2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Feyzacım benim süt iznim yok maalesef o saatleri toplatıp evde bitirip işe başladım
şimdi yemek saatimde eve gidiyorum ama malum trafik falan derken sarkma oluyor

merve bu akşam annene geç sende yarında gelirsin maltepeye

feyza be melisayla buğlemi birbirlerine benzettim
geçmişse bakıyodum da resimleri altlı üstlü
çok benziyolar daha önce söyleyen oldu mu

feyzacım yoğunum canım yaa açık bırakıyorum siteyi arada bir vakit buldukça bakıyorum.oofff tatile gitmek istiyorum yaa beenn.

günaydın millet
herkes eydir insalah

günaydın julicim melisa ne tatlı yiyor o kayısıyı

anladım canım sağlık olsun idare etsinler seni biraz ne olur sanki

ilk defa sen söyledin melisada buğlemde toplu belki o yüzden benziyor olablrler.benim kzın gözleri daha pörtlek :1shok: :roflol:

feyzacım yoğunum canım yaa açık bırakıyorum siteyi arada bir vakit buldukça bakıyorum.oofff tatile gitmek istiyorum yaa beenn.

anladım canım.bnde tatile gitmek istyorum

cok meyveci yaa
ben hamişken günde 2 kilo meyve yerdim onun ekisi galiba :roflol:

ilk defa sen söyledin melisada buğlemde toplu belki o yüzden benziyor olablrler.benim kzın gözleri daha pörtlek :1shok: :roflol:
:mymeka: deme buğlemime öyle
senin gözlerin pörtlek :dilcikar:

günaydın
gel şimdi sevem :1hug:

bebeklerin coğunu ben birbirine benzetiyorum merve

o benim meleğim ya :ecrin_bebek: ama bakışları bazen öyle garip ki sanki büyük bi olay varmış gibi gözlerini pörtletyor .babannesi öyle yapar :dilcikar: anam onamı benzedi ne o şaşkın bakışı allah göstermesin

günaydın arkadaşlar,
geldim kahvaltı yaptım,geçmişi okudum,
şimdi de kızımın yanına gidecem,acıkmıştır,zaten sütüm de çok az bugünlerde,
kociş gececi,gece berile hep ben bakıyorum ,sık sık kalkıyor,dinlenemiyom o yüzden sütüm azaldı bu sıralar:çok üzgünüm:
hiç sohbete katılamıyorum yaa:çok üzgünüm:
dün işçıkışı hastaneye gidecektik baktım beril biraz iyi gibi neşesi de yerinde götürmedik,
bir gün daha bekliyelim dedik,ama hala öksürüyor,balgamlı,kuru öksürük değil yani..
bugün işçıkışına kadar düzelmesse götürecez,
weniceye de gidemedik ama bugün gitmeyi çok istiyorum kocişe dedim daha tam bie evet alamadım,
razı olursa gideciz..

kızlarr ssk dan işgöremezlik ödemesine baktım makbuz kesilmemiş diyor yani param daha yatmamışmı demek...
cnm benimki de öyle yazıyordu geçem hafta ssk yı aradım 10 gün sonra yatar dedi..
kızlar gonull diye bi arkadaş vardı ocak annelerinde hatırladınızmı bilmem ama doğumlar başladıktan sonra ondan hiç ses çıkmadı bilgisi olan varmı merak ettim hep aklımda soracagım unutuyorum hep.
ben de merak ediyorum doğumdan sonra ilk zamanlar bir kaç defa girmişti sanırım,öyle hatırlıyorum..
tşk ederim cnm,şimdi daha iyi gibi ama hala öksürüğü devam ediyor,
aa ben de deneyeyim viksi..nazar da olabilir,uyumadığından da kaynaklı olabilir cnm huysuzluğu..
cnm sütün yetmiyor olabilir,benimki de gece sık sık kalkıyor,bir de göğsümde süt birikmediği zamanlar,
yani cıvık olduğu zamanlar uzun süreli emiyor...
cnm bence peşini bırakma,ayy çok sinirlendim şu hastaneye..
cnm bir kere emzirdi başka emzirmedi,bilmiyorum başka emzirir mi..
süt annesi oldu artık emzirse de farketmez,

aynen bende öyle öğleden önce gidiyorum kreşe en az yarım saat hatta çoğu zaman 1 saati buluyor,
öğleden sonra yine gidiyorum 1 saat kadar yine kalıyorum,bir de yetmiyormuş gibi 3,5 ta çıkıyorum süt izni diye...
inş. güle güle demezler,biraz idare etsinler ne yapalım başka türlü olmuyor..
ne güzel keyif yapmışsınız,gezgiçler sizi..

kızlar ben dün 6 tane kiraz ve 2 tane kayısı rendeledim püre halinde karıştrmadan yedirdim buğlem daha da yokmu der gibi baktı bugünlük yeter dedim ilk kez meyve püresi yedirdm.cokacimcoook
sonra markete gittik sütaşı günlük benim yoğurdumda aldım sade olanından bugün öğlen yedrcekler bakalım beğenecekmi ? :ecrin_bebek:
böylece ek gıdaya başladık hayırlı uğurlu olsun kızıma lop lop et vitamin olsun
kaydirigubbakcemile3

canım benim ya sen böyle anlattıça üzülüyorum :gitme:
ama laf dinlemyorsun seninde benim gibi doğruların var ve onlardan ödün vermiyorsun anlaşılan
kendi sağlığın için günde 1 kez mama ver diyorum sana hem dinlen hem sütün birksin
bu şeklde dahada azalmaya başlayacak hepten kesilecek
allaha şükür emdi berilim yavrum senin bu yorguluğun stresin ona yansıyacak bu dahami iyi sence:uhm:

hepimiz ilk 6 ay ek gıda vermeden emzirmek isterdik ama bunada şükür hiç emziremeyn arkadaşlar var
ben kendi adıma konuşuyorum göğüslerim küçük buğlem büyüdü artık yetmyor bnde ek gıdaya geçtim ve dün meyve yedi o kadr mutluyduki onun etkisi varmı bilmyorum bi başka mutluydu ve gece hiç uyanmdı

Ayca24
Günaydin nasilsin?

Feyzae
Iyiz canim büyük oglan okulda kücükte az önce kakasini yapti sorma pek sevincliyiz.Dün öglen bide bu sabah düzeldik galiba.Baslicam bu doktorlarada verdim mamayi bak cocuk nasil düzeldi.Resmen acmis cocuk ya bence ondan kakada yapmiyor ne yiyoki ne yapsin.Bu boy olayindan herhalde doktor gelisimi boya göre takip ediyor ama boy uzun kilo azsa bizim gibi ac oluyor cocuk.Gerci bi kez doktora sormustum büyük oglanda oda ne güzel bize benziyor senin oglan demisti.Kendide 2 mt ve cok zayif bi adam buranin erkekleri hep öyle.Türk erkeklerinde göbek oluyor genc yasta yasli görünüyorlar demisti.Ne bilim ya bebek bu boy uzun olunca kiloda almasi gerekiyor bence yani yine.1 temmuzda asi icin gidicem o zaman dicem bakalim ne kilo alacak bu ek gidayla.Büyük oglanda adamin dedigini yaptim ama genede büyük kücükten 1 kilo öndeydi hep.Sanki 2 yasindaki sinirli halleri hep bu acliktan kaynaklandi.Napim ya bu oglumda esmer zaten göbekli olsun büyünce keyfi yerinde olsunda gerisini düsünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…