2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

rengarenk nasıl oldu meltem abla mesajına mı cevap verdi
beni neden kabul etmiyosunuz yaa üstelikte ben buranın
eskilerindenim :gitme:

sekerim bu sabah uyandım face actım grup davet göndermiş atladım tabi hemen
yani artık bende gruptayım az öncede buluşma resimlerine baktım şimdi de foruma geldiiim

herkese günaydın a.s.
dün yağmur demedik camur demedik akşama kadar gezdik
babası kızına bi sürü seyler aldı
üç kağıtçı kızıda ilk kelimesini söyledi
alısveriş merkezinde BABAAAA diye bağırdı

oldumu şimdimi doğur besle pakla büyüt
2 biberonla tişörte kansın....:dilcikar:

ayy çok güldüm juli günaydın canım alma kız altını besleme bırak babası versin memesini senin sarı kızlar işe yaramıyor baksana sempatiksalakcinni hadi seninkisi kız baba yalakası olur normalde benim oğlan babasını gördüğünde çıldırıyor bana öyle yapmıyor yaa bizimkiside ilk baba derse hayatta şaşmam alsanaalsanasmile

Kizlar Merhaba
Bugün kalabalik burasi ne güzel.Benim oglanda dünden beri taniyor herkesi .Aksam esim geldi adamin üstüne atiyor kendini kollarini uzatip cok özlemis.Bu günde abiyi okula götürdük o kadar cocugun icinde tanimis abiyi kollari uzatip ziplatiyor kendini kadinlar sasirdi abiyi taniyor bu diye ne firlama o dedim abiyi tanimakta bisimi.Gerci bunlarin cocuklari tanisada oturdugu yerde öyle soguk soguk bakar sadece .

Juli
Dur daha 2 yasinda gör sen kiskancligi arabada sen arkaya gec ben babamla oturucam diyen cok kiz cocugu gördüm :))))

Rapunzel 36,5 ates diil canim normal bence .

günaydın güzel anneler...
ece hanım çok şükür uyudu bugün eskisi gibi mızırdamadı...
20.30 gibi ağlaya ağlaya uyumuştu...11de mama verdim...gece 4te uyandı..sabah ben 8 de kalktım baktım yatakta oynuyor...sessiz sessiz..
kahvaltısını yaptırdım altını değiştim ciciler giydirdim biraz oynadım 10.30 gibi uyudu artık birazdan uyanır....
şu dişler çıksa da tamamen kurtulsak yaa...
elimi ısırıyor artık küçücük çıkıntısı bile acıtıyor...hem alttan birazcıkta üsten ucu çıkmış...

sabah otobüslemi gidyorsun işe servis varmı??bilmiyorumkismile
akşam otobüsle yazmışsın zor olur senin için allah yardım etsin berili bebek arabsıylamı yoksa kucağındamı götüryosun akşamları
inş bir an önce düzelir seni çok ii anlıyorum hem iş stresi hem eve hem beril ve hastalık iyie yıpranmışsındır eminim
cnm geçen haftadan beri otobüsle geliyorum,önce kurumdan biri bırakıyordu,ben ve bir kaç bayanı,ama artık bırakmıyor hafta sonları çalışıyor çünkü..
1 hafta taksiyle geldim,baktım hergün hergün taksi,nereye kadar güç yetecek..
otobüsü deneyeyim dedim,otobüs artık eskisi gibi kalabalık değil,evimizin yakınındaki duraktan binebiliyorum,
yer de veriyorlar sağolsunlar,şimdilik böyle denicez çok zorlanırsam görümcem gelecek,
ama beril emdiği için evde bırakmakta istemiyorum..
mehlika vay be parmak iznine felan geçmişsizniz
ben stajımı yaptığımda imza vardı
ne rahatlardı memurlar akşama kadar çay kahve muhabbet ederlerdi
şimdiler de nasıl ?
yes canım,önce kart basıyorduk,imzada neymiş ne kadar banel..
bu arada sen bizim kurumda mı staj yaptın yoksa??
herkese günaydın a.s.
dün yağmur demedik camur demedik akşama kadar gezdik
babası kızına bi sürü seyler aldı
üç kağıtçı kızıda ilk kelimesini söyledi
alısveriş merkezinde BABAAAA diye bağırdı

oldumu şimdimi doğur besle pakla büyüt
2 biberonla tişörte kansın....:dilcikar:
ana melisa konuşmaya mı başladı,maşaallah:nazar:
beril ne dicek acaba ilk,çok merak ediyorum,ama bazen anneye yakın sesler çıkarıyor..
yiğenim ilk Allah demişti,kızkerdeşim uyuturken falan esmaülhüsnayı melodili okurmuş,ondan olsa gerek,ben de berilin ilk Allah demesini çok isterim..
gunaydinnnnn arkadaslarrr
okudugum kadari ile....

mehlika,merve çouklar kreşe başlayinça hastalik kaçinilmax sanirim.dikkatimi su çekti doktorlar çoogun keyif durumuna bakiyorlar.eger neşeli ise yok birseyi diyorlar.benim doktorumda huzursuz olmadikça ateş düşürüçü verme diyor.
oksuruk iinde elma ile ihlamur kaynatilip verilebilinirmiş(benim doktorum balli limon tavsiey etmişti ama annem 1 yasından kuçuk diye verdirtmedi)
bizim kullandığımız solunum yolu enfeksiyonu için olan şurup aynı zamanda ağrı kesici atel düşürücü,
hayret ,ona rağmen ateşi çıktı,
ıhlamuru ben de denicem inş.şurubun bir faydası olmadı:KK43:
Günaydınlar herkese oh be anca kurudumm -tatlicadiarzu-
ne ıslandım ne ıslandım anlatamam üstelik şemsiyemde vardı ama şirekete girebilmek için ayaklarımı dereye sokmam gerekiyordu resmen dere olmuş ırmak olmuştu emanet ayakkabı ile oturuyorum pantolu saç kurutma mak.ile kurutabildim

mehlika benim oğlanında birkaç haftadır ateşi hep 36.5 ile 37,1 arasında dr.önemli değil dedi bir daha olursa için rahat etsin diye söylüyorum...

oh melisa baba demiş sadece kızlarmı benim oğlumda sırf babacı gıccık oluyorum haaaaaaaaa

neyseki kurumuşsun..
benimde çoraplarım ıslandı çıkardım çıplak ayakla duruyorum..
dış kıyafetim de ıslanmışt biraz,astım kuruyor..
evet o ateş yüksek değil ama insan yinede panik oluyorbilmiyorumkismile

günmaydın kızlar erken kalktım evi sildim süpürdüm bulaşık çamaşır makinalarını çalıştırdım ayrise mama yedirdim geldi,m:))
esmer niye kavga ettin kocenle ben bilmiyom:))emaneti yollarken canım ödemeyi biz ödeyecek şekilde gönderirsen sevinirim:))
juli babamı dedi ayris önceki gün anne demiş ama ben duymadım yengem dedi.pekte sanmıyorum anne dedigini ama:))
mehlika gaziosmanpaşa özel hastanesi sana yakınsa ordaki dç dr avni bey iyi ilgileniyor birde bayan dr var onlara götür istersen.
yagmurda ıslananlarada geçmiş olsun..

Ayca
Masallah gelmis disler.
Haberlere bakmadim Istanbul yagmurlu galiba bu zamanlarda sel olur bi kez öyle herhalde.

kaydirigubbakcemile3 ay çok güldüm julii .
bu arada günaydın
işte benim kızda öyle babaya aşık zaten kızlar babaya düşkün oluyor
babsıda ne şişmiştir am a2 alcaksa 5 almıştır artıkım
:jeyyar:
hiç sorma
kabar kabar kabardı herifsempatiksalakcinni

reflekstir o refleks, baba dememiştir sempatiksalakcinni

imaj değiştiricin hee.
buldun mu bişeyler bari
yok hacı sanmam sabahta bababa diye cığrıp durdu
bende anne anne diyon yok o bababa diyo :dilcikar:

yok bakıyorum feyza çok banel ismimle olmuyor...
bi akraba girse helede kaynanamın tarafından avatarda buğlemn resmi nick feyza şıp diye otrcak yaniii
kime mesaj atılıyordu
haklısın bu konuda canım
bencede değiştir

oh ne güzel juli hep geziyosun hep seni bi otururken göremicez heralde

benim oğlan anne derse eşim kesin intahar eder :roflol:
1 hafta evde oturduk ya kıızm patladık sıkıntıdan
gunaydinnnnn arkadaslarrr
okudugum kadari ile....

mehlika,merve çouklar kreşe başlayinça hastalik kaçinilmax sanirim.dikkatimi su çekti doktorlar çoogun keyif durumuna bakiyorlar.eger neşeli ise yok birseyi diyorlar.benim doktorumda huzursuz olmadikça ateş düşürüçü verme diyor.
oksuruk iinde elma ile ihlamur kaynatilip verilebilinirmiş(benim doktorum balli limon tavsiey etmişti ama annem 1 yasından kuçuk diye verdirtmedi)

juliett dun ben de çouga birseyler baktim ama birsey bulamadim .wenie e tavsiyeni uere gittim ama talan edilmiş sanki bisey kalmamiş:))Ç&A dan aldim bişeyler indirim yok hiç biryerde sanirim henu

delf,rengarenk kizlar geçmiş olsun
örtmenim jokerde ve zara cok güzel seyler var coğu indirimli
hele jokerde nike ve puma lar %50 indirimki 25 tl lik tisörtler 12 tl esofman takımları 30 tl falan bi bak derim

Günaydınlar herkese oh be anca kurudumm -tatlicadiarzu-
ne ıslandım ne ıslandım anlatamam üstelik şemsiyemde vardı ama şirekete girebilmek için ayaklarımı dereye sokmam gerekiyordu resmen dere olmuş ırmak olmuştu emanet ayakkabı ile oturuyorum pantolu saç kurutma mak.ile kurutabildim

mehlika benim oğlanında birkaç haftadır ateşi hep 36.5 ile 37,1 arasında dr.önemli değil dedi bir daha olursa için rahat etsin diye söylüyorum...

oh melisa baba demiş sadece kızlarmı benim oğlumda sırf babacı gıccık oluyorum haaaaaaaaa
bende gıcık oluyorum
hele babasını görünce hep anlatıyo avazı cıktığı kadar
kaynanamla kayınpederde bi akşam babasını cok seviyo dedi
o kaa sinirlendim ki
ne demek yani anasını sevmiyo mu ne biçim laf o dedim

adam sok oldu ana baskadır sevmez olurmu ben öle demek istemedim dedi
ama genede sinir oldum

kuzey biberol tutmuyo kızlar ya ne yapssam acaba eve süt sağıp bırakıyorum ama biberonu emmiyo bitürlü biberonla dişlerini kaşıyo
aynı sorun bendede var tatlım
hiç bir sekilde biberon almıyor ve aksi gibi artık sütüm pek yok

ayy çok güldüm juli günaydın canım alma kız altını besleme bırak babası versin memesini senin sarı kızlar işe yaramıyor baksana sempatiksalakcinni hadi seninkisi kız baba yalakası olur normalde benim oğlan babasını gördüğünde çıldırıyor bana öyle yapmıyor yaa bizimkiside ilk baba derse hayatta şaşmam alsanaalsanasmile
o kadan tası veletler ilk baba desin ohaoldumsmile
julicim inşallah benim kızımda önce baba der yoksa kociş kahrolur
zaten tutturmuş bu çocuk en çok kimi sevcek diye...
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
hadi insallah o zaman

Kizlar Merhaba
Bugün kalabalik burasi ne güzel.Benim oglanda dünden beri taniyor herkesi .Aksam esim geldi adamin üstüne atiyor kendini kollarini uzatip cok özlemis.Bu günde abiyi okula götürdük o kadar cocugun icinde tanimis abiyi kollari uzatip ziplatiyor kendini kadinlar sasirdi abiyi taniyor bu diye ne firlama o dedim abiyi tanimakta bisimi.Gerci bunlarin cocuklari tanisada oturdugu yerde öyle soguk soguk bakar sadece .
ne güzel yaa
biizmki çingene pilici herkese gider sempatiksalakcinni

yav bu çocuk aç durii,11'e doğru emzirmeye gittim bu sefer de kaka yapma sevdasına doğru düzgün emmedi:KK43:
ha bu arada kızımı emziren kadına yaptığın hoş değil bir daha olmasın demiştim,diğer emzireni diyor,onun yaptığı da hoş değil dedim,
ikisi de surat yapıyıyor şimdi,bağırıp çağırsam nolacaktı acep,
amaan çokta tın,çokta fifi vs vs...

Ayca
Masallah gelmis disler.
Haberlere bakmadim Istanbul yagmurlu galiba bu zamanlarda sel olur bi kez öyle herhalde.

teşekkür ederiz meltem teyzesi..evet incilerimiz patır patır çıkmaya başladı..:nazar:
inşallah sorunsuz ağrısız en azından bu şekilde çıkarırız hepsini:Saruboceq:
ara ara da olsa huysuzlanmaya başlıyor...

julli anam kızın konuştu haaa baba dedi benim büyükte baba dedidi kesin ufaklıkta öle der benim sarı kızlar parçalansın emzirecem diye onlar baba desin hakmı bu adaletmi annneeee demek neden bu kadan zor en son sölüyolar gıcıklar
rengarenk hoşgeldin facce canım kızında sende çok tatlısınız yorumlarımı yaptım zaten
feyza bende cadıdan çok sıkıldım baaada birileri güzel bi nick bulsun yada ismimi kullanırdım evren yada çiğdem ama evren hoşuma gitmedi bura için çiğdem de cıgddem oluyoo baanda bulun eyce güzel bi isim yavvv

yav bu çocuk aç durii,11'e doğru emzirmeye gittim bu sefer de kaka yapma sevdasına doğru düzgün emmedi:KK43:
ha bu arada kızımı emziren kadına yaptığın hoş değil bir daha olmasın demiştim,diğer emzireni diyor,onun yaptığı da hoş değil dedim,
ikisi de surat yapıyıyor şimdi,bağırıp çağırsam nolacaktı acep,
amaan çokta tın,çokta fifi vs vs...

cnm aç olsa mutlaka emer...
sen bugün ara ara sık sık git bak emzirmeye çalışki tam aç olduğu zamanı bulabilesin..
cnm ne söyledin o kadınlara?:mymeka:
ayrıca dalütfen hiç takma sallama sensin berilin annesi onu sadece ve sadece sen emzirirsin...:1closedeyes:

X