2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 31 temmuz sabahı saat 5 gibi kızımı kucağıma aldım, 4 gün oldu bugün hemen yazamadım.. Ama asllah herkese bu duyguyu tattırsın çok güzel bişey anne olmak:)) 3 kg 600 gr doğdu bebişim 52 m'de boyu...

canım tebrikler.allah analı babalı büyütsün inşallah. :nazar:

of kıslar ya çok zor yürüyorum bacaklarım nerdeyse yarım metre açık yürüyorum. çok halsizim kasılmalarım devam ediyor hala. allahım bu gece doğurcak mıyım ne anlamadım. çok bitkinim akıntım çok şıp şıp akıyo valla. allahım yardımcımız olsun.:Saruboceq:

sancın varmı demetcım

genel bir ağrım yok cnm ama bitkinlik ve sersem gibigirşey bir yerlerim ağrıyor halsiz bırakıyor beni ama ne anlamadım yaa. kasılmalardan nefesim kesiliyor. ama şiddetli bir ağrım yok. tuhaf hissediyorum kendimi.hiç böyle olmamıştım yaa.:sinifsinif:

ayy bugun sabahtan bende oylre oldum ıstıfra falan ettım dınlendım dınlen gecmezse doktorunu ara kasılmaların sık aık mı gelıyorr ayy doğuruyoo olsak anlamıycaz yaaa

ayy bugun sabahtan bende oylre oldum ıstıfra falan ettım dınlendım dınlen gecmezse doktorunu ara kasılmaların sık aık mı gelıyorr ayy doğuruyoo olsak anlamıycaz yaaa

zaten birazdan banyo yapıp yatacağım. sık sık oluyor cnm ya ayakta zor duruyorum halsizim dediğim gibi midem bulanıyor su içesim var ama istifra edecem diye korkuyorum. sıcaktan mı oldu anlamadım yaa.
şu yazıyı bile zor yazıyorum yaa. çok dengesiz oldum öğlenden beri. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. ben banyoya giriyim de yatayım inşallah iyi gelirdinlenmek.

herkese iyi geceler kıslar, bu sıcakta nasıl iyi bir gece olacaksa artık.:KK3:

genel bir ağrım yok cnm ama bitkinlik ve sersem gibigirşey bir yerlerim ağrıyor halsiz bırakıyor beni ama ne anlamadım yaa. kasılmalardan nefesim kesiliyor. ama şiddetli bir ağrım yok. tuhaf hissediyorum kendimi.hiç böyle olmamıştım yaa.:sinifsinif:

merhaba geçmiş olsun ya her geçen gün sanki ağırlaşıyoruz yerimizden kalkmak bile zor oluyor.ya bu ksılmalar nasıl oluyor tarifi varmı galiba bende henüz olmadıda...:CüvCüv:

iyi geceler annecikler. bende akşamdan beri gaz sancısıyla uğraşıyorumm ağlıcaktım yaaaaa kasıklarıma vurduuu. bende birazdan yatıcam dinlensem iyi gelirmi bilmiyorum kiii
demetcimm bir durum olursa ahberder et
yarın doğacak tüm bebişlerimizzzzz şimdiden hoş geldii sefalar getirdiiiiiiiiiiii.:)))) annelerinin Allah yardımcısı olsunn
ay esra da gelmediii sabah gelmezsee arayım bariii
haticedende ses yokkk
aklım onlarda yatıyorummmm

iyi gecelerrr

Kızlar 31 temmuz sabahı saat 5 gibi kızımı kucağıma aldım, 4 gün oldu bugün hemen yazamadım.. Ama asllah herkese bu duyguyu tattırsın çok güzel bişey anne olmak:)) 3 kg 600 gr doğdu bebişim 52 m'de boyu...

allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin b:nazar:a.s.aşına

Kasılıp kasılıp aşağıya bastırıyor benimki de... 3 gün kaldı yavrum uğraşıp yorma kendini otur uyu sezeryan ile doğacaksın diyorum ama dinleyen kim :))

Benim de çok uykum geldi ama hem yatmak işkence hem de yukardakiler okey oynuyorlar bu saatte....

Herkese iyi geceler & Allah rahatlık versin

İnşallah Hatice ve Hacebabe de rahatlamış ve güzel bebişleriyle uyuyorlardır.

berrakada .soho.ebru2205 iyi geceler kızalar uyku tutmadımı bakım..iyi geceler bende uyumaya çalışıcam....

berrakada .soho.ebru2205 iyi geceler kızalar uyku tutmadımı bakım..iyi geceler bende uyumaya çalışıcam....

iyi geceler canım ve de kızlar :) tutması mümkün mü bu sıcakta buharlaşıyorum resmen yavaş yavaş hiçbişey kar etmiyor uykum da gelmiyor biraz dizi izledim şimdi biraz biraz gelmeye başladı uykum ama yatağa geçince yine kaçacak biliyorum :KK43:

prensesss doğum yapmış gece yarısı olduğuna göre normal olmuş :)) tebrik ederim canım Allah eşinle bebeğinle uzun uzun sağlıklı ömürler versin... en en önemlisi en kısa süre biz doğuramayanlara da nasip etsin :))))

Hepinize iyi geceler tatlı rüyalar kızlarr :)) yarın sabah erkenden dr randevum var yatıp uyumaya çalışayımm...

Umarım herkes rahat rahat uyuyabilir bu gece boshayallersmile

kıslar iyi geceler. bu saat oldu eşimle ayaktayız. 8 dk da bir düzenli kasılmalarım var. kasıldığım anda çok cnm yanıyor. arada 5 dk da bir oluyor ama onlar çok canımı yakmıyor. dr u aramadık. sabaha kadar ne olacak bakalım.az önce de mide yanmasından istifra ettim biraz. bir bakayım dedim ama duramıcam canım yanıyor çok. özlemcim cnm inşallah güzel haberler alırız senden hayatım. hepinize tatlı rüyalar...

X