2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

silsem mi face'de gruptan :KK1:

nispet mi yapıyon nannn :mymeka:

bizde kim ne giyecekse onu ütülüyor valla.
hatta bazen koce kendine gömlek ütülerken benimkini de kaynatıyorum arada kaydirigubbakcemile3

anam pardon gız ne biliym sohbet yok anlamında dedim beee:dilcikar:
bulmuşun vessalem mazlum kocayı ütüde yaptryon hemii

ayy feyza pardon canım pek resmi cevap yazmışım sinemis tanıyamadım birden :)) nickin mi değişti senin

ayy feyza pardon canım pek resmi cevap yazmışım sinemis tanıyamadım birden :)) nickin mi değişti senin

kaydirigubbakcemile3 evet canım nick değişti gayet normal yani resmi olman :KK1: işten geldim evdeyim benim ki mız mızlanıyor almıyorum ama birazdan çığlık sesi duyarım herhal

kaydirigubbakcemile3 evet canım nick değişti gayet normal yani resmi olman :KK1: işten geldim evdeyim benim ki mız mızlanıyor almıyorum ama birazdan çığlık sesi duyarım herhal

aman bağrıttırma tontiş kızını sonra o tombik bacaklardan kollardan 1 gr gidiverir :)))

aman bağrıttırma tontiş kızını sonra o tombik bacaklardan kollardan 1 gr gidiverir :)))

garip bi ses öğrendi ses telleri bozulcak eeeğğğ der gb gırtlaktan .erisin biraz tontik kucağıma alıp markete gitmeye eriniyorum yoğurdu bitti vallaha eriniyorum

garip bi ses öğrendi ses telleri bozulcak eeeğğğ der gb gırtlaktan .erisin biraz tontik kucağıma alıp markete gitmeye eriniyorum yoğurdu bitti vallaha eriniyorum

aman sorma o çığlıklar yüzünden benimkide boğazını tahriş etti. üşenme üşenme yoğurtsuz bırakma kızçeni

bluness face yayınladığına çok güldüm

erkekleri mutlu etmek

01. Karnını doyur.

02. Televizyonun kumandasını ver

03. Önünden çekil...

mehlikasu nice senelere ben 1 hafta 10 gün kala eşimin beynine kazımaya başlıyorum unutma şansı pek vermiyorum aklinialirimsmile
önemli olan ben hatırlatmadan kendinin hatırlaması,ben hatırlattıktan sonra ne önemi kalır ki:çok üzgünüm:
canim insallah uyku duzeni oturtuyordur kusmasi icin de midesini usutmus olabilir ben kusmaya aliskinim burak da hala her emmeden sonra kusuyro geceelri haric bazen azbazen cok o yuzden de kilo alamiyor zaten ama dotorumzu reflusu var zamanla gececk normal diyor ilac vermiyor insallah gecer kusmasi sen de ayaklarini falan usutmemeye dikkat et canim bu aralar
bu arada nikah yildonumunuz de kutlu olsun canim nice mutlu seneler esin ve prensesinle birlikte insallah

mehlikacım nice senelere eşinle-berille birlkte mutlu günler geçirmen dileğimle canım a.s.
sağolun kızlaropuyorumnanaktan
bizde kim ne giyecekse onu ütülüyor valla.
hatta bazen koce kendine gömlek ütülerken benimkini de kaynatıyorum arada kaydirigubbakcemile3
bizde de:lepi:

ben geldim..
kızımı dra götürdüm nezleymiş,diğer adıyla bronşlı bişey dedi ama anlamadık,
antibiyotik ve balgam sökmesi için birer şurup verdi,
ikisi de toz,kaynatılmış soğutulmuş suyla hazırlanacak..
bir de kusması için bir damla verdi,
berilin ağzına damlattım midesinde ne var ne yok kustu:KK43:((
çocuk haklı kendi ağzıma da damlattım iğrenç...
antibiyotikte acıymış dr öyle dedi,
üff onu da kusar büyük ihtimalle,ne yapacaz yaaa:KK43:(
ıhlamuru da unuttum,beril huysuzlandı acıktı ve uykusu geldi,
onun için biran önce eve gitmek istedim ıhlamur aklıma bile gelmedi:KK43:(

ateşi orda 37.9 çıktı,dokundum geceki kadar sıcak değildi gece cayır cayıryanmasına rağmen ateşi 37.2'ydi sanırım bizim ateş ölçer bozuk..

ben geldim..

canım iyi yapmışsın doktora gittiğine keşke ıhlamuru alsaydın oda rahatladırdı berili neyse yarın alırsın artık

ben geldim..

Insallah bir an once iyilesir canim prenses ilaclari da icer insallah hemencecik iyilesir

X