2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim de hep önde hatta demin 41+4 mü ne yazıyordu usg kağdında baktm
ama son adet tarihmi kesin olarak bildiğimden tahm.doğ.tarihi hiç değişmiyor bebişin

Su an onde cikmiyo haftamiz aslinda bizim bebis narin olcakmis daha yeni 3 kilo oldu kaydirigubbakcemile3 Ama babasi biran once dogsun istedigi icin soranlara normalden az kaldi diyo Neyse duzeltiyim su tickeri bare a.s Bu arada ben de 9.katta oturuyorum nasi yapsam bi inip ciksam merdivenleri yolun yarisinda dogururum heralde yaadelikafadulden

Aaa kutlu olsun canim, kacinci seneniz? En guzel hediye olurdu heralde size bebis bugun dogsa alkisalkisalkis Neyse saglikla dogsunlarda zamani onemli degil..

Bizim de 24 Agustosta evliligimizin 2.senesi doluyo opuorumnanaktan Benim bebis beklemesin o kadar ama yaa bilmiyorumkismile

hülyacım kutlarım cnm kaçıncı yılınız bizim de 30 ağustosta 2.yıl dolacak...

2, yılımız bıttı canım...gecen mumları uflerken mumlar 3 olduğunda bızde 3kısı olalım demıstım alkisalkisalkis
hayırlısı ınsallah seneyede oğlusumla bırlıkte uflıycez mumları :lepi:

sızınde bızımgıbı mumlar 3 sız 3
esımde dıyo mumlar 4 bız 4
mumlar 5 bız 5 kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin evet çok sıcakkkk

canım biraz geçmişi okudum açılmamanı çok kafana takma takıncada olmaz rahat ol benim ikinci gebeliğim ilk bebeğim nerdeyse 10 aylık doğdu hiç açılmadı allerji oldum acil sezaryana aldılar dilerim seninki açılır ama takaya çok takma ben çok takardım bunda o yüzden rahatım mecbur sezaryen vereceği tarihi bekliyorum

normal doğuma hazırladım kendimi ben ama olmuyosa da olmaz ne yapyım.
gerçi doktorum hiç sezeryan olacaksın demiyor ama ben korkuyorum kilosundan
falan.daha doğmazsa daha alırsa diye 1 hafta içinde doğarsa aşağı yukarı 3 buçuk kilo
normal doğururum ama daha da gelmezse haftaya cuma dan sonra fikrim değişebilir
bakalım...

bu ne sıcaktır ya olmaz böyle bi şey allahım şükür klima var yoksa ölürdüm ben kesin hiç gelemiyorum sıcağa klimadan nefret eden babam bile önünden ayrılamıyor bugün :))

canım bu gıdısle bızımkılerde oyle olcak 9 ay 10 gun bıtcek eğer gelmezlerse işte ınsan dedırgın oluyor hareketlerını falan dınlıyorum ya dıyorum ıcerde kakasını yaparda anlamazsa kı nerden bılcem zaten oyuzden yanı..bıde benımkının hareketlerı ağırlastı hıssedıyorum ama eskıden uyutmazdı sımdı arada bır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…