2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın hepinize arkadaşlar

sabah gözüm şiş halde kalktım sanki yumruk atmışlar gibi gece nolduysa artıkbilmiyorumkismile kahvaltımı yaptım ütü yaptım zehra uyandı onu banyo yaptım emzirdim bıraktım koltukta konuşuyo kendi kendine bende dedim bi kızlara bakayım..

sevcan bizimde düzenli gittiğimiz bi çocuk doktorumuz yok sağlık ocagına gidiyoruz düzenli aile hekimimiz var güzel ilgileniyo hemşiresi bana önümüzdeki ay ek gıdaya başlayacaz muhakkak getir dedi gelişiminede bakarız dedi ben memnunum yani hatta bi sıkıntım olunca sağlık ocagındaki doktorumuzu arayıp soruyorum..

esmer benim işgöremezlik parası neden o kadan az yatmış bakabildinmi bacım bide makbuz kesilmemiştir yazıyo yani daha ssk onaylamamışmı demek oluyo.

kaydirigubbakcemile3
juli büskivi yerine yoğurt yedirsen

iyi olmana sevindm canım .yorgunlukta bi yere kadr çekliyor sonra hasta olacağımı düşünyorum ben hasta olunca ona kim bakacak diyorum çalışan anne olmak çok zor bütün yükü omuzlarında taşıyorsun .geçen bi yazı yayınlamıştın orad herşey gayet açık net .anne çok yıpranıyor

bende daha işgörememezlik raporu için basvurmadım bile
ptesi gidicem ne zaman para verirler bağa

bilmemki yoğurt doyururmu acep :uhm:

canım yoğurt yedir olmadı içine 2-3 tane büskivi at olmazsa .en azından kalsiyum alsın hemde tatlıya alışırsa tuzlu yiycekleri garipser diye duydum ben hiç büskivi koymadım mamalarına bi çok arkadaş veriyor galiba

geçmiş olsun fatmacım
a.s.
hadi hadi gece yumruk yedim demede ne oldu dee
:roflol:

ayyy feyzaa çok güldüm allah iyi etsin bende onu diyom herif bitane çaktıda haberimmi olmadı gı bayıldım herhal..

mehlika benım bide az çıkmış ödemem ssk asgariden yatıyo heralde.

geçtik sayılır örtmenim...kayısıyı deneyeceğim canım....

kızlar bişiy sorucam yoğurdu neyle mayalıyosunuz pastörize sütlemi inek sütü yasak diyolar ya e neyle mayalanıyo ozmn

kızlar bişiy sorucam yoğurdu neyle mayalıyosunuz pastörize sütlemi inek sütü yasak diyolar ya e neyle mayalanıyo ozmn

ben doktorumuza da sordum..süt yoğurda dönüşünce yapısı değiştiği için zararı olmaz dedi..ben inek sütünü mayalayıp yoğurt yapıp veriyorum...

Rylai
sevindim gorumcenden yana sansli olmana.masallahh masallahh
ben de gunluk pastorie sut ile mayaliyorum.gerci cocuga vermedim o ayri ama boyle yapıp vericem insallahhh.

canım ben pınarın ilk adım sütü ile mayaladım
biraz sulu oldu yada beceremedim
ama melisa sevdi tadı güzel oldu....

şimcik ıhlamurla karıstırıp 4 tane bebe bisküvisi yedi
suan pek bi mutlu mesut

ben geldimmmmmmmmmmmmm :icecream:

puff ev temizlenecek ama nasıl

offf çok iş yaptım gen yavv

canım özele gitmesen de olur. devlet hastanesinin doktoruna gitsen bence.
sağlık ocağında tabiki gerekli bilgileri verirler ama onlar çok fazla hastalıktan falan anlamazlar.

ben gece sütüne 3 bisküit katıyorum juli.
bazen yoğurduna da katıyorum güzel oluyor.

tekrar merhaba

esmer buyuk bir ihtimal ben de geliyorum.nereye gotureceksin bizei.bilirim belki:))

bbu arada "benbilirim"den hic haber alaniniz var mi??

migrosun ön kısmında çay bahçeleri var ya. orada kahvaltı ederiz diye düşündüm. gözleme falan da yapıyorlar oarada.
açık hava-yeşillik falan hoş yerler.
uygun mu sencede?

internete güvenme canım. oarsı güncel değil.
psotaneden sor yatmış mı diye.
paranı alınca da zaten makbuzda yazıyordu sanırım rapor tarihlerin.
eğer tarihler doğrıysa maaşın çok düşük görünüyordur.
ama tarihler doğru değilse bi hata vardır.

bilmemki yoğurt doyururmu acep :uhm:

doyurmaz olur mu?
içine de kır 2 bisküvi mis gibi işte

bende daha işgörememezlik raporu için basvurmadım bile
ptesi gidicem ne zaman para verirler bağa

başvurduktan sonra 15-20 günde çıkar.

kızlar birdi emzirme izni parası ne kadan veriyolar

o ne bacım.
emzirme izni parası??

canım ben pınarın ilk adım sütü ile mayaladım
biraz sulu oldu yada beceremedim
ama melisa sevdi tadı güzel oldu....

şimcik ıhlamurla karıstırıp 4 tane bebe bisküvisi yedi
suan pek bi mutlu mesut

ooo ben yazana kadar melisa silip süpürmüş bile :roflol:

yaa ben hipp in devam mamasıylan yoğurt mayaladım sıvı gibi gerçi yoğurt gibi olmaz sıvı olur demişler ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…