2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bugün berili dra götürecem,
uff bu hafta akşamları eşim evde gece gidi işe,
haftasonu ctesi çalışacak,pazar günü gidelim eşime diyeyim de,
inş. pazar gününe kadar güzel ve indirimli ürün kalır..

mehlika ne zamana kadar bilmiyorum ama bir süredir var.
ben hep önünden geçiyordum da bir girememiştim içeri.

bugün berili dra götürecem,
uff bu hafta akşamları eşim evde gece gidi işe,
haftasonu ctesi çalışacak,pazar günü gidelim eşime diyeyim de,
inş. pazar gününe kadar güzel ve indirimli ürün kalır..

kalır bence.
ne zamandır var. 2 gün daha durur herhalde.

Ayy c.tesi hemen gitmem lazım ya ben yaz sezonu açılınca almıştım ozaman yoktu indirim fln kazık yedim desene. turuncu kısa kollu bir gömlek almıştım 38,50 e tüüh keşke şimdi alsaydım

Ayy c.tesi hemen gitmem lazım ya ben yaz sezonu açılınca almıştım ozaman yoktu indirim fln kazık yedim desene. turuncu kısa kollu bir gömlek almıştım 38,50 e tüüh keşke şimdi alsaydım

off feci yemişin hemde. kaydirigubbakcemile3

dün faturaya baktım normal fiyatı 228 tl tutmuş, indiirmli hali 58 olmuş

gaziosmanpaşada varmış,biz küçükköye gidiyoz dra,
ordan gaziosmanpaşa otobüsleri geçiyor,hem oraya yakın sanırsam,
koceyi kandorabilirsem dr çıkışı weniceye gideriz,
o zaman ben hazırlanıp çıkayım kızımı emzireyimde yolda mızıklanmasın,
hastane çıkışı inş. moralim yerinde olur da gideriz:eek:zemuszemuskaydirigubbakcemile

esmer 228ten 58 miii süperrmiş
mehlika inş moralin yerinde olurda güzel güzel ciciler alırsın kızına

feyza çok güzel şeyler varmış, annemin aldıklarına bayıldım.
yaz kreasyonumuz tamamdır bizim.
bence git mutlaka.

parbornova avm ve agora avm'de varmış canım. baktım şimdi

oyy inşallah canım inşallah

ben külkedisi olarak temzlk yapmaktan fırsat bulursam ayrıca kocayıda bulursam giderim

ecrin dedei eçen kkda yazdı hatta oda bayağı ind. almış benim elbide çokta şort la t-shırt almam lazım

off feci yemişin hemde. kaydirigubbakcemile3

dün faturaya baktım normal fiyatı 228 tl tutmuş, indiirmli hali 58 olmuş

tüühh iyi öpmüşler beni keşke hemen gidebilsem c.tesi birde güzel bişey bulamam yerim kafayı çook iyi almışsın kız.

ecrin dedei eçen kkda yazdı hatta oda bayağı ind. almış benim elbide çokta şort la t-shırt almam lazım

kızım bizim sizin gibi öyle elbise fln rengarenk fzl alabilme şansımız yokki sabit şeyler gömlek tişört bady şort bunlar. ayy ikinciye hemen hamilemi kalsam neyapsam kız olcağını bilsem hiç beklemem haaa. hep hayal etmişimdir kızım olsun şöyle rengarenk minik minik etekler giydireyim alttan bezli poposu gözüksün rengarenk tokalar takayım diye acep şimdi kereme taksam nolurki tokaları kafamçokkarıştı babası beni öper herhalde neyapıon sen bu çocuğa diye delikafadulden

kızım bizim sizin gibi öyle elbise fln rengarenk fzl alabilme şansımız yokki sabit şeyler gömlek tişört bady şort bunlar. ayy ikinciye hemen hamilemi kalsam neyapsam kız olcağını bilsem hiç beklemem haaa. hep hayal etmişimdir kızım olsun şöyle rengarenk minik minik etekler giydireyim alttan bezli poposu gözüksün rengarenk tokalar takayım diye acep şimdi kereme taksam nolurki tokaları kafamçokkarıştı babası beni öper herhalde neyapıon sen bu çocuğa diye delikafadulden

Bencede toka takmayı hiç deneme istersen .2.inş kızın olur canım bnde hep kızım olsun istrdim alalh kalbime göre verdi .eşimde geçen gün iyiki kız olmuş diyor birbrlerine o kadr bağlılarki anlatamam resmn babaya cilve yapıyor

kızlar berili ptesi dra götürmüştük
boğazındaki hırıltı için ventolin diye bir şurup verdi, gözü için bir merhem, burnuna da fıs fıs verdi,
bunları kullandık ama hiçbir iyileşme olmadı,
hala burnu akıyor,tıkanıyor, öksürüyor,sesi de kısık ağlarken görseniz kuzum benim sesi zor çıkıyor,hırıltı da var..
acaba bugün yine aynı dra götürsek mi:uhm:
ciğerlerine inmesinden korkuyorumeyvahedigeldismile
geçmiş olsun, tunada da nezle ve az öksürük vardı, sadece peditusla bayağı geçti, zaten şurubun etkisi geçene kadar sorun yok, hasta değil gibi, bir de öksürük için ayak altına viks sürüp çorap giydirmenin çok iyi geldiğini duymuştum, bugün viks alıcam, çok geçmiş olsun, ayrıca puan hakkında bilgilendirdiğiniz için esmer ve sana çok teşekkürler...

Bencede toka takmayı hiç deneme istersen .2.inş kızın olur canım bnde hep kızım olsun istrdim alalh kalbime göre verdi .eşimde geçen gün iyiki kız olmuş diyor birbrlerine o kadr bağlılarki anlatamam resmn babaya cilve yapıyor

İNŞ.bilebilme şansımız olsa fazla arasını bile bekletmem bukadar istiyorum ya ikincide erkek olurmuş artık oturur kendimi süsler dururum.işte oyüzden kız olmaması iyi kıskanırım ben ya aralarındaki o cilveyi bile kızımı kıskanırım kocam umrumda bile değil.şimdi bile babayı görsün kerem hemen kıkırdıyor ozaman bile kıskanıyorum çekil şurdan ben sevcem oğlumu diyorum hemen oğlumada sen anacısın babacı değilsin diyorum.

ben külkedisi olarak temzlk yapmaktan fırsat bulursam ayrıca kocayıda bulursam giderim

ben temizlik işini koyverdim gitti. hihoyyyt

aynen yaa çok istemiştim kızım olsun diye. fırfırlı don giydirip totosu dışarda gezdirecem derdim.
hala da gittiğimde kız şeyleri bakıyorum.
erkeğe kıyafet çok sınırlı.
ama kızım olsa yemez içmez kıyafet alırmışım ben herhalde. Allah bilmiş de mi vermemiş ne

aynen yaa çok istemiştim kızım olsun diye. fırfırlı don giydirip totosu dışarda gezdirecem derdim.
ama kızım olsa yemez içmez kıyafet alırmışım ben herhalde. Allah bilmiş de mi vermemiş ne

bencede hep ona alırdın emin ol :))) kendimi unuttum yaz geldi sadece 5 pantolon aldım oda eski pantolonlarım olmuyor ilk işe başladım 5 gün aynı pantolunu giydm ihtiyaç amaçlı aldım onalrıda şimdi hep buğleme alıyorum.taytlar -elbiseler annem yetr abartma diyor ama duramıyorum elim gidyor hep ne yapcam ben kendime 1 tshırt bile almadım daha

benim temzlk bitti bi silip süpürcem kıyı köşe güzelce o kadr ama ebnde bittim

aynen canım kesin yemez içmez ona alırdım herhalde mevlam var bir bildiği bende hala direkt kız kıyafetlerine bakıyorum kociş çekeliyor gel buraya diye .

kerem olduğundan beri hiiiç temizlik yapmak istemiyorum elimi sürmek bile istemiyorum yaaa temizlikle geçericeğim zamanı oğlumla geçiririm mantığını uyguluyorum ama evi b.k götürmeye başladı temizlikçide tutmak istemiyorum en son ttuttuğumda kadın arkasından gene ben temizlik yapmıştım hiç bir esprisi olmamıştı.oof neyapacam yaa

X