2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

örtmennn cumartesi geliyorsun değil mi?

ecrin gece mesaj çekmiş bana gelemiyor maalesef.

esmer günaydın canım bu geceyi olaysız geçirdn herhal sadece günaydın yazmışsın hastamısn ne oldu ???

ceyce kız işin çok yoğun herhal seni fazla göremiyorum buralarda

öğretmenim günaydın nasılsın?

rapunzel işe alıştınmı canım

mehlika kreşte hala emziriyolarmı senin kızı

fatma nasılsın

hee olaysız geçti canım gayet monotondu ilginç bir şekilde bu simleyde yeni geliş ne güzel
tam o sırada da işim çıkınca günaydın yazıp kaçtım hemen
rapor işinin peşini bırakma yaa, kendi hataları sonuçta.

sceedd beni de götürsene kahvaltıya :kedi:

Günaydınlar....

valla aklım hep evde öğlenleri koştura koştura emzirmeye gidiyorum o da almıyor sıpa sinir olup dönüyorum sabahları yarım saat öğlenleri 1 saat gecikme oluyor işe yakında güle güle derler bana :))

haydaaa ecrin niye gelemiyormuş esmer

vallaha bnde şaşırdım yani ne oldu bu kıza dedim hastamı bi sorunumu var sadece günaydın yazmışş ayazda akıllı durmuş yavrusuuusırnaşık şey

abisi zonguldak'a götürecekmiş gezmeye. gitmemek için çok uğraşmış ama abisinde paçayı sıyıramamış.
sen geleceksin değil mi?

GÜnayın kızlaaar

günaydınnn

geliyon mu bacım cumartesi.

vallaha bnde şaşırdım yani ne oldu bu kıza dedim hastamı bi sorunumu var sadece günaydın yazmışş ayazda akıllı durmuş yavrusuuusırnaşık şey

hmm düşüniim naptım ki akşam fisfisfis

hee dün koce işe gitmediydi ayazla berbaerdi tüm gün.
beni almaya gelmişler; evin orda trenden indiğim yerde yeşillikli bi büfe var. orda oturduk çay içtik, koceyle tavla oynadık. sonra ayaz yeter benle ilgilenin diye çığırınca sahile inip turladık.
geldik herifi yıkadık, yatırdık, bende 22:30 falandı yattım

abisi zonguldak'a götürecekmiş gezmeye. gitmemek için çok uğraşmış ama abisinde paçayı sıyıramamış.
sen geleceksin değil mi?

günaydınnn

geliyon mu bacım cumartesi.

açıkcası gelmeyi çoook istiyoum ama sanırım bu buluşmaya gelmem mümkün olmayacak
inanılmaz yorgunum ve yarın işyerine çook işimiz var malum evlenenler kız istemeye gidenler sözler nişanlar:) bura olmam gerekiyor
ama bi ahaki buluşmaya kesiin gelirim ilk buluşmamızan çok keyif almıştım

ya geçenlerde iremin hamilelik şüphesi vardı öle okumuştum noldu varmı bişi sen bilirsin:))

Günaydınlar....

ben istiyorum ve geleceğim gibi görünüyor :)

çok azimli gördüm snei bacım.
sen pimpirikli koceyi atlatıp her buluşmaya geliyosun ya helal olsun valla :roflol:

doğru canım haklısın, bi dahakine inşallah.

irem galibe hastalandıydı en son. yani henüz yeni bebek yok piyasada
mahallenin muhtarı gibiyim ayol kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar nasılsınız geçmişe bakamıyorum nasılsınız iyisiniz dimi hepiciğiniz ben iyiyim işleri bitirdim anamla fellik fellik geziik bazen sıcak olunca bne geziyom o çağanla duriii haftaya anam gidince napacam ben

kızlarr ssk dan işgöremezlik ödemesine baktım makbuz kesilmemiş diyor yani param daha yatmamışmı demek...
fatma sen nete bakma ptt git bi sor hem paranda az yatmış araştr kaç gün yatırmışlar benim 94 gün yattı kendim hesapldığımdan düşük görünce araştrdım doğum öncesi raporumu ödemediler

buğlemde aynısnı tepiniyor huysuzluk diz boyu yattığı an susuyor .suyu sürekli biberonla verseydin yaz ayıda geldi su ihtiyacı çok olacak

krizlit bnece doymuyor o kadr saat emeceğini sanmıyorum boş çekiyordur

herkese günaydın

günaydın canım
GÜnayın kızlaaar

Chıleck günaydın canım ne yaptın ev işlerin bittimi .yerlştinmi ?

canım ya öğlen gitmesen akşam erken çıksan daha iyi olmazmı öğlen ek gıda olark amma yoğurt felan verseler akşam erken çıkmak daha iyi oluyor ben süt iznimi o şeklde kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…