2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

off çıldırcam ya..şu diş çıkamadı gitti..utku çoook huysuz hiç bişeyden mutlu olmuyo sürekli mızır mızır..napsamda rahatlatsam çocuğu yaakannehir

aynen fotolara bakıp bakıp avunuyorum...boshayallersmile
feyza bende kanepede oyalıyorum..oglumu geçmiş olsun sizede
delf sanada geçmiş olsun.allah beterinden saklasın..boshayallersmile

sende kanepede bırakma ne olur ne olmaz artık ben hiç güvenmyorum açık olduğu halde düştü

feyza cok gecmis olsun canim allah kormus aman dikkat etmek alzim artik cok hareketrlendielr
delf sana da gecmis olsun neyse cana gelecegine amal gelsin diyelim
kocis disari cikti nufus mud. bir is halletemsi gerekiuyor o sirada ben de size bakayim dedim

feyza valla çok zormuş bu diş çıkarma dönemi..melek gibi oğlum gitti huysuzbi çocuk geldi erine..sanada çok geçmiş olsun canım allahım korumuş yine..

delf canım çok geçmiş olsun..gidenler sadakan olsun kurtardıklarına sevin canım..

esmer ayaz bey parmağında oynatıyo valla sizi..çok çektircek büyüyünce size çokkksempatiksalakcinni

slm kızlar nasılsınız buluşma resimleri nerde ben göremedim :sm_confused:

face te grupta canım..

kızlar ya bişey sorcam utkunun doktoru diş için jeli kesinlikle önermiyo..bide inek sütünü sulandırarak verebilirsin diyo..neyi uygulıcam ben şimdi bilemedim

face te grupta canım..

kızlar ya bişey sorcam utkunun doktoru diş için jeli kesinlikle önermiyo..bide inek sütünü sulandırarak verebilirsin diyo..neyi uygulıcam ben şimdi bilemedim

sağol cnm bakim bende, jel yerine ne öneriyo peki duyduğum kadarıyla rahatlatıyomuş jel yazık bebelere yaa kendi halinemi bırakıcakmışız

kurabiyenin tarifini aldım yarın annemlerde bide ben deneyem bakalım

biraz önce bebek kurabiyesi yaptım
bence tadı çok kötü oldu cicibebelerin yanından geçmiyo
bakalım yarın yiyecek mi küçük hanım

slm kızlar sabahtan beri ben, kayınvalidem ve onun kayınvalidesi olmak üzere 3 kuşak koşuşturuyoruz ve ben böyle 3 kuşak günlerde acayip agresif oluyorum,hala bagıra çağıra konuşmaları kulağımda çın çın çınlıyo....
bende face buluşma resimlerini koydum ama sadece jasminle esmeri ekledim facedeki grubu bilmediğim için
yani resimleri herkes göremiyo galiba

slm kızlar sabahtan beri ben, kayınvalidem ve onun kayınvalidesi olmak üzere 3 kuşak koşuşturuyoruz ve ben böyle 3 kuşak günlerde acayip agresif oluyorum,hala bagıra çağıra konuşmaları kulağımda çın çın çınlıyo....
bende face buluşma resimlerini koydum ama sadece jasminle esmeri ekledim facedeki grubu bilmediğim için
yani resimleri herkes göremiyo galiba

canım meltem ablaya özelden mesaj atman gerekiyomuş
o kabul ediyomuş face ben yaptım ama
henuz mesajıma cevap gelmedi

X