2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bebe bisküvisi yerine kullanıcam kahvaltısına ekleyeceğim canım

cıkkkksss olmaz sen kazana düştün

bildiğim kadarıyla meltem senin üyeliğini onayladı
2010 ocak anneleri diye ara

ivet benim bildiğimde onayladı arattır sen becerüksüz karııı tüntin gezmekten anaları bulamiiin sempatiksalakcinni

selam kızlar nabersiniz ay bugün yorgan yıkadım anam öldüm nekadan hamarat kadın oldum ben hergün iş yapıyom anamın sayesinde siz nasılsınız nevar neyok buluşma olmuş resimleri şöle bi gördüm emme daha yorumlarımı yapamadımalsanaalsanasmile

selam kızlar nabersiniz ay bugün yorgan yıkadım anam öldüm nekadan hamarat kadın oldum ben hergün iş yapıyom anamın sayesinde siz nasılsınız nevar neyok buluşma olmuş resimleri şöle bi gördüm emme daha yorumlarımı yapamadımalsanaalsanasmile

afferin saa
ben artık inanmıyom çağan'ın huysuz bebe olduğuna
hergün gelip şu işleri yaptım diyyiin
sonra da çağan durmii diyin
nassı oluyo bu
uslu bebeye iftira atıyon di mi

afferin saa
ben artık inanmıyom çağan'ın huysuz bebe olduğuna
hergün gelip şu işleri yaptım diyyiin
sonra da çağan durmii diyin
nassı oluyo bu
uslu bebeye iftira atıyon di mi

muhahaha zuhahaha anam burda kız meyve püresi yoğurt pirinç unu allah neverdise dayıyo çağana:)) bende iş yapıyom bi battaniyelerim kaldı yavaş yavaş yıkıyom hepsini işte yaa memelerim çok kötü yara aynı yeni doğum yaptığım zamanki gibi resmen ağlıyom gözüm akıyo emzirirken hep ısırıyo damaklarıla yarıldılarr:KK43:((( krem sürüyom habiree senden naber

muhahaha zuhahaha anam burda kız meyve püresi yoğurt pirinç unu allah neverdise dayıyo çağana:)) bende iş yapıyom bi battaniyelerim kaldı yavaş yavaş yıkıyom hepsini işte yaa memelerim çok kötü yara aynı yeni doğum yaptığım zamanki gibi resmen ağlıyom gözüm akıyo emzirirken hep ısırıyo damaklarıla yarıldılarr:KK43:((( krem sürüyom habiree senden naber

hani enter
hani nokta
hani virgül nerde
esmerden önce ben sorayım
geçmiş olsun lansinoh sürdün mü iyi gelmişti bana
battaniyeleri makineye at uğraşma canım
biz aynıyız ya huysuz kızımla uğraşıyom
sürekli kucak istiyo
ama oturmucaz gezicez mümkünse sokakta gezicez
bi de yere koyunca yüzüstü dönüyo sonra da ağlıyo niye döndüm diye
düzeltiyom 3 sn içinde yine dönüyo
dönme dolap gibiyiz yani

cadı kolay gelsin,hamarat karının hali başka oluyor..
geçmiş olsun,sarı kızlar hasta mı oldu demek,inş. biran önce iyileşirler..

hani enter
hani nokta
hani virgül nerde
esmerden önce ben sorayım
geçmiş olsun lansinoh sürdün mü iyi gelmişti bana
battaniyeleri makineye at uğraşma canım
biz aynıyız ya huysuz kızımla uğraşıyom
sürekli kucak istiyo
ama oturmucaz gezicez mümkünse sokakta gezicez
bi de yere koyunca yüzüstü dönüyo sonra da ağlıyo niye döndüm diye
düzeltiyom 3 sn içinde yine dönüyo
dönme dolap gibiyiz yani
muhahaha al sana nokta. al saa vişrgül; hemide noktalısı geldi şansına muhahahaha ahanda bidenede enter
yavrum makinemee uyku setimin yorganları girmiyo benim makinem ufak :KK43:( yerim olsa hemen büyük alırım ama mutfak yapılırken adam ufak komuş yerini pöfffff
cadı kolay gelsin,hamarat karının hali başka oluyor..
geçmiş olsun,sarı kızlar hasta mı oldu demek,inş. biran önce iyileşirler..

ay emrci canımmm ama yok gülüm yaa hamarat değilim çağanın sayesinde 5 aydır sade sil süpür yapabiliyodum enine boyuna daldım eve bitti emme bende bittim hem gezip hem ev işi yapınca 10 gün sürdü haftasonuda kaynanamlara gittik mangal partisi yaptuk 1 kilo aldım geldim :)))

hee sarı kız çok fenaa vallaha nefes alırken bile acıyolar ben almamıştım lansinoh hametan almıştım ondan sürüyom bide karbonatlı suyla yıkıyom günde 3 sefer ama canım çok yanıyoo bide gece sabaha kadar hiç emmese 6 sefer uyanıyo emiyoo süyüm süyüm ağlıyom inşallah çabuk geeçr ikisisde alt üst yarılmış vaziyette ısırmasa geeçr ama habire dalıyo sarıkızıma:gitme:

oyy oyyy bnm akıllı uslu kızım çok ağladı ya bugün..daha doğrusu biraz önce....artık bende arabasına koydum çıkardım dışarıya....ece ağlaya ağlaya sürdüm arabayı sonra da uyuyakaldı allaha şükür...
dişlerimiz çıkıyor ya...
alttan 2si çıktı şimdide baktım üstten de geliyor..
uykusunda sürekli mıkır mıkır...
bakalım ne kadar sürecek...

rengarenk ne yaptın canım tiroid testlerini çıktı mı sonuç? benim noduller biraz büyümüş. ilacın dozu artırıldı.

merhaba ben geldim kızlar..
karşıya aileme gittim,ordan da hep beraber ani bir kararla zonguldağa gittik kiraz yemeye:))ailecek ,buluşmaya gidemedim çok üzgünüm okadar plan yapmıştım olmadı..resimler çok güzelll..

merhabalar az once kocisimi yolcu ettim maalesef :KK43: uzgun uzgun abkayim size bi dedim zor oluyo boyle kiymetini bilin kocalarinizin ecrin keske gelebilseydin cok keyifliydi

jasmin allah kavuştursun.kısmet olmadı işte...
saol ecrincim birdahakine insallah gelebilrisin sen de
slm kızlar
ne güzel buluşmuşsunuz
keşke bu taraftada çoğunluk olsada böyle buluşsak

bir arkadaşım mayıs annelerinde doğum günlerinde toplanmışlar pastanın üstüne her bebişin foto yaptırmışlar çok hoşuma giti o da
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis-anneleri/370076-2009-mayis-kuzulari-1yas-gunu-partisi-yalova-bulusmasi.html

karsi tarafta merkezi bir yer olursa karsiya da geliriz canim ne olacak burcu zaten kesin gelir de ben de gelirim karsiya :) siz tarihi mekani kararlastirin

X