2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar.. geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. allah hepimizin yavrularını korusun.

esmercim eşinin işten çıkarılmasına üzüldüm ama her işte bir hayır vardır, umarım şartları daha iyi olan bir iş bulur.

bende aksilikler son hızıyla devam ediyor.. :))) buzdolabım bozuldu. arçelikten servis çağırdım hala gelcek, dışarı çıkmam lazım işlerim var eve kapandım bekliyorum. ne sinir bozucu sempatiksalakcinni

zeynebi nasıl uyutacağımı şaşırmış bir haldeyim artık. önceleri emerek memede uyuyodu. şimdi emerken kendini kasıyo geri çekiliyo, zorlayınca da ağlıyo. ayakta sallamaya hiç alışkın değil, sanki yatırınca korkuyo kafasını kaldırmaya başlıyo,zorlayınca ağlıyo.. bu sabah 8 den şu saate kadar uyutmayı beceremediim. habire tepinmek istiyo, ayaklarını ağzına götürmek istiyo, dönmek istiyo, emeklemek istiyo yapamayınca sinirleniyo ağlıyo. ay bana bi yardım edin lütfeeeeeeeen... ben bu afacanı nasıl uyutcaaaaam mafoldumben

kızlarr ssk dan işgöremezlik ödemesine baktım makbuz kesilmemiş diyor yani param daha yatmamışmı demek...

hosgeldin tutkucum a.s.

hemsirm ben ağzına emziği tıkıyom beşiğine bırakıyom 10 dk içinde uyuyo :nazar:

hemşirem sendedemi makbuz kesilmemiş yazıyo..bende emzige alıştırmaya çok çalıştım ama almayınca almıyo..

ayyy esmer nerde yaaaaa başka topiklerden gelip soruyolar ben kendi topiimizde ulaşamıyom hatuna ya bilmiyorumkismile esmer bide benim ne kadan az yatmış param 1500 tl görünüyo neden bu kadan az yatmış bi söyleyiver bacım...

hemşirem sendedemi makbuz kesilmemiş yazıyo..bende emzige alıştırmaya çok çalıştım ama almayınca almıyo..

canım ben internetten bir türlü bakamadım ya. hata veriyo sayfayı açmıyo. bende numarasını buldum. benimki küçükçekmeceye bağlıymış. aradım bizden çıktı, postaneye bakın diyo postanede henüz yatmamış diyo.. öyle valla, alamadım daha.. ne zor bu işler ya, allah sana da kolaylık versin..

ben çıkıyorum arçeliğin geleceği yok. zeynocan hava alsın biraz.

kızlar gonull diye bi arkadaş vardı ocak annelerinde hatırladınızmı bilmem ama doğumlar başladıktan sonra ondan hiç ses çıkmadı bilgisi olan varmı merak ettim hep aklımda soracagım unutuyorum hep.

ayy anca geldim.
fatma 1500 mü, niye o kadar az ki acaba?
senin ssk'an asgari ücret üzerinde mi yatıyor.
ama gene de o kadar az olmamaı gerek
toplamda 16 hafta izin yaptın değil mi?

ama ben paydos oldum.
akşam ya da yarın mutlaka cevabına bakar yazarım canım

mehlikasu bizde de aynı sorunlar olmuştu 3 gün peditus kulandık geçti
esmer inşallah Allah eşine bol rızıklı kısmetli kazanç kapıları açar
delftiroide selenyum iyi geliyomuş,kalp damarlarını rahatlatıp tiroid fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı oluyomuş yeni öğrendim dr sor istersen

ay bugün neler neler konuşmuşsunuz hepsini okuyamadım bi yandan azra ipek bi yandan yemek telaşı
zaten ben bi kaç sayfaya bakıyım diyene kadar hepiniz gitmişsiniz:gitme:

hosgeldin tutkucum a.s.

hemsirm ben ağzına emziği tıkıyom beşiğine bırakıyom 10 dk içinde uyuyo :nazar:

tutku gelmişsin hosgeldin
nasıldı kastamonu:))

tutku hoşgeldin,
ayy ben de weniceye gitmek istiyoruumm..
ne zamana kadar bu indirimler?

sağolun kızlar.hoşbulduk..
öğretmenim kastamonudan bişey anlamadık hava güzel değildi pek dışarı çıkamadık hiç sıkıldık bir hafta kaldık geldik..geçen hafta döndüm aslında ama hiç fırsat bulup giremedim nete..

esmer eşin an kısa zamanda eskisinden çok daha iyi bir iş bulur inşallah

mehlikaksu çok geçmiş olsun canım

başka geçmişe inemedim şimdilik görebildiklerim bunlar

mehlikasu bizde de aynı sorunlar olmuştu 3 gün peditus kulandık geçti
esmer inşallah Allah eşine bol rızıklı kısmetli kazanç kapıları açar
delftiroide selenyum iyi geliyomuş,kalp damarlarını rahatlatıp tiroid fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı oluyomuş yeni öğrendim dr sor istersen

canım merhaba evt kullanıyorum ben selenyum onu unuttum sana söylemeyi solgarın seleno 100 mg . bu arada kan verdim bugun yarın da boyun usg si çekilecek biraz sertleşmiş buldu bakalım. sen ne yaptın ?

ayy anca geldim.
fatma 1500 mü, niye o kadar az ki acaba?
senin ssk'an asgari ücret üzerinde mi yatıyor.
ama gene de o kadar az olmamaı gerek
toplamda 16 hafta izin yaptın değil mi?

ama ben paydos oldum.
akşam ya da yarın mutlaka cevabına bakar yazarım canım

saol canım ilgilendiğin için . bende anlamadım nıye bu kadar az ama sanırım asgariden yatırıyorlar yoksa bu kadar az olmaması lazım .bende 16 hafta izin yaptım..

X