2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım merhaba evt kullanıyorum ben selenyum onu unuttum sana söylemeyi solgarın seleno 100 mg . bu arada kan verdim bugun yarın da boyun usg si çekilecek biraz sertleşmiş buldu bakalım. sen ne yaptın ?

inşallah hayırlı haberlerini alırız canım
bu sabah 8de hastanedeydim 12:30da zor çıktım şeker yüklemesi yaptılar ilk önce 4 tüp snr birer saat arayla 3 tüp daha kan aldılar kendimden geçtim nerdeyse yaw
yarın akşam 6 gibi tahlil sonuçları belli olucak
Aç karna gittiğim için tahliller bittiğinde ne yemek yiyeceğimi şaşırdım hala da yiyorum

tunanın uyku saati geçirince çıldırdı, durmadan ağlıyor, katılıyor resmen, azar azar uyuyup uyandı hep, zaten nezle ve boğaz kızarıklığı vardı, ilaç kullanıyorduk, bağıra bağıra hepten mahvetti boğazını, emmiyor da öfkesinden, hiç böyle yapmazdı, genellikle çok sakin, ne yapacağımı şaşırdım, yarım saati geçti, annem aldı yukarıya götürdü şimdi, karnı tok, altı temiz, gazını çıkardı, su da içti, sizce ne olabilir, bugün herkes çok tatlı , ne kadar sakin dedi, nazar olabilir mi, nazara inanıyor musunuz, annem de ben de okuduk üfledik de, bir de bu sabah ayaklarının altına viks sürdüm, az öksürüyo diye, o bir zarar vermiş olabilir mi, deliricem şimdi...

tutku hosgeldin cmt gunu bulusmaya geliyormusun
hoşbulduk canım..gelmeye çalışıcam o gün görümcemin oğlunun doğumgünü var atlatabilirsem gelicem..
bu buluşma topiği nerde ben göremedim
canım merhaba evt kullanıyorum ben selenyum onu unuttum sana söylemeyi solgarın seleno 100 mg . bu arada kan verdim bugun yarın da boyun usg si çekilecek biraz sertleşmiş buldu bakalım. sen ne yaptın ?
geçmiş olsun delf..geçmişi okuyamadım neyin var.

canım ben inanıyorum nazara..utkuda öyle çok sakin bi bebek kastamonuda bi akşam durduk yerde ağlamaya başladı bi saat susmadan ağladı..hiç ağlamasına alışık değiliz o kadar panik yaptıkki..geldik burdada ağladı öyle bi iki kere..korkuyo gibi yapıyo öyle bi krizegiriyoki..benim yıldızım çok düşük çok nazar değer bana çekmiş sanırım..
başka sıkıntısı yoksa nazar olabilir

canim gecen cmt de burak oyleydi hic susmadan katilip morararna kadar 2 saat agaldi ne mem ne emzik uyumuyor susumadan 2 saat agladi ama ben hata yaptim tam uyku vakti aksam 8.30da disari cikardim partiye karanlik ve muzik sesinden korktu sanirim ondan agladi belki tuna da biseyden korkmustur tam uyku saatinde uyuyamayinca huzursuzlaniyorlar ben 2 saat pispisledim usanamdan sonunda sizdi kaldi 1030da sen de sakin bir muzik esliginde ninniler soyleyerek pispisle istersen nazar da degmis olabilir canim

http://www.kadinlarkulubu.com/annel...nneleri-istanbul-anadoluyakasi-bulusmasi.html
burda canim insallah gelirsin

bende uyku vaktinin kaçirmanin çoçugu çok huzursuz ettiğini dusunuyorum.ogle uykularini bile atlamamak gerekiyor.
ayria annenin sakin kalip ninni soylemesi, gerilmemeside rahatlatiyor.tabi o an sakin kalmak biraz zor o ayri ama...

hepinize teşekkürler, annem nazar duası biliyormuş, onları okumuşlar babamla, çocuk sakinleşmiş, annem de esnemeye başlamış, güya nazar varsa okuyan çok esnermiş, ben gittiğimde sakin sakin yatıyordu, sonra epey uzun süre kımıldamadan uyudu, resmen sızdı, şimdi de iyi çok şükür, ama çok korktum, ilgilenen varsa eğer nazar duasına niyetlenip 7 fatiha, 5 tebbet (5. si keseb te bırakılacakmış, bitirilmeyecekmiş), 3 ihlas, 1 felak, 1 nas sureleri okunacakmış, ben söyliim de isteyen denesin...

bizimde uyku vakti gecinde cıldırıyo uyuyamıcak die ödü kopuyo kaydirigubbakcemile3

bugün gene emmedi fazla
hero baby mama aldım içmedi tükürdü
uyurken tıktım ağzzına gene tükürdü memeye sarıldı bu sefer

oyy oyy ben kıza 2 aydır biberon vermedim unutmuş galiba
ilk zamanlar rezene falan veriyodum o zaman alıyodu :uhm: şimdi suyu bile içmiyor

kıslar selam
benim tospa meme olayını ciddi şekilde abarttı ya, içinizde var mı benimki gibi?
akşam 8 de başlaıyor uyuyana kadar emiyor uyuyor yatağına yatırıyorum 10 15 dk geçmiyor ortalığı yıkıyor haydi yine memeye...böyle 11 i buluyoruz...bana hiç sağlıklı gelmiyor yaaaa

selam kızlar benim oğlum 2010 ocak ayının son bebişi.
29 ocak doğumlu assolist yani
neyse sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var
ben umutu anne sütü ve aptamil bebek sütü ile besliyorum.benim sütüm günün besin ihtiyacının ancak 4/1 ni karşılıyor.
suan oğlum 4 ay 1 haftalık oldu.
ben şuan ek besine başlamak istiyorum yada daha erkenmi?
yada ilk neler vermeliyim.yaa bu konularda ne yapacağımı hiç bilmiyorum
yanlış bişeyde yapmak istemiyorum.
devamlı gittiğimiz doktorumuzda yok.
beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
şimdiden teşekkür ettim çoookopuyorumnanaktan

doymuyor olabilirmi
benimkide başlarda hep öyleydi
ilk ayda 300 gr.almıştı
doktor kilosuna bakarak mamaya başlatmıştı bizi.

juli bizim kide biberonla bişey içmiyo anlayamadığım suyu hiç bişeyle içmiyo

krizalit2 gündür biz de aynı durumdayız muhallebi veriyorum yemiyo meyve suyu veriyorum içmiyo sadec göğüsümde durmak istiyo
sevcan biz en son 4 ay 10 günlükken dr ye gittiğimizde artık meyve sularına baslayabilirsiniz demişti ama önceki aylara göre az kilo aldığı için kaşık mamasına da başla demişti

Günaydın annişler bugün erkenciyim şu bitmek bilmeyen raporu almaya gittim ama dr ameliyat girdi c.tesi gececiyim o zman gel dedi (( olmadı yani.rapo bölümndeki kızada ateş püsküyor bu kaçıncı hata diye .neyse artık bnde bıktım zaten gitmek dahi istemyor zorla peşlernden koşuyomuş gb sıkıldım yanii.dün akşam eve gittim türlü yaptım kuzenim geldi otrduk 11de yattım aylardır ilk defa erken ayttım

günaydın kızlar nasılsınız
dün hiç giremedim var mı bi gelişme şimdi de geçmişe bakamıcam
arkadaşıma kahvaltıya gidiyorum
gelince açmaya çalışırım
kendinize iyi bakın byeeeeeee

günaydın canım ohh gezin vallaha böyle geziyosunuz ya kıskanıyorum benim haftada 1 kere kahvaltı yapabiliyorum çok acı kahvaltı yapmayı çok seviyorum .iş yerinde yapıyorum ama ailenle arkadaşlarla bir başka oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…