kola vs aldım 250 harcamışımdır:))))iyi geldi beeeee.ekstereyi görünce herip napcak bakalım.canım degsin ohhhhhh...o haketmiştiii...

birde kızlar tencerenin sapı aynı çelik plastik degil yani adamaa sordum bunlar ısınırmı yoksa almıcam elimi yakıyor kullanamıyorum dedim adam kesinlikle ısınmaz dedi
bende ısınırsa iade ederim dedim adam tamam dedi.neyse şimdi en küçük boyu çıkardım su kaynattım kurpları ateş gibi dokunulşmuyor gidip iade edeyyimmi yoksa tutacakla bu tür kullanan varmı???

Son düzenleme:
X