2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta kimse bana cevap vermedi sende bendensin sadece anne sütü veriyorsun ve çalışıyorsun bi değerlendir hel benim şu yazdığımı

kızlar cumartesi kontrolümüz var gerçi doktorada soracağımda şimdi ben 1 kere sabah 10 da süt sağıyorum arkasından öğlen 1 gibi emzirmeye gidiyorum sonra 4 de sağıyorum oğlumun beslenme saatleride bu şekilde sabah çıkarken emiyor saat 7-8 gibi sonra 10 da yiyor sonra 1 sonra 4 sonra ben ev gidince 7 gibi ve sağdığım süt her defasında 100 ya da 110 cc çıkıyor fazlası yok öğlenleri 5 dakika zor bela emziriyorum sizce az değilmi bu çocuğu açmı bırakıyorum ben EK gıda yok

bu şekilde .yukarıda yazılan aç değil kilosu iyiyse ağlamıyorsa aç değildir canım ne güzel sütünüz var ben sağmıyorum evde olmadığım saatlerde mama yiyor

sabah 6 da emiyor sonra 8bucuğa doğru
10da mama 90cc
1de ammeye geliyordu şimdi arada sırada geliyor gelmeği zam 90 cc ine
3gb 1 küçük yoğurt
4bucukta ben evde oluyorum emiyor
sonrada gecde dahil anne sütü alıyor saati yok artık açıktıkça mızmızlandıkça emziryorum

teşekkürler kızlar

öğretmenim bu duruma başlayalı 2 hafta oldu ondan öncesinde bir saatimiz yoktu kilosu evet iyi ama burcununda dediği gibi yarın belli olacak bu uygulamanın neticesi
sinemis her öğlen eve gidiyorum çok yoruluyorum açıkçası ama dr.bile bile sakın ek gıda verme dedi bize

bu arada dün teyzemin gelininin kucağındayken memelerine saldırmış yawrum annem çok üzülmüş geçen haftalarda çok iştahsızdı kesinlikle emziremiyodum bu hafta çok daha iyi ama sanki olsa daha çok emecek ondan üzülüyorum

sorma ceyce yaa.
adam; dün yanaşma kabırgaların batii dedi bana :1closedeyes:

hadi hepsini geçtim senin herifi bence buğlemle yalnız bırakma denizde falan.
kolluk mu olurmuş el kadar bebeye ayol. koluna kolluk takıp suya mı bırakacak yoksa.
ya da seninki hepten pimpirikli şişme havuza cam simidi ve kollukla sokacak :roflol:

aç olsa ağlar, husuzlanır mutlaka rapunzel. doktor kilo kontrolünde söyler zaten sana.

esmer çok pimpirkli çok bişey olsun aklı çıkıyor şöylemi yapalım böylemi.kanepden düştü diye kanepein alt kısmını nerde yastık varsa doldurmuş eve gidyorum ev savaş alanı cinlerm tepeme çıkıyor .aynen bnde kolluk almasydın dedim suda oyunuycam diyor hep simitte duracak hali yok diyor hepten deiii bu adam
rapunellll
onelikle;kilo alimi ile anlarsin ama masallah uras gayet iyi gorunuyor demekk ki yetiyor sutun

ben suya sokmayi hatta surekli suda olmayi dusunuyorum sırf çouk için antalyaya gidiyorouz.o sıcaga yoksa nasıl dayaniriz bilmiyorum.bodrumu severim havası daha guzel ama suyu da soguk:))sen hiç mi sokmayacaksin??

bnde havuza sokmam öğretmenm sadece deniz veya kendi havuzunu şişirirm onda oynatırm havuza asla sokmak istemme

Son düzenleme:
oferta kimse bana cevap vermedi sende bendensin sadece anne sütü veriyorsun ve çalışıyorsun bi değerlendir hel benim şu yazdığımı

kızlar cumartesi kontrolümüz var gerçi doktorada soracağımda şimdi ben 1 kere sabah 10 da süt sağıyorum arkasından öğlen 1 gibi emzirmeye gidiyorum sonra 4 de sağıyorum oğlumun beslenme saatleride bu şekilde sabah çıkarken emiyor saat 7-8 gibi sonra 10 da yiyor sonra 1 sonra 4 sonra ben ev gidince 7 gibi ve sağdığım süt her defasında 100 ya da 110 cc çıkıyor fazlası yok öğlenleri 5 dakika zor bela emziriyorum sizce az değilmi bu çocuğu açmı bırakıyorum ben EK gıda yok

yazdıklarım gitmedi bir dahayazıyorum

canım bendede durum çok farklı sayılmaz saat 7:30 da emziriyorum sonra saat 11 de 2 de ve akşam 5 te gün içinde sağdığım sütleri içiyor akşamda 7 gibi ben eve gidip emziriyorum .100-120 cc arası içiyormuş banada az geliyor ama gelişimi ve kilosu gayet iyi gidiyor.bende gün içinde 2 kere vakit müsait oldukça süt sağıyorum bazen 3 kerede sağabiliyorum duruma göre .Kuzeyde sadece anne sütü alıyor yarın kontrolü var ben gidemeyeceğim ama eşim soracak 100-120 cc yemesi normalmi diye bence kilo alıyorlarsa sorun yok yardımcı olmuştur umarım iki arada derede yazmaya çalışıyorum yoğunum bugün biraz

rapunellll
onelikle;kilo alimi ile anlarsin ama masallah uras gayet iyi gorunuyor demekk ki yetiyor sutun

ben suya sokmayi hatta surekli suda olmayi dusunuyorum sırf çouk için antalyaya gidiyorouz.o sıcaga yoksa nasıl dayaniriz bilmiyorum.bodrumu severim havası daha guzel ama suyu da soguk:))sen hiç mi sokmayacaksin??

ben yarın doktora soracağım denize sokup sokmama meselesini aksi bişey olmazsa temmuz başına kadar orada olacağız ilk hafta değilde ikinci hafta su daha iyi oluyor izin çıkarsa belki o zaman sokarız

bu arada arkadaşlarda demiş aç olsa ğalar durduramazlar artık kendilerini gayet iyi ifade edebiliyorlar

ben yarın doktora soracağım denize sokup sokmama meselesini aksi bişey olmazsa temmuz başına kadar orada olacağız ilk hafta değilde ikinci hafta su daha iyi oluyor izin çıkarsa belki o zaman sokarız

doktorun yorumunu banada ilet:))nelere dikkat etmek gerek ogrenelim:))guneş kremi için falan paylaşalim ogrendiklerimizi:)
sizede iyi tatiller şimdiden:))

kızlar ben çıkıyorum malum fuar gelen giden bol stan da off yine bütün gün ayaktayım hadi çok öptüm hepiciğinizi

bence iyi canım 700 cc civarı süt alıyor

yaa sizin evlerde sivrisinek oluyor mu?
biizm etrafta çok ağaç var o yüzden besili besili sivri dolu her yer.
odaya prize takılan içinde sıvı olan raid taktım ama hiiiçbir işe yaramıyor. ayazın alnı damgalı gibi kıpkırmızıydı sabah, yemişler kuzuyu hep.
o kadar da para vermiştim onu :dilcikar:
napacam ben bu sivrilerle yaa

gunaydin ayçaa
esmer ben de merak ediyorumm su sivri olayini.eczanede satilan bebekler için sivri kovar var demişti gorumem ama surebilirmiyim bilmiyorumm

buldum nette.
60 tl ve işe yaramıyor diyenlerde var ama. emin olamam ki şimdi.
pahalıymış da yaa.
bir de hepsiburada.com'da var. ben ordan bi daha bişey almam valla.

60 verien ama surekli kullanilmiyor mu??dur bir bakalimmmm:))

bu arada sprey olarak chicco kullandi benim tanidigimm.ama bulmak zor diytorduu

bu arada arkadaşlarda demiş aç olsa ğalar durduramazlar artık kendilerini gayet iyi ifade edebiliyorlar
ne bileyim bende bizimki oyunu çok seviyor memeyi hemen bırakıyor doymadan birini görüncede o nedenle ne verirsek onumu kabulleniyor acaba diyorum

doktorun yorumunu banada ilet:))nelere dikkat etmek gerek ogrenelim:))guneş kremi için falan paylaşalim ogrendiklerimizi:)
sizede iyi tatiller şimdiden:))

tamam yazarım canım sizede iyi tatiller...

bence iyi canım 700 cc civarı süt alıyor

sağol inşallah öyledir :)

yaa sizin evlerde sivrisinek oluyor mu?
biizm etrafta çok ağaç var o yüzden besili besili sivri dolu her yer.
odaya prize takılan içinde sıvı olan raid taktım ama hiiiçbir işe yaramıyor. ayazın alnı damgalı gibi kıpkırmızıydı sabah, yemişler kuzuyu hep.
o kadar da para vermiştim onu :dilcikar:
napacam ben bu sivrilerle yaa
bizimkininde çenede 2 parmakta 2 kıpkırmızı ısırmışlar mok kafalılar:eek:klava:

gunaydin ayçaa
esmer ben de merak ediyorumm su sivri olayini.eczanede satilan bebekler için sivri kovar var demişti gorumem ama surebilirmiyim bilmiyorumm
bunuda sormak lazım doktora

X